x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Denver PFF-1021, 16 Gt, valkoinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Denver PFF-1021, 16 Gt, valkoinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Denver PFF-1021, 16 Gt, valkoinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Denver PFF-1021, 16 Gt, valkoinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217862659.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248350267.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217862695.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/259066108.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237841728.jpg?ts=1
Denver Denver PFF-1021, 16 Gt, valkoinen PFF-1021, 16 Gt, valkoinen PFF-1021, 16 Gt, valkoinen Jaa tärkeät muistosi perheesi ja ystäviesi kanssa näyttämällä heille kuvia ja videoita 10,1" digitaalisella Denver Frameo -valokuvakehyksellä. Lataa vain Frameo-sovellus ja voit näyttää kuvia ja videoita valokuvakehyksellä. (8)
  • 05706751055430
  • 119101040200
  • 5706751055430
  • PFF-1021WHITE
1
good_buy
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 10.1 "
    • Näytön resoluutio: 1280 x 800
    • Kosketusnäyttö: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Integroitu kortinlukija: Kyllä
    • Built-in memory: Kyllä
    • Esiasennettu ohjelmisto: FRAMEO
    • Kuvanpakkausformaatti: JPG
    • Kuvaruututyyppi: IPS
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
    • USB-liitin: Micro-USB
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 100 V
  • Pakkauksen sisältö
    • Käyttöopas: Kyllä
    • Kuulokkeet: Ei
  • Suorituskyky
    • Ajastimen kesto (min): 10
    • Micro-USB-liitin: Kyllä
  • Tallennus
    • Tallennuskapasiteetti: 16 GB
    • Yhteensopivat muistikortit: MicroSD
  • Verkko
    • Wi-Fi: Kyllä
  • 123.90 123.90 EUR 1
    1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Jaa tärkeät muistosi perheesi ja ystäviesi kanssa näyttämällä heille kuvia ja videoita 10,1" digitaalisella Denver Frameo -valokuvakehyks...123.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Denver 10" DIGITAALINEN VALOKUVAKEHYS MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204756717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204756736.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166508423.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204579169.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204579170.jpg?ts=1
      Denver Denver 10" DIGITAALINEN VALOKUVAKEHYS MUSTA 10" DIGITAALINEN VALOKUVAKEHYS MUSTA 10" DIGITAALINEN VALOKUVAKEHYS MUSTA Lähetä kuvia langattomastiTilaa yli 1000 valokuvalleHelppokäyttöinenFrameon avulla sinä ja ystäväsi voitte lähettää ja jakaa valokuvia langattomasti digitaaliseen valokuvakehykseen. Ei ole väliä missä olet, sillä sovelluksen avulla voit helposti lähettää lomakuvat kuvakehykseen, vaikka olisitkin toisella puolella maapalloa.Digitaalinen Frameo-valokuvakehys käyttää WiFi-yhteyttä kotiverkkoon liittämiseen. Ja heti kun se on yhdistetty verkkoon, voit kutsua ystäviäsi lähettämään siihen kuvia. Kuvakehyksen omistajalla on täysi hallinta ja hän voi poistaa, muokata ja kutsua rajattoman määrän ystäviä, jotka voivat lähettää kuvia kuvakehykseen.Frameon helppokäyttöisen sovelluksen avulla sinä ja ystäväsi voitte helposti ladata valokuvia kuvakehykseen. Voit täydentää kuvia kuvateksteillä ja hauskoilla viesteillä, jotka näkyvät myös kosketusnäytöllä. Voit liittää sovellukseen rajoittamattoman määrän kuvakehyksiä, mikä tarkoittaa, että voit jakaa saman kuvan useille eri valokuvakehyksille, joihin (2)
      Denver 10" DIGITAALINEN VALOKUVAKEHYS MUSTA
      • 08714416506064
      • 05706751033957
      • PFF-1010 Zwart
      • 119101030010
      • 11771000
      • PFF-1010BLACK MK2
      • 4614090
      • PFF-1010Black
      • PFF-1010BLACK
      2
    • Samsung Vaihtoehtoinen kehys 65" Ruskea (2020)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204960495.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221950831.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164659689.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256813600.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256814246.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Vaihtoehtoinen kehys 65" Ruskea (2020) Vaihtoehtoinen kehys 65" Ruskea (2020) Vaihtoehtoinen kehys 65" Ruskea (2020) Samsung The Frame -kehyksellä mukautat yhteensopivan televisiosi tyylin sisustukseesi sopivaksi. (1)
      Samsung Vaihtoehtoinen kehys 65" Ruskea (2020)
      • 08806090379932
      • VG-SCFT65BW/XC
      2
    • Samsung Vaihtoehtoinen kehys 32" Sitruuna (2020)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204960485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237487667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221950664.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164659676.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172904930.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Vaihtoehtoinen kehys 32" Sitruuna (2020) Vaihtoehtoinen kehys 32" Sitruuna (2020) Vaihtoehtoinen kehys 32" Sitruuna (2020) Koristekehys tuotteelle televisio, 32", vivid lemon malleihin Samsung QE32LS03TAK, QE32LS03TBK, QN32LS03TAF, QN32LS03TBF (1)
      Samsung Vaihtoehtoinen kehys 32" Sitruuna (2020)
      • 08806090458873
      • VG-SCFT32VL
      3
    • Rollei Memonsters (Memoryspel)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132346308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188344852.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213978776.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188344853.jpg?ts=1
      Rollei Rollei Memonsters (Memoryspel) Memonsters (Memoryspel) Memonsters (Memoryspel) (1)
      Rollei Memonsters (Memoryspel)
      • 07350049030197
      • NP-30197
      • 30197
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 110.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 110.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 110.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 110.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 112.10
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 107.20
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 123.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 123.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 93.90
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 93.90
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 93.90
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 93.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 123.90
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 123.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 123.90
    • info@vertaa.fi