x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Star Trading Elias kynttelikkö punainen/messinki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Star Trading Elias kynttelikkö punainen/messinki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Star Trading Elias kynttelikkö punainen/messinki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Star Trading Elias kynttelikkö punainen/messinki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/125458307.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159106261.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/159170878.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202480508.jpg?ts=1
Star Trading Star Trading Elias kynttelikkö punainen/messinki Elias kynttelikkö punainen/messinki Elias kynttelikkö punainen/messinki Puinen 5-haarainen sähkökynttelikkö kauniilla metallikoristeilla. Kynttelikön korkeus on 67 cm, leveys 35 cm ja syvyys 8 cm. Kynttelikössä on E10-kantaiset vaihdettavat lamput. Katkaisijalla varustettu virtajohto on 180 cm pitkä. - Materiaalit: Puu, muovi - Lamppujen elinikä: n. 1000 h - Sisäkäyttöön (1)
  • 07391482006684
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Jouluvalon tyyppi: Sähkökyntteliköt
  • 85.70 105.54 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Puinen 5-haarainen sähkökynttelikkö kauniilla metallikoristeilla. Kynttelikön korkeus on 67 cm, leveys 35 cm ja syvyys 8 cm. Kyntteliköss...85.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      105.54, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Airam Led Jääpuikkosarja 140 led 6,8 m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166984954.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121245266.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124806447.jpg?ts=1
      Airam Airam Led Jääpuikkosarja 140 led 6,8 m Led Jääpuikkosarja 140 led 6,8 m Led Jääpuikkosarja 140 led 6,8 m Led jääpuikkosarja tuo näyttävyyttä ikkunoihin, räystäisiin, kaiteisiin jne. Sisä- ja ulkokäyttöön. (1)
      Airam Led Jääpuikkosarja 140 led 6,8 m
      • 06435200188809
      • 9477281
      2
    • Star Trading -Adventtikynttilänjalka Birdy, 43x45x8cm, 5 LED-valoa, 230V, IP20
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202460842.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222074141.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading -Adventtikynttilänjalka Birdy, 43x45x8cm, 5 LED-valoa, 230V, IP20 -Adventtikynttilänjalka Birdy, 43x45x8cm, 5 LED-valoa, 230V, IP20 -Adventtikynttilänjalka Birdy, 43x45x8cm, 5 LED-valoa, 230V, IP20 (1)
      Star Trading -Adventtikynttilänjalka Birdy, 43x45x8cm, 5 LED-valoa, 230V, IP20
      • 07391482644015
      1
    • Star Trading KLOSSY KYNTTELIKKÖ, MUSTA
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165130454.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146720357.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading KLOSSY KYNTTELIKKÖ, MUSTA KLOSSY KYNTTELIKKÖ, MUSTA KLOSSY KYNTTELIKKÖ, MUSTA Valaistuksella luot ihanan lämmintä joulutunnelmaa kotiin. Klossy-kynttelikön moderni muotokieli sopii erinomaisesti esimerkiksi skandinaaviseen sisustukseen. Laita se ikkunalaudalle, pöydälle tai mille tahansa muulle tasolle yksinään tai rakenna vaikka erivärisistä kyntteliköistä upea asetelma. Kynttelikössä on seitsemän LED-lamppua ja käytännöllinen katkaisin, joten saat valaisimen päälle ja pois irrottamatta pistoketta. (1)
      Star Trading KLOSSY KYNTTELIKKÖ, MUSTA
      • 07391482022103
      1
    • Star Trading Ozen paperitähti 100 cm, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206015918.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233154326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204039165.jpg?ts=1
      Star Trading Star Trading Ozen paperitähti 100 cm, harmaa Ozen paperitähti 100 cm, harmaa Ozen paperitähti 100 cm, harmaa Joulutähti Ozen riippuu kauniisti sekä ikkunassa että seinällä! Tähti on metrin sekä korkeudeltaan että leveydeltään, joten se vie paljon tilaa kodissasi - ihanteellista, jos sinulla on vähän isompi ikkuna. Joulutähti toimitetaan kappaleittain, se on valmistettu tekstiilimateriaalista ja kooltaan se on noin 100 x 100 x 21 cm. Tähteä saa käyttää ainoastaan sisällä ja ripustat sen helposti koukun avulla ikkunaan tai vastaavaan paikkaan. Huomaa, että valonlähde (E14) ei sisälly hintaan. Johto on... (1)
      Star Trading Ozen paperitähti 100 cm, harmaa
      • 07391482032331
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 92.55
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 92.55
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 92.55
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 73.70
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 85.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 85.70
    • info@vertaa.fi