x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ray-Ban Aviator RB3025-001/51 55mm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ray-Ban Aviator RB3025-001/51 55mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ray-Ban Aviator RB3025-001/51 55mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ray-Ban Aviator RB3025-001/51 55mm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145960080.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205290133.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169075445.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146219538.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181264382.jpg?ts=1
Ray-Ban Ray-Ban Aviator RB3025-001/51 55mm Aviator RB3025-001/51 55mm Aviator RB3025-001/51 55mm Ray-Ban AVIATOR 3025 miesten aurinkolasit sopivat erinomaisesti näyttäytymiseen. Näissä urbaaneissa aurinkolaseissa on pilottimalliset. kullanväriset kehykset ja ruskeat liukuvärjätyt linssit. (1)
  • 00805289305026
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
    • Linssien määrä: 0 kpl
  • Suunnittelu
    • Aurinkolasien muoto: Aviator
    • Aurinkolasien tyyppi: Koko kehys
    • Väri: Kulta, Ruskea
    • Materiaalit: Metalli
  • 124.00 152.00 EUR 3
    3
    • Synsam Synsam
      124.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Silmäasema Silmäasema
      Ray-Ban AVIATOR 3025 miesten aurinkolasit sopivat erinomaisesti näyttäytymiseen. Näissä urbaaneissa aurinkolaseissa on pilottimalliset. k...
      137.20, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Milrab.fi Milrab.fi
      RAY-BAN Aviator Gold - Aurinkolasit - Crystal Brown - 55 (RB3025-001/51-55)152.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas OR0027
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176258072.jpg?ts=1
      Adidas Adidas OR0027 OR0027 OR0027 Adidas OR0027 naisten aurinkolasit sopivat hyvin yleiskäyttöön. Näissä sporttisissa aurinkolaseissa on kissamaiset, mustat kehykset ja punaiset linssit. (1)
      Adidas OR0027
      • 00889214227225
      1
      deal
    • Oakley Plazma Polarized Sunglasses Musta Prizm Sapphire Polarized/CAT3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176408914.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182540508.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178564838.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183199746.jpg?ts=1
      Oakley Oakley Plazma Polarized Sunglasses Musta Prizm Sapphire Polarized/CAT3 Plazma Polarized Sunglasses Musta Prizm Sapphire Polarized/CAT3 Plazma Polarized Sunglasses Musta Prizm Sapphire Polarized/CAT3 Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Eri käyttötarkoituksiin; Jäätikölle sopiva: Ei; Säädettävä ominaisuus: kyllä; Lasin/linssin tyyppi: sävytetty, polarisoitu, peililinssi; Ominaisuudet: Nenäosa: Unobtainium nose pads; Runko: O Matter material with oval logo details; Keskeiset tiedot: Suojaustaso: 3: 8 - 18 % valonläpäisy; Linssit: Linssien nimi: Sininen; Suojausaste: 3: 8 - 18 % valonläpäisyvyys; Ominaisuudet: Sangat: Unobtainium arm ends for highest wearing comfort and best quality; Linssit:... (1)
      Oakley Plazma Polarized Sunglasses Musta Prizm Sapphire Polarized/CAT3
      • 00888392556004
      3
    • Oakley Straightlink - Prizm Sapphire OO9331-2758
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176408900.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228331191.jpg?ts=1
      Oakley Oakley Straightlink - Prizm Sapphire OO9331-2758 Straightlink - Prizm Sapphire OO9331-2758 Straightlink - Prizm Sapphire OO9331-2758 (1)
      Oakley Straightlink - Prizm Sapphire OO9331-2758
      • 00888392545541
      1
    • Vogue Aurinkolasit '0VO5353S'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176408894.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187757499.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187607733.jpg?ts=1
      Vogue Vogue Aurinkolasit '0VO5353S' Aurinkolasit '0VO5353S' Aurinkolasit '0VO5353S' Materiaali: Metalli; Ekstrat: UV-suoja, Label Print, Nenätyynyillä (1)
      Vogue Aurinkolasit '0VO5353S'
      • 08056597339346
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 152.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 152.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 123.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 123.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 118.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 118.30
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 118.30
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 118.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 118.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 118.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 118.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 118.30
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 123.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 123.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 152.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 118.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 118.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 124.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 124.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 124.00
    • info@vertaa.fi