x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wahl 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wahl 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wahl 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wahl 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112525894.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112525895.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/112525896.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/174781665.jpg
Wahl Wahl 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta 9639-816 hiustrimmeri/-leikkuri, Musta Trimmeri, langaton (2)
  • 00043917963556
  • 2137967
  • 9639-816
  • 09639-816
4
  • Tekniset tiedot
    • Käyttöaika: 40 min
    • Pituusvaihtoehtoja: 12
    • Pienin hiusten pituus: 1 mm
    • Suurin hiusten pituus: 25 mm
    • Ladattava: Kyllä
    • Virtalähteen tyyppi: Akku, Paristot
    • Akkukäyttöinen: Kyllä
    • Leikkurin leveys: 45 mm
    • Puhdistusharja: Kyllä
    • Teho: 3 W
  • Pakkauksen sisältö
    • Kampojen määrä: 12
    • Hiuskampa: Kyllä
    • Laturi: Kyllä
    • Parturi-sarja: Kyllä
    • Sisältää öljyn: Kyllä
    • Sisältää sakset: Kyllä
    • Suojakotelo: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Trimmerin ominaisuudet: Puhdistusharja
    • Langaton: Kyllä
    • Sukupuoli: Aikuiset, Unisex
  • Ominaisuudet
    • Pestävä: Ei
    • Wet & Dry: Ei
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Akku
    • Latausaika: 16 h
    • Akun teknologia: Nikkelimetallihybridi (NiMH)
    • Pikalataus: Ei
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2015
  • 38.80 46.95 EUR 4
    4
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      38.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Trimmeri, langaton
      38.94, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      43.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      46.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204372895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707799.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205707904.jpg
      BaByliss BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E (1)
      BaByliss BaBylissMEN Super X Metal hiustenleikkuukone BAE996E
      • 03030050165371
      • E996E
      1
    • Wahl Home Pro 300
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163750699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215178742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206622048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230647276.jpg
      Wahl Wahl Home Pro 300 Home Pro 300 Home Pro 300 Hair clipper, Corded, Electromagnetic vibration motor, Self-sharpening precision cutting edge, Cutting width 45 mm, Minimum cutting distance 1 mm, 8 spacers: 3 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 - 22 - 25 mm, Integrated click system, black If you will cut evenly and precisely every time you cut, then you should choose this hair clipper with cord and self-sharpening precision cutter. The cord gives you constant power on the hair clipper so you do not have to pause to charge it. The self-sharpening insert... (1)
      Wahl Home Pro 300
      • 00043917001975
      • 2138039
      • 9247-1316
      • 4006138
      2
    • Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210016579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230121493.jpg
      Oster Oster Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper Uppladdningsbar Hårklipper (1)
      Oster Uppladdningsbar Hårklipper
      • 00034264427037
      1
    • Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155175888.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223794189.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160905835.jpg
      Grundig Grundig MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri MC9542 -hiusleikkuri Grundig-partatrimmeri MT 6340 on varustettu laadukkailla, erittäin terävillä ja huoltovapailla ruostumattomasta metallista valmistetuilla terillä. 30 pituusasetusta alueella 0,5-15 mm. 30 minuutin akkukäyttöaika. Leikkuupään leveys 32 mm. Leikkuupituus näkyy näytössä. Turvalukko. Tehokas ja hiljainen. Mukana puhdistusta helpottava harja. (2)
      Grundig MC9542 -hiusleikkuri
      • 04013833629641
      • GMK5010
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 32.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 38.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 38.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 38.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 38.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 38.80
    • info@vertaa.fi