x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    INGLOT huulipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • INGLOT Lipstick Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/87318112.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipstick Matte Lipstick Matte Lipstick Matte (4)
      INGLOT Lipstick Matte
      • 05907587154100
      1
      14.40 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 342
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872474.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163979642.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 342 Lipsatin Lipstick 342 Lipsatin Lipstick 342 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 342
      • 05901905010697
      1
      20.40 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 339
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872239.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214768009.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 339 Lipsatin Lipstick 339 Lipsatin Lipstick 339 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 339
      • 05901905004009
      1
      20.40 EUR
    • INGLOT High Gloss Lip Oil, 4 ml INGLOT Huulikiilto
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133223731.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT High Gloss Lip Oil, 4 ml INGLOT Huulikiilto High Gloss Lip Oil, 4 ml INGLOT Huulikiilto High Gloss Lip Oil, 4 ml INGLOT Huulikiilto 4 ml, INGLOT High Gloss Lip Oil on kosteuttavahuuliöljy, joka tekee huulistasi samettisen pehmeät. Antaa huulille kauniin kiillon samalla hoitaen niitä. Sisältää pehmentäviä ja kosteuttavia ainesosia, kuten omenansiemen-, kirsikka-, aprikoosinsiemen-, argan- ja jojobaöljyä, sekä sheavoita ja E-vitamiinia. INGLOT High Gloss Lip Oil 06 antaa huulille hienostuneen liilan sävyn. (1)
      INGLOT High Gloss Lip Oil, 4 ml INGLOT Huulikiilto
      • 05901905002098
      1
      deal
      22.40 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 312
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872276.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206644891.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 312 Lipsatin Lipstick 312 Lipsatin Lipstick 312 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 312
      • 05901905000155
      1
      21.40 EUR
    • INGLOT Lipstick Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/93543232.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipstick Matte Lipstick Matte Lipstick Matte (1)
      INGLOT Lipstick Matte
      • 05907587154056
      1
      21.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Mellow Late 01
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234869811.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200619760.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Mellow Late 01 Kiss Catcher Liquid Lipstick Mellow Late 01 Kiss Catcher Liquid Lipstick Mellow Late 01 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Mellow Late 01
      • 05901905013452
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Unobvious Coral 04
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872314.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200622476.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Unobvious Coral 04 Kiss Catcher Liquid Lipstick Unobvious Coral 04 Kiss Catcher Liquid Lipstick Unobvious Coral 04 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Unobvious Coral 04
      • 05901905013483
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Hd Lip Tint Matte 34
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234872331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136095405.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Hd Lip Tint Matte 34 Hd Lip Tint Matte 34 Hd Lip Tint Matte 34 (1)
      INGLOT Hd Lip Tint Matte 34
      • 05901905400344
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Coral 22
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740273.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235684809.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Coral 22 Playinn Go With Glow Lip Gloss Coral 22 Playinn Go With Glow Lip Gloss Coral 22 (1)
      INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Coral 22
      • 05901905021624
      1
      16.40 EUR
    • INGLOT Me Like Volumizing Lip Gloss 51
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870059.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Me Like Volumizing Lip Gloss 51 Me Like Volumizing Lip Gloss 51 Me Like Volumizing Lip Gloss 51 (1)
      INGLOT Me Like Volumizing Lip Gloss 51
      • 05901905006515
      1
      20.80 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 343
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870154.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163978650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214735440.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 343 Lipsatin Lipstick 343 Lipsatin Lipstick 343 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 343
      • 05901905010703
      1
      20.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Lipstick 923
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252739918.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Lipstick 923 Kiss Catcher Lipstick 923 Kiss Catcher Lipstick 923 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Lipstick 923
      • 05901905025745
      1
      22.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Lipstick 922
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740404.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Lipstick 922 Kiss Catcher Lipstick 922 Kiss Catcher Lipstick 922 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Lipstick 922
      • 05901905025738
      1
      22.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Lipstick 920
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740412.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Lipstick 920 Kiss Catcher Lipstick 920 Kiss Catcher Lipstick 920 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Lipstick 920
      • 05901905025714
      1
      22.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Lipstick 919
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740402.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Lipstick 919 Kiss Catcher Lipstick 919 Kiss Catcher Lipstick 919 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Lipstick 919
      • 05901905025707
      1
      22.40 EUR
    • INGLOT HD Lip Tint Matte 65
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740206.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT HD Lip Tint Matte 65 HD Lip Tint Matte 65 HD Lip Tint Matte 65 (1)
      INGLOT HD Lip Tint Matte 65
      • 05901905025523
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Nude 21
