x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Smak Design Grande hiilenmusta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Smak Design Grande hiilenmusta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Smak Design Grande hiilenmusta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Smak Design Grande hiilenmusta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964669.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219634593.jpg?ts=1
Smak Design Smak Design Grande hiilenmusta Grande hiilenmusta Grande hiilenmusta Adventtikynttelikössä Smak Design-tuotemerkiltä on moderni look yhdeksällätoista valonlähteellä taikamaisella, lämpimällä valolla luomaan kodikkaan ilmapiirin. Siinä on himmennystoiminto mahdollistamaan valon kirkkauden säätelemisen. Sopii kivasti yhteen muiden sisustusobjektien kanssa. Ruotsissa valmistettu. Suunnittelija: Lundgren & Sandberg. Tietoa Smak Design-merkkisestä adventtikyntteliköstä - Elflugan Grande on arvostettu sen mukavasta valosta- Elflugan Grande on arvostettu myös sen him... (1)
  • 07391741250230
3
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Jouluvalon tyyppi: Sähkökyntteliköt
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Metalli
  • 469.21 624.00 EUR 3
    3
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      469.21, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Adventtikynttelikössä Smak Design-tuotemerkiltä on moderni look yhdeksällätoista valonlähteellä taikamaisella, lämpimällä valolla luomaan...
      520.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Elflugan Grande adventtikynttelikkö Smak Design-tuotemerkiltä klassisella muotoilulla yhdeksällätoista valonlähteellä taikamaisella, lämp...
      520.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Airam LED-VERKKO 2 x 1,5 m 104 lamppua +MUUNTAJA, VIHREÄ JOHTO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169240311.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204566315.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173713162.jpg?ts=1
      Airam Airam LED-VERKKO 2 x 1,5 m 104 lamppua +MUUNTAJA, VIHREÄ JOHTO LED-VERKKO 2 x 1,5 m 104 lamppua +MUUNTAJA, VIHREÄ JOHTO LED-VERKKO 2 x 1,5 m 104 lamppua +MUUNTAJA, VIHREÄ JOHTO Led-verkko vihreällä johdolla sisä- ja ulkokäyttöön. (1)
      Airam LED-VERKKO 2 x 1,5 m 104 lamppua +MUUNTAJA, VIHREÄ JOHTO
      • 06435200138668
      • 9476627
      1
    • Best Season Patterikynttilät, 4 kpl, punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229678136.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145131699.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219634559.jpg?ts=1
      Best Season Best Season Patterikynttilät, 4 kpl, punainen Patterikynttilät, 4 kpl, punainen Patterikynttilät, 4 kpl, punainen Star Tradingin klassiset LED-kynttilät ovat helppo sulauttaa osaksi kodin sisustusta. Sisäkäyttöön sopivat LED-kynttilät ovat valmistettu aidosta vahasta ja ne heijastelevat lämpimän valkoista valoa kauniisti. Pakkaus sisältää neljä kynttilää, jotka ovat korkeuksiltaan 10 cm ja leveyksiltään 5 cm, sekä kaukosäätimen, jolla kynttilöitä on helppo ohjailla vaikkapa toiselta puolelta huonetta. Kynttilät ja kaukosäädin vaativat toimiakseen yhteensä 9 kappaletta CR2032-paristoja, jotka sisältyvät p... (1)
      Best Season Patterikynttilät, 4 kpl, punainen
      • 07391482067128
      • ST-067-12
      1
    • Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88368936.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208552883.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173702652.jpg?ts=1
      Kartano Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja kirkas johto 240-osainen ledvalosarja kirkas johto 240-osainen ledvalosarja Kartano ledvalosarja - Sisä- ja ulkokäyttöön - Muuntaja IP44 - 240kpl lämminvalkoista lediä, ledien väli 10 cm - Johdon väri kirkas - Lähtöjohto 10 m - Valo-osuuden pituus 24 m - Kokonaispituus 34 m (1)
      Kartano kirkas johto 240-osainen ledvalosarja
      • 06438168087290
      • LED-8
      1
    • Markslöjd Sundstorp, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113634731.jpg?ts=1
      Markslöjd Markslöjd Sundstorp, sininen Sundstorp, sininen Sundstorp, sininen Adventtikynttilänjalka Sundstorp-sininen tuotemerkiltä Markslöjd (1)
      Markslöjd Sundstorp, sininen
      • 07330024567986
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 462.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 462.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 462.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 462.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 462.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 624.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 520.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 520.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 520.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 520.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 520.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 520.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 520.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 520.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 469.21
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 469.21
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 469.21
    • info@vertaa.fi