x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Splatoon 2 Nintendo Switch

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Splatoon 2 Nintendo Switch
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Splatoon 2 Nintendo Switch
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nintendo Splatoon 2 Nintendo Switch
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147744259.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153752444.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153752442.jpg?ts=1
Nintendo Nintendo Splatoon 2 Nintendo Switch Splatoon 2 Nintendo Switch Splatoon 2 Nintendo Switch Huippumenestyneen Splatoon-pelin jatko-osa julkaistaan Nintendo Switch -pelikonsolille. Luvassa on täysin uusia taisteluareenoita, aseita ja hienoja vaatteita. Pelaa Nintendo Switch Pro Controller -peliohjaimella (myydään erikseen) tai Joy-Con -peliohjaimilla. Splatoon 2 -peliä voi pelata sekä paikallisesti että verkossa. Voit haastaa ystäväsi kotonasi TV:n äärellä tai kodin ulkopuolella.Peli tukee myös ääni chat -ominaisuutta, jos käytät uutta älypuhelinsovellusta. (4)
  • 00045496420437
  • 00045496420505
  • SWISPLATOON2
  • 116430
  • 211006
8
deal
  • Alusta
    • Pelialusta: Nintendo Switch
  • Peli
    • Peligenre: Toiminta, Urheilu, Lapset
  • Tarvikkeet
    • Virtuaalitodellisuus (VR) valmis: Ei
  • Tekniset tiedot
    • Kieli: Englanti
    • Pelaajamäärä: 1-8
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 7+
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2017
  • 49.99 81.80 EUR 8
    8
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Väritä maailma ja vastustajasi maailman värikkäimmässä räiskintäpelissä! Huippumenestyneen Splatoon-pelin jatko-osa julkaistaan Nintendo ...
      49.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      52.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      54.26, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • stargame24.fi stargame24.fi
      7.2 (1)
      Huippumenestyneen Splatoon-pelin jatko-osa julkaistaan Nintendo Switch -pelikonsolille. Luvassa on täysin uusia taisteluareenoita, aseita...54.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      7.399021645544177 (141)
      Väritä maailma ja vastustajasi. Huippumenestyneen Splatoon-pelin jatko-osa Nintendo Switch -pelikonsolille. Luvassa on täysin uusia taist...56.21, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Väritä maailma ja vastustajasi hauskan kirjavan Splatoon-räiskintäpelin jatko-osassa.64.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      71.94, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Nintendon Splatoon 2 -peliä voi pelata missä ja milloin vain! Nintendo Switch on täynnä mahdollisuuksia. Tässä suosikkipelin uusintaversi...81.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Team 17 Escapists 1 + Escapists 2 Double Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215563.jpg?ts=1
      Team 17 Team 17 Escapists 1 + Escapists 2 Double Pack Escapists 1 + Escapists 2 Double Pack Escapists 1 + Escapists 2 Double Pack (1)
      Team 17 Escapists 1 + Escapists 2 Double Pack
      • 05056208805782
      2
    • Games Sega Mega Drive Ultimate Collection PS3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135026380.jpg?ts=1
      Games Games Sega Mega Drive Ultimate Collection PS3 Sega Mega Drive Ultimate Collection PS3 Sega Mega Drive Ultimate Collection PS3 Pelit: Alex Kidd In The Enchanted Castle Alien Storm Altered Beast Beyond Oasis Bonanza Bros. Columns Comix Zone Decap Attack starring Chuck D. Head Dr. Robotnik's MBM Dynamite Headdy Ecco The Dolphin Ecco II: The Tides Of Time E-Swat Fatal Labyrinth Flicky Gain Ground Golden Axe I Golden Axe II Golden Axe III Kid Chameleon Phantasy Star II Phantasy Star III: Generations Of Doom Phantasy Star IV: The End Of The Millennium Ristar Shining In The Darkness Shining Force Shining Force 2 Shinobi II... (2)
      Games Sega Mega Drive Ultimate Collection PS3
      • 05060138443570
      1
    • Nordic Game Supply Among Us - Ejected Edition (PS4)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207194507.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206038872.jpg?ts=1
      Nordic Game Supply Nordic Game Supply Among Us - Ejected Edition (PS4) Among Us - Ejected Edition (PS4) Among Us - Ejected Edition (PS4) Valmistautukaa lähtöön, mutta varokaa petturia! Suorita työtehtäviä pitääksesi avaruusaluksenne kunnossa ja palataksesi sivilisaation pariin, mutta ole tarkkana, sillä yksi tai useampi satunnainen miehistön jäsen on petturi, joka on päättänyt sabotoida aluksen ja tappaa kaikki sen kyydissä. On jäljelle jääneiden tehtävä suorittaa työtehtävänsä ja tunnistaa petturit keskuudestaan, jotta heidät voidaan viskata avaruuden tyhjyyteen. Mutta pidä varasi! Petturit käyttävät jokaista keinoaan vakuutt... (1)
      Nordic Game Supply Among Us - Ejected Edition (PS4)
      • 05016488138345
      • 108232
      3
    • THQ Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake - Sony PlayStation 4 - Tasohyppely
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229747239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206038868.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206038867.jpg?ts=1
      THQ THQ Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake - Sony PlayStation 4 - Tasohyppely Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake - Sony PlayStation 4 - Tasohyppely Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake - Sony PlayStation 4 - Tasohyppely Julkaisuajankohta tarkentuu myöhemmin. Julkaistaan vuonna 2022.Toiveet toteuttava merenneidon kyynel Paavo Pesusienen ja Patrikin käsissä onko se nyt niin vakavaa? (1)
      THQ Spongebob Squarepants: The Cosmic Shake - Sony PlayStation 4 - Tasohyppely
      • 09120080077622
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.99
    • info@vertaa.fi