x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LASCANA Haalari

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LASCANA Haalari
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot LASCANA Haalari
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LASCANA Haalari
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/184039637.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181953866.jpg?ts=1
LASCANA LASCANA Haalari Haalari Haalari Materiaali: Jersey; Olkaintyyppi: Leveät olkaimet; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Solmittavaksi/sidottavaksi, Sivuttaiset upotutetut taskut, Syvä leikkaus, Tikattu sauma/reuna, Nappilista, Vyötärönauha, Kantattu pääntie; Yksityiskohta: Poimutettu/koottu; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Kevyt kangas; Hihan pituus: Hihaton; Pituus: Pitkä/Maxi; Malli: Muotoja korostava malli (1)
  • 08681619522484
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: 34
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 52.90 52.90 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Materiaali: Jersey; Olkaintyyppi: Leveät olkaimet; Pääntie: V-pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Solmittavaksi/sidottavaksi, Sivuttaise...52.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, sininen 134 2022 Ulkoiluhaalarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230213222.jpg?ts=1
      Lego Wear Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, sininen 134 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjori 200 Sadeasu Lapset, sininen 134 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjori 200 Sadeasu Lapset, sininen 134 2022 Ulkoiluhaalarit Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, vedenpitävä; Yläosa: Muotoilu: Takki; Tyyppi: Pitkähihainen; Materiaali: 100% polyester; Vetoketju: Täysipituinen; Alaosa: Tyyppi: Pitkät housut; Materiaali: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Lisätiedot: Lisätietoja: Jacket and pants with a polyurethane coating, Pehmeä leukasuoja, YKK front zipper, Reflective piping on sleeve, Reflective piping on the trouser leg, Soft elastic waistband at the end of the ... (1)
      Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, sininen 134 2022 Ulkoiluhaalarit
      • 05700067978872
      1
    • Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, ruskea 104 2022 Ulkoiluhaalarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230213296.jpg?ts=1
      Lego Wear Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, ruskea 104 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, ruskea 104 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, ruskea 104 2022 Ulkoiluhaalarit Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, vedenpitävä; Yläosa: Muotoilu: Takki; Tyyppi: Pitkähihainen; Materiaali: 100% polyester; Vetoketju: Täysipituinen; Alaosa: Tyyppi: Pitkät housut; Materiaali: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Lisätiedot: Lisätietoja: Jacket and pants with a polyurethane coating, Pehmeä leukasuoja, YKK front zipper, Reflective piping on sleeve, Reflective piping on the trouser leg, Soft elastic waistband at the end of the ... (1)
      Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, ruskea 104 2022 Ulkoiluhaalarit
      • 05700068176789
      1
    • Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, vihreä 92 2022 Ulkoiluhaalarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230213270.jpg?ts=1
      Lego Wear Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, vihreä 92 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, vihreä 92 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, vihreä 92 2022 Ulkoiluhaalarit Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, vedenpitävä; Yläosa: Muotoilu: Takki; Tyyppi: Pitkähihainen; Materiaali: 100% polyester; Vetoketju: Täysipituinen; Alaosa: Tyyppi: Pitkät housut; Materiaali: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Lisätiedot: Lisätietoja: Jacket and pants with a polyurethane coating, Pehmeä leukasuoja, YKK front zipper, Reflective piping on sleeve, Reflective piping on the trouser leg, Soft elastic waistband at the end of the ... (1)
      Lego Wear Lwjivan 200 Sadeasu Lapset, vihreä 92 2022 Ulkoiluhaalarit
      • 05700068176918
      1
    • Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, ruskea 128 2022 Ulkoiluhaalarit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230213261.jpg?ts=1
      Lego Wear Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, ruskea 128 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjori 200 Sadeasu Lapset, ruskea 128 2022 Ulkoiluhaalarit Lwjori 200 Sadeasu Lapset, ruskea 128 2022 Ulkoiluhaalarit Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, vedenpitävä; Yläosa: Muotoilu: Takki; Tyyppi: Pitkähihainen; Materiaali: 100% polyester; Vetoketju: Täysipituinen; Alaosa: Tyyppi: Pitkät housut; Materiaali: 100% polyester; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Lisätiedot: Lisätietoja: Jacket and pants with a polyurethane coating, Pehmeä leukasuoja, YKK front zipper, Reflective piping on sleeve, Reflective piping on the trouser leg, Soft elastic waistband at the end of the ... (1)
      Lego Wear Lwjori 200 Sadeasu Lapset, ruskea 128 2022 Ulkoiluhaalarit
      • 05700068110295
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 52.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 52.90
    • info@vertaa.fi