x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wood's ilmankuivain SW38FW

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wood's ilmankuivain SW38FW
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wood's ilmankuivain SW38FW
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wood's ilmankuivain SW38FW
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210596689.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188321245.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411332.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411333.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238411334.jpg?ts=1
Wood's Wood's ilmankuivain SW38FW ilmankuivain SW38FW ilmankuivain SW38FW Woods SW38FW -ilmankuivain poistaa ylimääräisen kosteuden ilmasta tehokkaasti (21 litraa vuorokaudessa), joten se sopii esimerkiksi kellaritilojen kuivaukseen. Ruotsalaista laatua edustavalla laitteella on 6 vuoden takuu. (1)
  • 07332857500413
  • SW38FW
4
  • Tekniset tiedot
    • Vesisäiliön tilavuus: 12 L
    • Ilmastointilaitteen toiminnot: Pyörillä
    • Kauko-ohjain: Ei
    • Lämpötila (min): 2 °C
    • Johdon pituus (cm): 200 cm
  • Melu
    • Äänentaso: 35 dB
  • Ergonomia
    • Pyörillä: Kyllä
    • Kääntyvä: Ei
    • Täyden vesisäiliön indikaattori: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Ilmankuivaimen tyyppi: Ilmankuivain
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Nopeusasetusten määrä: 2
  • Paino ja mitat
    • Syvyys: 49.6 cm
    • Korkeus: 52.6 cm
    • Leveys (cm): 34.4 cm
    • Paino: 21.54 kg
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • 419.00 663.90 EUR 4
    4
    • MKnorth.fi MKnorth.fi
      Tehokas ilmankuivain kellariin, autotalliin ja pesutilaan valmistettu Ruotsissa. Wood's on Ruotsin ylivoimaisesti ostetuin ilmankuivain,...419.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hylte Hunting & Outdoor Hylte Hunting & Outdoor
      Tehokas ilmankuivain kellariin, autotalliin ja pesutilaan valmistettu Ruotsissa. Wood's on Ruotsin ylivoimaisesti ostetuin ilmankuivain,...419.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      Tehokas ilmankuivain kellariin, autotalliin ja pesutilaan valmistettu Ruotsissa. Wood's on Ruotsin ylivoimaisesti ostetuin ilmankuivain,...419.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Woods SW38FW -ilmankuivain poistaa ylimääräisen kosteuden ilmasta tehokkaasti (21 litraa vuorokaudessa), joten se sopii esimerkiksi kella...663.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Orbegozo Dh 2070 3.6l Dehumidifier Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225226144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332417.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332416.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332414.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175332418.jpg?ts=1
      Orbegozo Orbegozo Dh 2070 3.6l Dehumidifier Valkoinen Dh 2070 3.6l Dehumidifier Valkoinen Dh 2070 3.6l Dehumidifier Valkoinen (1)
      Orbegozo Dh 2070 3.6l Dehumidifier Valkoinen
      • 08435568401242
      • DH 2070
      1
    • MSW Ilmankuivaaja MSW-DEH1080C
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175367456.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213652640.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213652642.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213652643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213652639.jpg?ts=1
      MSW MSW Ilmankuivaaja MSW-DEH1080C Ilmankuivaaja MSW-DEH1080C Ilmankuivaaja MSW-DEH1080C Teollinen kosteudenerotin - 50 l/24 h - 80 m2 MSW-merkin kosteudenerotin poistaa tehokkaasti rakennusten kosteuden. MSW-DEH1080C -malli nopeuttaa rakennustöitä, kuten rappausta ja maalaamista, sekä mahdollistaa myös huoneiden kuivaamisen tulvien jälkeen ja homeen torjumisessa. Sopii sisätiloihin, joiden pinta-ala on 80 m². Laite on tarkoitettu ammatti- ja yksityiskäyttöön. Tehokkuus 50 l/24 h Ilmankierto 630 m3/h 80 m2 tiloihin Pyörät ja kahva LED-näyttö (1)
      MSW Ilmankuivaaja MSW-DEH1080C
      • 04062859986214
      1
    • Meaco DD8L standardi. Ilmankuivain kaikkiin lämpötiloihin. Ionisaatio. Bakteereja vähentävä suodatin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137928985.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223663020.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189514903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189514901.jpg?ts=1
      Meaco Meaco DD8L standardi. Ilmankuivain kaikkiin lämpötiloihin. Ionisaatio. Bakteereja vähentävä suodatin DD8L standardi. Ilmankuivain kaikkiin lämpötiloihin. Ionisaatio. Bakteereja vähentävä suodatin DD8L standardi. Ilmankuivain kaikkiin lämpötiloihin. Ionisaatio. Bakteereja vähentävä suodatin Ilmankuivaaja kaikkiin oleviin lämpötiloihin. Ionisointi vähentää hajua ja puhdistaa ilmaa. Ilmansuodatin joka vähentää bakteereja. Kevyt ja hiljainen.Tehokas alhaisissa lämpötiloissa kuten kellarissa, autotallissa, varastossa, kodinhoitohuoneessa. (1)
      Meaco DD8L standardi. Ilmankuivain kaikkiin lämpötiloihin. Ionisaatio. Bakteereja vähentävä suodatin
      • 05060216550022
      • 5060216550022
      • 10001
      1
    • Trotec Ilmankuivain TTK 96 E + Kosteusmittari BM22
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217195941.jpg?ts=1
      Trotec Trotec Ilmankuivain TTK 96 E + Kosteusmittari BM22 Ilmankuivain TTK 96 E + Kosteusmittari BM22 Ilmankuivain TTK 96 E + Kosteusmittari BM22 Ilmankuivain TTK 96 E+ Kosteusmittari BM22 (2)
      Trotec Ilmankuivain TTK 96 E + Kosteusmittari BM22
      • 04052138042625
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 663.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 663.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 529.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 529.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 548.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 548.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 434.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 434.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 423.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 423.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 425.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 405.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 405.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 405.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 405.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 409.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 409.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 419.00
    • info@vertaa.fi