x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Swim & Fun KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Swim & Fun KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Swim & Fun KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Swim & Fun KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/209125985.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182517416.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182517417.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182514597.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182517414.jpg?ts=1
Swim & Fun Swim & Fun KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE KOSTEUDENPOISTAJA EMIL 10L EEESE Kun on kyse melutasosta, Emil erottuu edukseen. Tyylikkäästi muotoillun Emilin äänitaso on vain 36 dB, joten se sopii täydellisesti pienempään asuintilaan, kodinhoitohuoneeseen, käytäväalueelle ja lämmitettyyn kellariin Emil on yksi eeesen pienistä ja kompakteista ilmankuivaimista. Automaattinen kosteudenpoisto Vaatekuivaustila LED-näyttö soft-key-ohjelmistonäppäimellä Lapsilukko Automaattinen uudelleenkäynnistys Automaattinen sammutus, kun vesisäiliö on täynnä Pestävä ilmansuodatin Mahdollisuu (3)
  • 05704841025080
4
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 189.90 293.80 EUR 4
    4
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      eeesen pienikokoinen ja hiljainen Emil-ilmankuivain poistaa tehokkaasti kosteutta 40 neliömetrin alueelta, joten se sopii erinomaisesti e...189.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Kun on kyse melutasosta Emil erottuu muista. Äänitasoltaan vain 36 dB ja muotoilultaan tyylikäs Emil sopii täydellisesti pienempään olesk...218.50, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      Kun on kyse melutasosta, Emil erottuu edukseen. Tyylikkäästi muotoillun Emilin äänitaso on vain 36 dB, joten se sopii täydellisesti piene...219.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kun on kyse melutasosta, Emil erottuu edukseen. Tyylikkäästi muotoillun Emilin äänitaso on vain 36 dB, joten se sopii täydellisesti piene...293.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Trotec Ilmankuivain TTK 127 E + Design-Sääasema BZ06
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217195470.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217196942.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220841388.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Ilmankuivain TTK 127 E + Design-Sääasema BZ06 Ilmankuivain TTK 127 E + Design-Sääasema BZ06 Ilmankuivain TTK 127 E + Design-Sääasema BZ06 Ilmankuivain TTK 127 EKunnon tehoa suuriin huoneisiin kotona ja toimistossa (1)
      Trotec Ilmankuivain TTK 127 E + Design-Sääasema BZ06
      • 04052138012819
      1
    • Trotec Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksella + BZ05 Lämpö-ja kosteusmittari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217195361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220841400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131077821.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksella + BZ05 Lämpö-ja kosteusmittari Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksella + BZ05 Lämpö-ja kosteusmittari Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksella + BZ05 Lämpö-ja kosteusmittari Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksellaIlmankuivaimen TTK 120 E maksimi kosteudenpoistoteho on 30 litraa päivässä. Se soveltuu tiloihin, joiden koko on n. 95 m² tai tilavuudeltaan 238 m³. (1)
      Trotec Ilmankuivain TTK 120 E kuumakaasusulatuksella + BZ05 Lämpö-ja kosteusmittari
      • 04052138008652
      1
    • Trotec Ilmankuivain TTK 140 S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217196080.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Ilmankuivain TTK 140 S Ilmankuivain TTK 140 S Ilmankuivain TTK 140 S Ilmankuivain TTK 140Kestävä ja tehokas (1)
      Trotec Ilmankuivain TTK 140 S
      • 04052138007709
      1
    • Trotec Ilmankuivain TTK 75 E + Linjalaser BD5A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221922652.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220841424.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158745599.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118450798.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118450805.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Ilmankuivain TTK 75 E + Linjalaser BD5A Ilmankuivain TTK 75 E + Linjalaser BD5A Ilmankuivain TTK 75 E + Linjalaser BD5A Ilmankuivain TTK 75 E + Design-Sääasema BZ06 (2)
      Trotec Ilmankuivain TTK 75 E + Linjalaser BD5A
      • 04052138007129
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 196.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 196.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 206.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 206.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 189.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 189.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 189.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 189.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 189.90
    • info@vertaa.fi