x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helena Rubinstein Yövoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Helena Rubinstein Powercell Night Rescue Creme 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808713.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Powercell Night Rescue Creme 50 ml Powercell Night Rescue Creme 50 ml Powercell Night Rescue Creme 50 ml Powercell-sarja tehostaa solujen uudistumista ja vahvistaa ihon suojakerrosta. Powercell on yksi Helena Rubinsteinin ikonisimmista tuotesarjoista. Powercell-sarjan ihonhoitotuotteet vahvistavat ihon omia puolustusmekanismejä ja suojaavat ihoa ulkoisilta rasituksilta. Powercell Night Rescue vaikuttaa yön aikana ja sen pehmeän ilmava koostumus antaa ihon hengittää ja antaa sille näin kauniin hehkun. (1)
      Helena Rubinstein Powercell Night Rescue Creme 50 ml
      • 03614271929525
      4
      108.80 EUR
    • Helena Rubinstein Re-Plasty Re-Plasty Age Recovery (Night) 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155820141.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164763212.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120149464.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Re-Plasty Re-Plasty Age Recovery (Night) 50 ml Re-Plasty Re-Plasty Age Recovery (Night) 50 ml Re-Plasty Re-Plasty Age Recovery (Night) 50 ml Sulautuu iholle hetkessä ja jättää iholle sametinpehmeän tunteen. Rauhoittaa, ravitsee ja tasoittaa ihoa.Antaa iholle uutta elinvoimaa. Vähentää ikääntymisen merkkejä.Jättää ihon nuorekkaan tuntuiseksi. (1)
      Helena Rubinstein Re-Plasty Re-Plasty Age Recovery (Night) 50 ml
      • 03605521489654
      3
      294.80 EUR
    • Helena Rubinstein Prodigy Prodigy Reversis Night Cream 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144043292.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148470816.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179757752.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122283960.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151506285.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Prodigy Prodigy Reversis Night Cream 50 ml Prodigy Prodigy Reversis Night Cream 50 ml Prodigy Prodigy Reversis Night Cream 50 ml Prodigy Reversis Night Cream & Mask on ikääntymisen merkkien syntymistä ehkäisevä yövoide ja kasvonaamio yhdessä tuotteessa. Se tehohoitaa ihoa yön aikana. Voide vahvistaa ja hoitaa ihoa antaen sille uutta elinvoimaa. Iho tuntuu kimmoisammalta ja sileämmältä. Sisältää alppitähtiuutetta. Käytä yövoiteena: Levitä ohut kerros tuotetta joka ilta.Käytä kasvonaamiona: Levitä paksuhko kerros tuotetta 1\x{2013}2 kertaa viikossa. (1)
      Helena Rubinstein Prodigy Prodigy Reversis Night Cream 50 ml
      • 03614271433442
      3
      195.00 EUR
    • Helena Rubinstein Collagenist Collagenist Re-Plump Night Cream 50 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148470796.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120921474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144042269.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122282301.jpg
      Helena Rubinstein Helena Rubinstein Collagenist Collagenist Re-Plump Night Cream 50 ml Collagenist Collagenist Re-Plump Night Cream 50 ml Collagenist Collagenist Re-Plump Night Cream 50 ml (1)
      Helena Rubinstein Collagenist Collagenist Re-Plump Night Cream 50 ml
      • 03605521748744
      1
      131.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • VICHY DEFAULT
        • vichy
      • Biotherm DEFAULT
        • biotherm
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • VICHY (vichy)
      • Biotherm (biotherm)
      • Ahava (ahava)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Array (array)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Bagliora (bagliora)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • BIO:VÉGANE (bio_ve_gane)
      • Biodroga (biodroga)
      • Bionike (bionike)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cattier (cattier)
      • Caudalie (caudalie)
      • Chanel (chanel)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • Darphin (darphin)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Diadermine (diadermine)
      • Dior (dior)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Eco Cosmetics (eco_cosmetics)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Eneomey (eneomey)
      • Erborian (erborian)
      • Ericson Laboratoire (ericson_laboratoire)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Eucerin (eucerin)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fair Squared (fair_squared)
      • FILORGA (filorga)
      • FLOSLEK (floslek)
      • Garnier (garnier)
      • Givenchy (givenchy)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Huxley (huxley)
      • I Provenzali (i_provenzali)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • JOIK (joik)
      • JOWAE (jowae)
      • Juvena (juvena)
      • Kaé (kae_)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lavera (lavera)
      • Lea (lea)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lirene (lirene)
      • Logona (logona)
      • Marbert (marbert)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Medik8 (medik8)
      • MOSSA (mossa)
      • Murad (murad)
      • Mádara (ma_dara)
      • Naif (naif)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • Neutrogena (neutrogena)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Organic & Botanic (organic_botanic)
      • Origins (origins)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • QIRINESS (qiriness)
      • Ref (ref)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Speick (speick)
      • Suntribe (suntribe)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • The Cosmetic Republic (the_cosmetic_republic)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • Uriage (uriage)
      • Verso (verso)
      • Weleda (weleda)
    • Hinta (price):
      • < 35€ (budget)
      • 35€ - 70€ (medium)
      • > 70€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Aikuiset (aikuiset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Alkoholiton (alkoholiton):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Ihotyyppi (ihotyyppi):
      • Herkkä iho (herkka_iho)
      • Ikääntynyt iho (ika_a_ntynyt_iho)
      • Ikääntyvä iho (ika_a_ntyva_iho)
      • Kaikki ihotyypit (kaikki_ihotyypit)
      • Kuiva iho (kuiva_iho)
      • Normaali iho (normaali_iho)
      • Sekaiho (sekaiho)
      • Vaativa iho (vaativa_iho)
    • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu):
      • Kyllä (kylla_)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 0 ml (sisa_lto_ml_0.0)
      • 30 ml (sisa_lto_ml_30.0)
      • 40 ml (sisa_lto_ml_40.0)
      • 50 ml (sisa_lto_ml_50.0)
      • 60 ml (sisa_lto_ml_60.0)
      • 75 ml (sisa_lto_ml_75.0)
      • 100 ml (sisa_lto_ml_100.0)
    • Ryppyjä vastaan (ryppyja_vastaan):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi