x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Max Factor Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Max Factor Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Max Factor Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Max Factor Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229608520.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830388.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171026353.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168773025.jpg?ts=1
Max Factor Max Factor Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose Colour Elixir Lipstick, 95 Dusky Rose 4 ml, Ylellisen huulimeikin taika on ravitsevissa Max Factor Colour Elixir Lipstick -huulipunissa! Punien kosteuttava Elixir-koostumus auttaa hoitamaan ja pehmentämään huulien herkästi kuivuvaa ihoa sekä tuomaan niille runsaan sävyn. (1)
  • 03614227902169
6
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Meikin tyyppi: Huulipuna
    • Sukupuoli: Naiset
  • Muut ominaisuudet
    • Nettopaino: 21 g
  • 10.40 18.78 EUR 6
    6
    • Bangerhead.fi Bangerhead.fi
      7.2 (1)
      Pitkäkestoisesti hoitava huulipuna. Pehmentävä huulipuna, joka pehmentää kuivat huulet vain 7 päivässä. Colour Elixir Lipstick sisältää 6...
      10.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Eleven Eleven
      4 ml, Ylellisen huulimeikin taika on ravitsevissa Max Factor Colour Elixir Lipstick -huulipunissa! Punien kosteuttava Elixir-koostumus au...
      15.26, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Cocopanda.fi Cocopanda.fi
      6.8 (1)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13-RC3/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png https://ohjelmistoebusiness.fi/laatumerkki/laatumerkkikaupat/
      Max Factorin Colour Elixir Lipstick on kosteuttava ja runsaspigmenttinen huulipuna.17.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lyko.fi Lyko.fi
      8.378127634977371 (6)
      17.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Nordicfeel Nordicfeel
      8.727272727272727 (7)
      4 ml, Ylellisen huulimeikin taika on ravitsevissa Max Factor Colour Elixir Lipstick -huulipunissa! Punien kosteuttava Elixir-koostumus au...17.85, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      18.78, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Make Up Store Matte Liquid Lipstick Cherry
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230282959.jpg?ts=1
      Make Up Store Make Up Store Matte Liquid Lipstick Cherry Matte Liquid Lipstick Cherry Matte Liquid Lipstick Cherry (1)
      Make Up Store Matte Liquid Lipstick Cherry
      • 07330051168347
      1
    • Make Up Store Sparkling Gloss Tiger
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230283022.jpg?ts=1
      Make Up Store Make Up Store Sparkling Gloss Tiger Sparkling Gloss Tiger Sparkling Gloss Tiger (1)
      Make Up Store Sparkling Gloss Tiger
      • 07330051167708
      1
    • Make Up Store Lipstick Rose Petal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636356.jpg?ts=1
      Make Up Store Make Up Store Lipstick Rose Petal Lipstick Rose Petal Lipstick Rose Petal (1)
      Make Up Store Lipstick Rose Petal
      • 07330051155088
      1
    • Make Up Store Matte Liquid Lipstick Mocha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230283005.jpg?ts=1
      Make Up Store Make Up Store Matte Liquid Lipstick Mocha Matte Liquid Lipstick Mocha Matte Liquid Lipstick Mocha (1)
      Make Up Store Matte Liquid Lipstick Mocha
      • 07330051168309
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 14.46
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 14.46
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.46
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 14.46
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 14.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 14.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 14.46
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 9.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 17.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 14.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 14.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 12.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 12.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 9.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 9.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 17.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 14.61
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Dec 09 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 9.90
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 9.90
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 9.95
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 9.95
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 9.70
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 9.70
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 9.70
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 9.70
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 9.70
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 9.70
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 9.70
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 9.70
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 9.90
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 9.90
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 10.40
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 10.40
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 10.40
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 10.40
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 10.40
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 10.40
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 10.40
    • info@vertaa.fi