x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

L'Oréal Hair Touch Up 75ml, Brown

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut L'Oréal Hair Touch Up 75ml, Brown
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot L'Oréal Hair Touch Up 75ml, Brown
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
L'Oréal Hair Touch Up 75ml, Brown
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229618723.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156260561.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164638222.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146079083.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163784055.jpg?ts=1
L'Oréal L'Oréal Hair Touch Up 75ml, Brown Hair Touch Up 75ml, Brown Hair Touch Up 75ml, Brown Hair Touch Up antaa sinulle mahdollisuuden pitää hiusvärisi upeana silloinkin, kun juurikasvu on alkanut näkyä. Tämän suihkeen avulla voit peittää juurikasvun itse hiusten värjäysten välillä. (7)
  • 03474630698185
  • 3474630698185
7
good_buy
deal
  • Väri
    • Hiusten väri: Ruskea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kapasiteetti ml: 75 ml
    • Sukupuoli: Unisex, Naiset
  • Tekniset tiedot
    • Annostelijan tyyppi: Spray
    • Hiustyyppi: Normaalit hiukset
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 70 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Ruskea
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 86 g
  • 13.90 23.80 EUR 7
    7
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Hair Touch Up: Pika-apu tyvikasvun piilottamiseen. Suihke mahdollistaa tarkan annostelun ja luo luonnollisen näköisen lopputuloksen värjä...
      13.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      75 ml, L'Oréal Professionnal Hair Touch Up on sävytetty hiussuihke, joka auttaa häivyttämään tyvikasvun nopeasti. Hiuksiin luonnollisen l...15.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      75 ml, Hair Touch Up: Pika-apu tyvikasvun piilottamiseen. Suihke mahdollistaa tarkan annostelun ja luo luonnollisen näköisen lopputulokse...16.10, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Parfumdreams.fi Parfumdreams.fi
      6.291155533689912 (9)
      17.85, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      7.686036470226321 (5)
      18.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Hajuvesi.fi Hajuvesi.fi
      7.2 (1)
      18.64, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      Hair Touch Up antaa sinulle mahdollisuuden pitää hiusvärisi upeana silloinkin, kun juurikasvu on alkanut näkyä. Tämän suihkeen avulla voi...23.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Grazette Add Some Re-Boost Gold
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636378.jpg?ts=1
      Grazette Grazette Add Some Re-Boost Gold Add Some Re-Boost Gold Add Some Re-Boost Gold Grazetten Add Some Re-Boost on runsaspigmenttinen hiusnaamio, joka elävöittää hiusväriä ja antaa kiiltoa. Sopii kaikille, jotka haluavat vahvistaa, muuttaa tai säilyttää hiusvärinsä. (1)
      Grazette Add Some Re-Boost Gold
      • 07331162805152
      4
      deal
    • Tints Of Nature Light Golden Brown 5D
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229609485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177474797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143308570.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117971279.jpg?ts=1
      Tints Of Nature Tints Of Nature Light Golden Brown 5D Light Golden Brown 5D Light Golden Brown 5D (1)
      Tints Of Nature Light Golden Brown 5D
      • 00704326101006
      1
    • Wella Color Touch - Vibrant Reds, 8/43/Light Red Gold Blonde hiusväri, 60 ml, 60 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226003795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218917482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214769107.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247463349.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248942906.jpg?ts=1
      Wella Wella Color Touch - Vibrant Reds, 8/43/Light Red Gold Blonde hiusväri, 60 ml, 60 ml Color Touch - Vibrant Reds, 8/43/Light Red Gold Blonde hiusväri, 60 ml, 60 ml Color Touch - Vibrant Reds, 8/43/Light Red Gold Blonde hiusväri, 60 ml, 60 ml Wellan intensiivinen Color Touch -sävyte antaa hiuksille lisää väriloistoa uuden kaavan ansiosta. Sen sisältämä keratiini tasapainottaa hiusrakennetta, joten kiilto jää paremmin hiuksiin. Näin ollen harmaat hiukset peittyvät jopa 50-prosenttisesti. Luonnolliset lisävahat parantavat kosteustasapainoa ja siten takaavat myös tasaisen väriviimeistelyn. (1)
      Wella Color Touch - Vibrant Reds, 8/43/Light Red Gold Blonde hiusväri, 60 ml, 60 ml
      • 08005610548098
      2
    • Tints Of Nature Dark Toffee Blonde 6TF
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229640860.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177474744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143308622.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140935859.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232141836.jpg?ts=1
      Tints Of Nature Tints Of Nature Dark Toffee Blonde 6TF Dark Toffee Blonde 6TF Dark Toffee Blonde 6TF (1)
      Tints Of Nature Dark Toffee Blonde 6TF
      • 00704326102133
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.03
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 14.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 14.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 15.03
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.03
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 13.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 13.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 13.40
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 13.40
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 13.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 13.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 12.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 12.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 12.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 11.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 11.90
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 15.03
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 15.03
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 15.36
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 14.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 14.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 17.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 17.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 17.85
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 12.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 12.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 12.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 12.90
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 15.70
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 15.60
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 15.60
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 15.50
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 15.50
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 15.50
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 15.22
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 15.90
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 15.22
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 15.70
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 13.90
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 13.90
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 13.90
    • info@vertaa.fi