x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Disney Classic Games Collection

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Disney Classic Games Collection
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Disney Classic Games Collection
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Playstation 4 Disney Classic Games Collection
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205285708.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207971642.jpg?ts=1
Playstation 4 Playstation 4 Disney Classic Games Collection Disney Classic Games Collection Disney Classic Games Collection 3 remasteroitua Disney-peliä. Aladdin, Lion King ja Jungle Book. PlayStation 4:lle. (35)
  • 05060760884550
  • UIE4550
8
deal
  • Alusta
    • Pelialusta: PlayStation 4
  • 24.99 52.90 EUR 8
    8
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Paketti sisältää rakastettuihin piirrettyihin elokuviin perustuvat pelit Aladdin, The Lion King ja The Jungle Book. Lähde mukaan Disney-s...
      24.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • stargame24.fi stargame24.fi
      7.2 (1)
      Kolme legendaarista Disney-klassikkopeliä saapuu uudelleen remasteroituna 16-bittisinä versioina 1080 pikselin tarkkuudella.Paketti sisäl...27.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      27.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      PS4
      35.42, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Disney Classic Games Collection on viimeisin ja kattavin kokoelma klassisia Disney-pelejä, jotka perustuvat kaikkien aikojen rakastetuimp...42.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Elisa Verkkokauppa Elisa Verkkokauppa
      4.424883055934149 (4)
      Kolme legendaarista Disney-klassikkopeliä saapuu uudelleen remasteroituna 16-bittisinä versioina 1080 pikselin tarkkuudella. Paketti sisä...44.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Puolenkuunpelit Puolenkuunpelit
      8.240681183521069 (4)
      45.30, yli 2 vk (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • DNA Nettikauppa DNA Nettikauppa
      7.646279306829766 (2)
      3 remasteroitua Disney-peliä. Aladdin, Lion King ja Jungle Book. PlayStation 4:lle.52.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Bigben Interactive WRC 6 (PS4)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141817063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153753044.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221943309.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221943314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221943313.jpg?ts=1
      Bigben Interactive Bigben Interactive WRC 6 (PS4) WRC 6 (PS4) WRC 6 (PS4) PS4 (1)
      Bigben Interactive WRC 6 (PS4)
      • 03499550351347
      • 03499550351385
      • 113214
      • 3499550351385
      1
    • Nintendo Miitopia - Switch - RPG
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173655750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247288664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216233037.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216233035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216233036.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo Miitopia - Switch - RPG Miitopia - Switch - RPG Miitopia - Switch - RPG Switch (1)
      Nintendo Miitopia - Switch - RPG
      • 00045496427658
      • 10007245
      1
    • Capcom Monster Hunter Generations 3DS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147748427.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127896093.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127896096.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127896092.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237110834.jpg?ts=1
      Capcom Capcom Monster Hunter Generations 3DS Monster Hunter Generations 3DS Monster Hunter Generations 3DS (1)
      Capcom Monster Hunter Generations 3DS
      • 00045496473228
      2
    • Electronic Arts PS4 Sims 4: Star Wars Bundle incl. Journey to Batuu Game Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163844651.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203922504.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203922502.jpg?ts=1
      Electronic Arts Electronic Arts PS4 Sims 4: Star Wars Bundle incl. Journey to Batuu Game Pack PS4 Sims 4: Star Wars Bundle incl. Journey to Batuu Game Pack PS4 Sims 4: Star Wars Bundle incl. Journey to Batuu Game Pack PS4 (1)
      Electronic Arts PS4 Sims 4: Star Wars Bundle incl. Journey to Batuu Game Pack
      • 05030941124263
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 29.46
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 29.46
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 29.46
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 27.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 27.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 27.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 27.80
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 27.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 27.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 24.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 24.99
    • info@vertaa.fi