x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Four Reasons Take Away Color 7.43 Marmelade

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Four Reasons Take Away Color 7.43 Marmelade
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Four Reasons Take Away Color 7.43 Marmelade
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Four Reasons Take Away Color 7.43 Marmelade
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198321217.jpg
Four Reasons Four Reasons Take Away Color 7.43 Marmelade Take Away Color 7.43 Marmelade Take Away Color 7.43 Marmelade Take Away Color on kotikäyttöön tarkoitettu ammoniakiton ja hajusteeton kestosävyte, joka antaa kauniin ja kiiltävän värjäystuloksen. Peittää harmaat jopa 70 % ja antaa hellävaraisesti luonnollisen tuloksen. (31)
  • 06418414039464
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Oranssi
  • 13.90 18.80 EUR 2
    2
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Take Away Color on kotikäyttöön tarkoitettu ammoniakiton ja hajusteeton kestosävyte, joka antaa kauniin ja kiiltävän värjäystuloksen. Pei...
      13.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      18.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Oribe Beautiful Color Airbrush Root Touch Up Spray Red 30ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142598225.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140637200.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/104372830.jpg
      Oribe Oribe Beautiful Color Airbrush Root Touch Up Spray Red 30ml Beautiful Color Airbrush Root Touch Up Spray Red 30ml Beautiful Color Airbrush Root Touch Up Spray Red 30ml (1)
      Oribe Beautiful Color Airbrush Root Touch Up Spray Red 30ml
      • 00811913012321
      1
    • Toppik Svart 27.5g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155818062.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/92092261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143627545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170032699.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157604331.jpg
      Toppik Toppik Svart 27.5g Svart 27.5g Svart 27.5g Nopea, yksinkertainen ja luonnollinen tapa peittää hiustenlähtöä. Sopii sekä miehille että naisille. Toppik-tuotteen avulla hiukset näyttävät saaneen takaisin sen tiheyden ja tuuheuden, joka niillä kerran oli. Saatavilla 9 eri sävyä! (1)
      Toppik Svart 27.5g
      • 00667820012011
      3
    • Goldwell Dualsenses Color Revive Root Retouch Powder Copper Red
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155828532.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226005345.jpg
      Goldwell Goldwell Dualsenses Color Revive Root Retouch Powder Copper Red Dualsenses Color Revive Root Retouch Powder Copper Red Dualsenses Color Revive Root Retouch Powder Copper Red Copper Red peittää valkoisuutta ja pehmentää monia kuparin ja punaisen sävyjä. Optimaalinen taso 7-8. (1)
      Goldwell Dualsenses Color Revive Root Retouch Powder Copper Red
      • 04021609056485
      4
    • Manic Panic Classic Velvet Violet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157838932.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810381.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148431157.jpg
      Manic Panic Manic Panic Classic Velvet Violet Classic Velvet Violet Classic Velvet Violet (1)
      Manic Panic Classic Velvet Violet
      • 00612600110586
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 18.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 11.10
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 11.10
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 11.10
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.90
    • info@vertaa.fi