x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Goobay Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Goobay Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Goobay Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Goobay Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223656022.jpg?ts=1
Goobay Goobay Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari Audioliitäntäkaapeli AUX, 3,5 mm stereo, kupari kuulokeliitännöillä varustettujen laitteiden liittämiseen stereojärjestelmiin, vahvistimiin tai kaiuttimiin, joissa on 3,5 mm AUX / kuulokkeiden tulojohto puhdasta kuparia. 5 mm pistoke (3-pin, Stereo) Kaapelin pituus: 10 m Merkinnät: CE, WEEE vär... (1)
  • 04040849516610
  • 69664203
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 13.99 17.99 EUR 2
    2
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      kuulokeliitännöillä varustettujen laitteiden liittämiseen stereojärjestelmiin, vahvistimiin tai kaiuttimiin, joissa on 3,5 mm AUX / kuulo...13.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Äänikaapeli, mini-phone stereo 3.5 mm (uros) to mini-phone stereo 3.5 mm (uros), 10 m, suojattu17.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157707497.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236405859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146875780.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217933311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165993621.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre Kiinnitä liittimet balansoituun Nedis-audiokaapeliin ja tee omia audioliitäntöjä ja jatkokaapeleita. Tällä balansoidulla audiokaapelilla on erinomainen suorituskyky. Voit keskittyä rauhassa mahtavan musiikin tekemiseen! Johtimen halkaisija: 2 x 0.250 mm² Halkaisija: 8.6 x 4.3 mm (1)
      Nedis Kaiutinkaapeli | 2x 2.50 mm² | CCA | 15.0 m | Pyöreä | PVC | Valkoinen | Kääre
      • 05412810312771
      • CAGW2500WT150
      2
    • Nedis valkoinen USB - Lightning kaapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203827313.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157720012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172634037.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166044214.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150954196.jpg?ts=1
      Nedis Nedis valkoinen USB - Lightning kaapeli valkoinen USB - Lightning kaapeli valkoinen USB - Lightning kaapeli Kaapeli, jolla voi liittää iPhonen, iPadin tai iPodin tietokoneeseen synkronointia ja latausta varten. - MFi-sertifioitu, täyttää Applen viimeisimmät suorituskykyvaatimukset - 24 karaatin kullatut liittimet takaavat luotettavan tiedonsiirron - Joustava vedonpoistaja auttaa estämään kaapelin murtumisen - Suuri tiedonsiirtonopeus (jopa 480 Mbps) USB 2.0 -tekniikan ansiosta (1)
      Nedis valkoinen USB - Lightning kaapeli
      • 05412810264315
      • CCBW39300WT20
      2
    • Nedis Toslink uros - uros optinen audiokaapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213609869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208513253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166063117.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Toslink uros - uros optinen audiokaapeli Toslink uros - uros optinen audiokaapeli Toslink uros - uros optinen audiokaapeli Liitä audiolaite, kuten pelikonsoli, DVD- tai Blu-ray-soitin, vahvistimeen tällä digitaalisella Nedis-merkin optisella audiokaapelilla, jossa on TosLink-liittimet. Liitäntä A: Toslink uros Liitäntä B: Toslink uros (1)
      Nedis Toslink uros - uros optinen audiokaapeli
      • 05412810314225
      • CAGC25000AT25
      2
    • Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163218392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157708607.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169744429.jpg?ts=1
      Nedis Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli Kytke soittimia, mikrofoneja, vahvistimia ja DJ-laitteita toisiinsa tällä Nedisin 6,35 mm - 3,5 mm -audiokaapelilla. Audiokaapeli tuottaa erinomaisen tuloksen, sillä se on suunniteltu käytettäväksi erityisesti musiikkiteollisuudessa. - Kestävä sinkkivaluliitin takaa lujan kiinnityksen - Erittäin joustava kaapeli, jota on helppo taivuttaa - Soveltuu erinomaisesti vahvistimiin, soittimiin ja mikrofoneihin - Liitäntä A: 2 x 6.35 mm uros - Liitäntä B: 3.5 mm uros (1)
      Nedis 2 x 6.35 mm uros - 3.5 mm uros stereoaudiokaapeli
      • 05412810295272
      • COTH23200GY15
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.63
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.63
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 13.18
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.10
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.10
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.09
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.09
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 14.11
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 14.11
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.81
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.81
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 13.69
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 13.69
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 13.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.49
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 13.29
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.29
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 12.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 14.49
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 14.39
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 14.19
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 17.99
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
    • info@vertaa.fi