x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Viking Discs Raid frisbeegolfkori

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Viking Discs Raid frisbeegolfkori
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Viking Discs Raid frisbeegolfkori
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Viking Discs Raid frisbeegolfkori
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/178568587.jpg?ts=1
Viking Discs Viking Discs Raid frisbeegolfkori Raid frisbeegolfkori Raid frisbeegolfkori Viking Discs Raid kokoontaitettavafrisbeekori Harjoittele missä vain!Raid on kevyt mutta kestävä frisbeegolfkori, joka kokoon taitettun kulkee kätevästi mukana.Kori on valmistettu säänkestävästä polyesteristä, runko tukevasta metallista. Voit ottaa nyt korin minne vain menetkin ja pystyttää sen nopeasti ja vaivatta. Treenaamatta olemiselle ei ole enää selityksiä! Frisbeegolf on kasvanut huimasti Suomessa ja muualla maailmalla todella isosti lähivuosien aikana, ja lajin harrastajia on jo satoj... (2)
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Frisbeegolf välineen tyyppi: Maalikori
  • 149.00 149.00 EUR 1
    1
    • Hobbybox.fi Hobbybox.fi
      4.953971895612274 (3)
      Viking Discs Raid kokoontaitettavafrisbeekori Harjoittele missä vain!Raid on kevyt mutta kestävä frisbeegolfkori, joka kokoon taitettun k...149.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Viking Discs LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174950246.jpg?ts=1
      Viking Discs Viking Discs LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl) LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl) LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl) Viking Discs LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl) Viking Discs frisbeegolfkiekon LED-valoilla pidennät kauden pitkälle syksyyn. Pakkauksessa on neljä valkoista LED-tarraa, jotka voit kiinnittää suoraan kiekon pohjaan. LEDissä valmiina 3M-tarra, joten omia teippikiinnityksiä ei tarvita. Pyöreä muoto pitää myös huolen, että tarra vaikuttaa mahdollisimman vähän kiekon lentorataan. Yhdessä tarrassa neljä pientä LED-valoa. LEDin voi sammuttaa ja kytkeä uudelleen päälle sekä siinä on kolm... (1)
      Viking Discs LED-valo frisbeegolfkiekkoon, valkoinen (4kpl)
      1
    • Viking Discs Armor Berserker
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174903342.jpg?ts=1
      Viking Discs Viking Discs Armor Berserker Armor Berserker Armor Berserker Viking Discs Berserker Muovi: Armor Tyyppi: Draiveri (Understable driver) Nopeus 10 | Liito 5 | Vakaus -3 | Feidi 2 Pitkät anhyzer-avaukset ja rollerit on helppo hallita tällä kontrollidraiverilla. Alivakaan lentoradan avulla aloittelijatkin pystyvät tekemään pitkiä yli kääntäviä heittoja jotka palauttavat lopussa. Kiekolla onnistuvat myös hyzerflip-heitot maksimipituuden tavoitteluun. Toteuta pituusheiton tekniikkaharjoittelu Berserkerillä ja huomaat eron! (1)
      Viking Discs Armor Berserker
      1
    • Innova Aviar KC Pro putteri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208778693.jpg?ts=1
      Innova Innova Aviar KC Pro putteri Aviar KC Pro putteri Aviar KC Pro putteri Aviar on maailman suosituimpia puttereita, jos ei suosituin... Aviarilla on suora lentorata ja sitä voidaan käyttää säässä kuin säässä. Nopeus: 2 Liito: 3 Vakaus: 0 Fade: 1 KC PRO on perus Pro muovia tukevampi muovilaatu. KC Pro on 12 kertaisen maailmanmestarin Ken Climon 'signature' -muovi. Huom! Lajitelmatuote, verkkokaupasta tilatessa väriä ja painoa ei voi valita. (1)
      Innova Aviar KC Pro putteri
      • 06430030372664
      1
    • Innova Roadrunner Star draiveri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183735092.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208530910.jpg?ts=1
      Innova Innova Roadrunner Star draiveri Roadrunner Star draiveri Roadrunner Star draiveri Roadrunner on draiveri, millä on pitkä liito ja kovemmalla heitolla sen saa kippaamaan helposti oikealle tehden S:n. Nopeus: 9 Liito: 5 Vakaus:-4 Fade: 1 Muovi: GStar Star-muovin lentorata on vakaa, siinä on hyvä pito joka kelissä ja muovi on erittäin kestävä. Huom! Lajitelmatuote, verkkokaupasta tilatessa väriä ja painoa ei voi valita. (1)
      Innova Roadrunner Star draiveri
      • 06430030373029
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
    • info@vertaa.fi