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740407.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235645480.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Nude 21 Playinn Go With Glow Lip Gloss Nude 21 Playinn Go With Glow Lip Gloss Nude 21 (1)
      INGLOT Playinn Go With Glow Lip Gloss Nude 21
      • 05901905021617
      1
      16.40 EUR
    • INGLOT HD Lip Tint Matte 69
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252526097.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT HD Lip Tint Matte 69 HD Lip Tint Matte 69 HD Lip Tint Matte 69 (1)
      INGLOT HD Lip Tint Matte 69
      • 05901905025561
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT HD Lip Tint Matte 68
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252740229.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT HD Lip Tint Matte 68 HD Lip Tint Matte 68 HD Lip Tint Matte 68 (1)
      INGLOT HD Lip Tint Matte 68
      • 05901905025554
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT HD Lip Tint Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870269.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126554500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117700684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/136096934.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT HD Lip Tint Matte HD Lip Tint Matte HD Lip Tint Matte (1)
      INGLOT HD Lip Tint Matte
      • 05901905400320
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Red Of Desire 05
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234869021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200620809.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Red Of Desire 05 Kiss Catcher Liquid Lipstick Red Of Desire 05 Kiss Catcher Liquid Lipstick Red Of Desire 05 (1)
      INGLOT Kiss Catcher Liquid Lipstick Red Of Desire 05
      • 05901905013490
      1
      24.40 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 341
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234869952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214743500.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163978526.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 341 Lipsatin Lipstick 341 Lipsatin Lipstick 341 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 341
      • 05901905010680
      1
      21.40 EUR
    • INGLOT Lipsatin Lipstick 303
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234870889.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133223293.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206647124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146351605.jpg?ts=1
      INGLOT INGLOT Lipsatin Lipstick 303 Lipsatin Lipstick 303 Lipsatin Lipstick 303 (1)
      INGLOT Lipsatin Lipstick 303
      • 05901905000063
      1
      21.40 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Huulikiillot DEFAULT
        • huulikiilto
      • Mattapunat DEFAULT
        • matta
      • Nestemäiset DEFAULT
        • nestema_inen_huulipuna
      • Turvottavat DEFAULT
        • turvottava_huulituote
      • Vegaaniset DEFAULT
        • vegaaninen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • MAC (mac)
      • Lumene (lumene)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Lancôme (lanco_me)
      • NYX (nyx)
      • Maybelline (maybelline)
      • 3INA (3ina)
      • A-Derma (a_derma)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • ALL I AM BEAUTY (all_i_am_beauty)
      • All Tigers (all_tigers)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Ardell (ardell)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • BEAUTY IS LIFE (beauty_is_life)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • Butter London (butter_london)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Camilla Pihl Cosmetics (camilla_pihl_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Ciate (ciate)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Dashl (dashl)
      • Deborah (deborah)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dose Of Colors (dose_of_colors)
      • Douglas Cosmetics (douglas_cosmetics)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Eneomey (eneomey)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Essence (essence)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Gerard Cosmetics (gerard_cosmetics)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glamfox (glamfox)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hanadi Diab Beauty (hanadi_diab_beauty)
      • HAVU Cosmetics (havu_cosmetics)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Hourglass (hourglass)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • Kure Bazaar (kure_bazaar)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • La Mer (la_mer)
      • LASplash Cosmetics (lasplash_cosmetics)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lime Crime (lime_crime)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Mad Beauty (mad_beauty)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Malu Wilz (malu_wilz)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Martiderm (martiderm)
      • Mavala (mavala)
      • Max Factor (max_factor)
      • Milani (milani)
      • Mustela (mustela)
      • Mádara (ma_dara)
      • Nars (nars)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • NCLA (ncla)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • No name (no_name)
      • Nordicfeel (nordicfeel)
      • Nouba (nouba)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nudestix (nudestix)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Pat McGrath Labs (pat_mcgrath_labs)
      • Payot (payot)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rudolph Care (rudolph_care)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Slayer Beauty (slayer_beauty)
      • Slowmoose (slowmoose)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stendhal (stendhal)
      • Stila (stila)
      • SUPERFLUID (superfluid)
      • SVR (svr)
      • The Balm (the_balm)
      • The Collection (the_collection)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Urban Glow (urban_glow)
      • VICHY (vichy)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOYA (zoya)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Tuotetyyppi (meikin_tyyppi):
      • Huulikiilto (huulikiilto)
      • Huulipuna (huulipuna)
      • Huuliöljy (huulio_ljy)
      • Nestemäinen huulipuna (nestema_inen_huulipuna)
      • Turvottava huulituote (turvottava_huulituote)
    • Viimeistely (meikin_lopputulos):
      • Kiiltävä (kiilta_va_)
      • Matta (matta)
      • Metallinen (metallinen)
    • Ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Dermatologisesti testattu (dermatologisesti_testattu)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Tahmaamaton (tahmaamaton)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Sisältö (ml) (sisa_lto_ml):
      • < 3 ml (sisa_lto_ml_1)
      • 3 ml - 4 ml (sisa_lto_ml_2)
      • 4 ml - 6 ml (sisa_lto_ml_3)
      • ≥ 6 ml (sisa_lto_ml_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi