x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Surviving The Aftermath PS4

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Surviving The Aftermath PS4
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Surviving The Aftermath PS4
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Paradox Surviving The Aftermath PS4
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173700054.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172674641.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172674640.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172674642.jpg
Paradox Paradox Surviving The Aftermath PS4 Surviving The Aftermath PS4 Surviving The Aftermath PS4 Selviydy ja kukoista maailmantuhon jälkeisessä tulevaisuudessa. Luonnonvaroja on niukasti, mutta tilaisuus kolkuttaa. Rakenna täydellinen tuhonkestävä siirtokunta, suojele sen asukkaita ja tuo sivistys takaisin tuhoutuneeseen maailmaan.Mene siirtokunnan rajojen ulkopuolelle ja kerää joutomaalta resursseja, tapaa kilpailevia siirtokuntia ja torju ryöväreitä.Rakenna ja hallinnoi eloonjääneiden siirtokuntaa maailmantuhon jälkeen. Hoida kaikkea luonnonvarojen keräämisestä ja maanviljelyksestä ymp... (4)
  • 04020628698621
4
deal
  • Alusta
    • Pelialusta: PlayStation 4
  • 24.99 32.30 EUR 4
    4
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      Selviydy ja kukoista maailmantuhon jälkeisessä tulevaisuudessa. Luonnonvaroja on niukasti, mutta tilaisuus kolkuttaa. Rakenna täydellinen...
      24.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      28.45, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      PS4
      29.34, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Puolenkuunpelit Puolenkuunpelit
      8.240681183521069 (4)
      32.30, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85769375.jpg
      Laminar Research Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery PC X-Plane 7 World Scenery PC X-Plane 7 World Scenery X-Plane World Scenery 4CD PC Lisää maisemia ja muuta lisärompetta X-Plane-simulaattoriin - yhteensä neljä (4) rompullista. (1)
      Laminar Research PC X-Plane 7 World Scenery
      • 07350002300596
      1
    • Nordic Games Biomutant (Collector's Edition)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223181067.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150538429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153938115.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149934676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153938113.jpg
      Nordic Games Nordic Games Biomutant (Collector's Edition) Biomutant (Collector's Edition) Biomutant (Collector's Edition) (1)
      Nordic Games Biomutant (Collector's Edition)
      • 09120080071439
      1
    • Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168538660.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147749824.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540770.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540772.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168540764.jpg
      Microsoft Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One Need For Speed Payback, Xbox One Need For Speed Payback, Xbox One Need for Speed, yksi maailman myydyimmistä videopelisarjoista, palaa kostolla uudessa Need for Speed Paybackissa. Fortune Valleyn alamaailmaan sijoittuva petos jakoi sinut ja miehistösi ja kosto yhdisti heidät kukistaaksesi The Housen, ilkeän kartellin, joka hallitsee kaupungin kasinoja, rikollisia ja poliiseja. Tässä korruptoituneiden pelaajien paratiisissa panokset ovat korkeat ja talo voittaa aina. Luo ainutlaatuisia ajomatkoja, joissa on parempi suorituskyky ja visuaalinen räätälöinti kui... (1)
      Microsoft Need For Speed Payback, Xbox One
      • 05030947121563
      • 5030947121563
      2
    • Ubisoft ASSASSINS CREED VALHALLA - GOLD EDITION (PS4)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165322543.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154968311.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154968310.jpg
      Ubisoft Ubisoft ASSASSINS CREED VALHALLA - GOLD EDITION (PS4) ASSASSINS CREED VALHALLA - GOLD EDITION (PS4) ASSASSINS CREED VALHALLA - GOLD EDITION (PS4) (1)
      Ubisoft ASSASSINS CREED VALHALLA - GOLD EDITION (PS4)
      • 03307216168546
      • 03307216168621
      • 6861211
      • 300116500
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 24.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 24.99
    • info@vertaa.fi