x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Normann Copenhagen Form Barstoel steel red

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Normann Copenhagen Form Barstoel steel red
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Normann Copenhagen Form Barstoel steel red
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Normann Copenhagen Form Barstoel steel red
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216584530.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/204930497.jpg?ts=1
Normann Copenhagen Normann Copenhagen Form Barstoel steel red Form Barstoel steel red Form Barstoel steel red Form Baarituoli 65cm, Punainen/Steel - Normann Copenhagen - Punainen Baarijakkarat i Teräs - Normann Copenhagen (1)
  • 05712396002494
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Teräs
  • 303.00 303.00 EUR 2
    2
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Form Baarituoli 65cm, Punainen/Steel - Normann Copenhagen - Punainen Baarijakkarat i Teräs - Normann Copenhagen303.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Form bar stool from Normann Copenhagen, designed by Simon Legald. Form is a stylish and sleek bar stool with a steel frame and seat of du...303.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Interlink Metallijakkarat REEMA, 4 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179701589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90766277.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202427252.jpg?ts=1
      Interlink Interlink Metallijakkarat REEMA, 4 kpl Metallijakkarat REEMA, 4 kpl Metallijakkarat REEMA, 4 kpl (1)
      Interlink Metallijakkarat REEMA, 4 kpl
      • 04010340532167
      1
    • Sit Ruokatuolit Riverboat, 2 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237477622.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237477625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237477620.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217300268.jpg?ts=1
      Sit Sit Ruokatuolit Riverboat, 2 kpl Ruokatuolit Riverboat, 2 kpl Ruokatuolit Riverboat, 2 kpl (1)
      Sit Ruokatuolit Riverboat, 2 kpl
      • 04055195911200
      1
    • Normann Copenhagen Form baarituoli, 75 cm, valkoinen - tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547458.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547459.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547454.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547455.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547460.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Form baarituoli, 75 cm, valkoinen - tammi Form baarituoli, 75 cm, valkoinen - tammi Form baarituoli, 75 cm, valkoinen - tammi Normann Copenhagenin Form-baarituolilla on selkeälinjainen ja innovatiivinen rakenne: pyöreät jalat on liitetty istuimeen ainutlaatuisin kuppimaisin liitoksin, jotka antavat tuolille saumattoman sulavan, modernin ilmeen. Baarituolissa on helposti puhtaana pidettävä, pyöreäkulmainen polypropeeni-istuin, ja sen istuinmukavuuden viimeistelevät jalkatuki ja matala selkänoja. Form-baarituoli sopii erinomaisesti baaritiskin tai keittiösaarekkeen ääreen. Form-tuolin suunnittelussa lähtökohtana oli täydellinen tuoli. Minulla oli pitkään ajatus siitä, miltä ihanteellisen tuolin tulee näyttää. Analysoin satoja tuoleja pitkällä aikavälillä päätyen lopulta suunnittelussani tähän, muotoilija Simon Legald kertoo suunnitteluprosessistaan. Legaldin opinnäytetyönä alkunsa saanut Form-kalustesarja palkittiin vuonna 2016 arvostetulla iF Design Award -muotoilupalkinnolla. (1)
      Normann Copenhagen Form baarituoli, 75 cm, valkoinen - tammi
      • 05712396002685
      3
    • Kartell Charles Ghost Baarijakkara 65 Cm Crystal - Baarijakkarat Polykarbonaatti - 4898B4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/47330630.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206059499.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547533.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547530.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84547534.jpg?ts=1
      Kartell Kartell Charles Ghost Baarijakkara 65 Cm Crystal - Baarijakkarat Polykarbonaatti - 4898B4 Charles Ghost Baarijakkara 65 Cm Crystal - Baarijakkarat Polykarbonaatti - 4898B4 Charles Ghost Baarijakkara 65 Cm Crystal - Baarijakkarat Polykarbonaatti - 4898B4 Charles Ghost baarijakkara Kartell-tuotemerkiltä klassisella muotoilulla polykarbonaatista modernilla tulkinnalla. Jakkarassa on jalat pyöristetyllä, kaarevalla muodolla ja mukavaan istuimeen baaripöydän ääressä täydellisesti sopivalla pyöreällä istuimella. Voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona. Suunnittelija: Philippe Starck. Hyvä tietää Charles Ghost baarijakkarasta - Klassinen muotoilu.- Moderni tulkinta.- Se valmistetaan polykarbonaatista.- Neljä pyöristettyä, kaarevaa jalkaa.- Pyöreä istuin.- Baarijakkara sopii hyvin keittiöön. Miten hoidan uutta baarijakkaraani?- Puhdista kostealla liinalla. Charles Ghost Baarijakkara 65 cm, Crystal - Kartell - Kirkas Baarijakkarat i Polykarbonaatti - Kartell (1)
      Kartell Charles Ghost Baarijakkara 65 Cm Crystal - Baarijakkarat Polykarbonaatti - 4898B4
      • 08034105782631
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 263.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 200.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 200.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 200.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 263.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 234.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 234.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 234.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 234.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 231.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 231.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 260.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 274.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 274.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 262.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 303.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 303.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 303.00
    • info@vertaa.fi