x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Champion Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Champion Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Champion Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Champion Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127908769.jpg?ts=1
Champion Champion Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton tuotemerkiltä Champion (1)
  • 07391091851446
  • CHIM210
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tuotetyyppi: Jääpalakone
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Väri: Harmaa
  • 138.99 249.90 EUR 4
    4
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton tuotemerkiltä Champion138.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Jääkone 10kg/24 tuntia Ruostumaton tuotemerkiltä Champion138.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      161.20, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Partyking.fi Partyking.fi
      Oletko sitä mieltä, että kauppojen valmiit jääpalat ovat liian kalliita? Sehän on tavallista jäätä! Voit tehdä sitä myös kotona. Mutta jo...249.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Klarstein Chios-jääpalakone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246901615.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958283.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246950089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958284.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246958285.jpg?ts=1
      Klarstein Klarstein Chios-jääpalakone Chios-jääpalakone Chios-jääpalakone tehokas jääpalakone: valmistaa 20 kg jääpaloja päivässä, suurta tai pientä: jääpalat koossa S tai L, nopea tarjoilu: irrotettavan jääpala-astian ansiosta (1)
      Klarstein Chios-jääpalakone
      • 04060656511639
      1
    • DeLonghi ICK5000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906401.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151074725.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131826795.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137444714.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188112247.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi ICK5000 ICK5000 ICK5000 Kesäkuumalla DELONGHI ICK 5000 -jäätelökone on pelastajasi, sillä sen avulla valmistat nopeasti herkulliset jäätelöannokset koko porukalle. Hyvää helposti Delonghin jäätelökoneella valmistat helposti kulhollisen juuri sen makuista jäätelöä kuin haluat! Kulhon kapasiteetti on 1,2 kg, ja valmistaa jäätelöä syntyy kerralla 700 g. Kylmää herkkua riittää siis mainiosti vaikka koko perheelle. Koneen läpinäkyvän kannen ansiosta jäätelön valmistumista on helppo seurata. Laitteen pohjassa oleva jalusta on kumia, joten kone pysyy tukevasti paikallaan käytön ajan. Kestävä ja helppo puhdistaa Jäätelökoneen kestävä kulho on valmistettu ruostumattomasta teräksestä, ja sen saa kätevästi irti jäätelön kaapimista ja kulhon pesua varten. Sekä kulho, kansi että mukana tuleva kaavin ovat konepestäviä, joten niiden pudistus käy helposti. Laitteen mukana tulee myös reseptikirja. (1)
      DeLonghi ICK5000
      • 08004399771659
      • 08004339977165
      • ICK 5000
      • ICK5000
      1
    • Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356031.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356052.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246356051.jpg?ts=1
      Guzzanti Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 Jäätelökone GUZZANTI GZ-157 (1)
      Guzzanti Jäätelökone GUZZANTI GZ-157
      • 08594186720835
      • GZ-157
      1
    • Steba jäätelökone STIC30
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187606469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073285.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073287.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073289.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207073283.jpg?ts=1
      Steba Steba jäätelökone STIC30 jäätelökone STIC30 jäätelökone STIC30 Kuumat kesäpäivät ovat paljon siedettävämpiä Steba-jäätelökoneen avulla, joka sisältää 1,5 litran kulhon. Jäätelökone vaatii 12 tunnin esijäähdytyksen pakastimessa ennen käyttöä. (1)
      Steba jäätelökone STIC30
      • 04011833303110
      • 05 60 00
      • 56000
      • 056000
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 128.89
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 128.89
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 128.59
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 128.19
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 127.79
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 127.60
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 127.60
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 129.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 129.59
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 130.39
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 130.39
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 130.39
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 131.69
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 131.69
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 131.69
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 131.69
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 131.69
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 131.69
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 133.09
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 133.68
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 133.68
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 133.39
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 134.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 134.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 134.09
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 134.39
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 134.39
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 134.09
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 134.29
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 134.29
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 134.29
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 133.59
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 135.28
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 134.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 134.59
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 135.09
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 135.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 135.09
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 134.59
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 134.29
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 134.29
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 134.29
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 134.29
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 134.29
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 134.69
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 134.19
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 134.19
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 135.69
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 135.28
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 134.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 134.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 134.09
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 133.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 133.39
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 134.79
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 199.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 193.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 193.30
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 194.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 194.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 194.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 193.30
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 143.20
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 193.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 194.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 194.30
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 194.30
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 132.30
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 131.69
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 131.69
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 131.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 131.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 131.79
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 131.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 132.49
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 143.20
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 143.20
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 143.20
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 142.20
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 139.39
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 132.30
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 132.08
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 131.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 131.89
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 131.89
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 130.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 130.70
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 130.58
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 129.79
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 130.01
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 130.01
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 130.01
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 130.49
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 130.39
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 130.09
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 130.09
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 130.09
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 129.79
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.79
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 130.09
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 130.09
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 129.89
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 129.29
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.29
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 128.79
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 128.79
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 128.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 128.89
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 129.39
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 165.20
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 165.20
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 165.20
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 166.20
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 166.20
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 167.20
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 168.20
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 146.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 132.69
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 132.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 132.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 133.49
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 132.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 132.69
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 132.79
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 133.59
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 133.49
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 133.59
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 156.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 156.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 156.98
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 156.98
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 160.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 160.99
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 145.09
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 143.29
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 145.69
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 138.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 138.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 138.99
    • info@vertaa.fi