x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/66958467.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159556199.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157051453.jpg?ts=1
Hape Hape Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Playground Pizzaz - pujottelupalikat, E1811 Värikäs ja hauska pujottelulelu motoriikan kehittämiseen. Erilaisia puisia helmiä ja renkaita liikutellaan metallikaaressa. Materiaali puuta ja metallia. Tuotteen koko: 30x21x36 cm. Ikäsuositus 2+. (1)
  • 06943478011687
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Puu
    • Väri: Moniväri
  • 24.70 36.85 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Värikäs ja hauska pujottelulelu motoriikan kehittämiseen. Erilaisia puisia helmiä ja renkaita liikutellaan metallikaaressa. Materiaali pu...24.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      HAPE lelut kehittävät lasten mielikuvitusta ja samalla edistävät heidän taitojaan. Kaikki lelut ovat turvallisia, luonnollisia ja hauskoj...
      27.57, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • ABC Happy Maatila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208589532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214014344.jpg?ts=1
      ABC ABC Happy Maatila Happy Maatila Happy Maatila ABC:n hienossa maatilassa on monta hienoa osaa ja yksityiskohtaa, kuten erilaisia maatilaneläimiä, heinäpaalu ja traktori. Talon saa helposti kokoontaitettua säilytystä varten. Ikäsuositus: 1 vuosi +. (1)
      ABC Happy Maatila
      • 04006333074509
      2
    • Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208487751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201828442.jpg?ts=1
      Clementoni Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali pesukarhu aktiviteettispiraali pesukarhu aktiviteettispiraali Iloinen pesukarhu ystävineen on hauskaa seuraa! Spiraalinmuotoisen aktiviteettilelun voi kiinnittää esimerkiksi rattaiden turvakaareen tai pinnasänkyyn. Pesukarhusta roikkuvilla oravalla, siilillä ja linnulla on mielenkiintoisia toimintoja. - Ikäsuositus 0 kk+. (1)
      Clementoni pesukarhu aktiviteettispiraali
      • 08005125173655
      2
    • Lalaboom My First Construction 21 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203606731.jpg?ts=1
      Lalaboom Lalaboom My First Construction 21 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years My First Construction 21 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years My First Construction 21 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years Lalaboom Educational Beads-Builder Set on erimuotoinen ja -värinen rakennuspeli 10-36 kuukauden ikäisille lapsille.OMINAISUUDETOpetushelmet kehittävät lapsen hienomotorisia taitoja, käsien ja silmän koordinaatiota, keskittymistä, logiikkaa, luovuutta, mielikuvitusta ja antavat sinun ymmärtää syyn ja seurauksen välistä suhdettaSetti sisältää 21 tuotetta: 7 isoa helmeä, 6 klassista lelua ja muita tarvikkeitaHelmet on valmistettu materiaaleista, joissa ei ole PVC:tä ja BPA:taHelmet ovat 100 % ve... (1)
      Lalaboom My First Construction 21 Pieces Monivärinen 10 Months-3 Years
      • 04897067861752
      2
      deal
    • Safari The Solar System Monivärinen From 3 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225864913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223728799.jpg?ts=1
      Safari Safari The Solar System Monivärinen From 3 Years The Solar System Monivärinen From 3 Years The Solar System Monivärinen From 3 Years (1)
      Safari The Solar System Monivärinen From 3 Years
      • 00609366663616
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.52
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.52
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 27.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 33.39
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.39
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 36.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 29.11
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.11
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.11
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.11
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.11
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.11
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 30.66
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.70
    • info@vertaa.fi