x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Spode Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Spode Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Spode Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Spode Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206097289.jpg
Spode Spode Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa Blue Italian 12-osainen setti 12 osaa This beautiful dinnerware is part of the series Blue Italian from Spode, which goes in classic blue and white. The motif has been inspired by the Italian countryside, and the edge has Imari Oriental pattern. The series was released in 1816 and has been produced since then. The dinnerware is suitable for daily use, as it is both dishwasher and microwave safe, and is freezer and oven-proof.The dinnerware includes: 4 x Plates, 27 cm 4 x Side plates, 20 cm 4 x Mugs, 28 cl Osta Astiastot & Startti... (21)
  • 00749151646858
2
good_buy
deal
  • 304.00 381.00 EUR 2
    2
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      This beautiful dinnerware is part of the series Blue Italian from Spode, which goes in classic blue and white. The motif has been inspire...
      304.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Blue Italian Dinnerware, 12 Pieces - Spode - Valkoinen Astiastot & Starttiastiastot i Posliini - Spode
      356.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220292848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229544346.jpg
      Hermia Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green tuotemerkiltä Övriga (1)
      Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green
      • 08681875995725
      2
    • Georg Jensen Bernadotte teesihti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147603735.jpg
      Georg Jensen Georg Jensen Bernadotte teesihti Bernadotte teesihti Bernadotte teesihti Bernadotte Tea Infuser - Georg Jensen - Teesiivilät i Ruostumaton teräs - Georg Jensen (1)
      Georg Jensen Bernadotte teesihti
      • 05713275071693
      2
      deal
    • Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169179747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220305695.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229544773.jpg
      Hermia Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green Dinner Set (24 Pieces) Green tuotemerkiltä Övriga (2)
      Hermia Dinner Set (24 Pieces) Green
      • 08681875995848
      3
    • Hermia Dinner Set (24 Pieces) Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214950416.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169191209.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229547023.jpg
      Hermia Hermia Dinner Set (24 Pieces) Harmaa Dinner Set (24 Pieces) Harmaa Dinner Set (24 Pieces) Harmaa Dinner Set (24 Pieces) Harmaa tuotemerkiltä Övriga (1)
      Hermia Dinner Set (24 Pieces) Harmaa
      • 08681875995701
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 381.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 381.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 304.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 381.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 381.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 304.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 381.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 381.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 381.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 304.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 304.00
    • info@vertaa.fi