x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sencor SCE 3050SS

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sencor SCE 3050SS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sencor SCE 3050SS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sencor SCE 3050SS
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246547787.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231753008.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231753004.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231753016.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231753005.jpg?ts=1
Sencor Sencor SCE 3050SS SCE 3050SS SCE 3050SS (1)
  • 08590669195183
  • 8590669195183
  • SCE 3050SS
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Suodatinkahvi
    • Kahvikoneen ominaisuudet: Säädettävä kahvin vahvuus
    • Kotelon materiaali: Lasi
    • Sukupuoli: Unisex
  • Tekniset tiedot
    • Kapasiteetti kuppeina: 12 kuppia
    • Vesisäiliön tilavuus: 1.25 L
    • Juomien tyyppi: Kahvi
    • Säädettävä kahvin vahvuus: Kyllä
    • Tippalukko: Kyllä
    • Johdon pituus (m): 0.8 m
    • Ohjaustyyppi: Painikkeet
    • Sisäänrakennettu jauhin: Ei
    • Teho: 1000 W
    • Vesitason osoittaja: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Haudutetun kahvin säiliö: Kannu, Kuppi
    • Väri: Musta, Hopea
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 32.5 cm
    • Leveys (cm): 20.5 cm
    • Paino (g): 1600 g
    • Syvyys: 21.5 cm
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Ei
  • Suorituskyky
    • Kahvin valmistaminen: Kyllä
    • Coffeemachine options: Anti drip function, Adjustable coffee strength
  • 41.09 41.09 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      41.09, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Electrolux EKF3300 KAHVINKEITIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137691755.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208484156.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105515927.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209738.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141209739.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux EKF3300 KAHVINKEITIN EKF3300 KAHVINKEITIN EKF3300 KAHVINKEITIN Huoleton ja turvallinen Virta katkeaa automaattisesti 40 minuutin kuluttua, joten ei huolta, vaikka laite olisikin sattunut jäämään päälle. Automaattinen virrankatkaisu säästää myös energiaa. Helppo puhdistus Tippalukon ansiosta kahvia ei valu lämpölevylle, vaikka nostaisit kannun hetkeksi pois paikaltaan kesken kahvin valmistumisen. Kahvinkeitin säilyy siistinä, eikä ilmaan leviä palaneen kahvin hajua. 12 kupillista yhdellä kertaa Tarjoa kaikille vieraillesi kahvia samaan aikaan. Isoon lasikannuun mahtuu kerralla kahvia jopa 12 kupillisen verran, joten voit täyttää jokaisen vieraan kupin yhtä aikaa. (22)
      Electrolux EKF3300 KAHVINKEITIN
      • 07332543438617
      • EKF3300
      • 910 280 285
      • 910280285
      1
    • Swan SK13130N
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246460774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214584983.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246460815.jpg?ts=1
      Swan Swan SK13130N SK13130N SK13130N (1)
      Swan SK13130N
      • 05055322508661
      • SK13130N
      1
    • Valira Italialainen Kahvipannu Valira Vitro 9t Hopeaalumiini (9 Kuppia)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259958921.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259958920.jpg?ts=1
      Valira Valira Italialainen Kahvipannu Valira Vitro 9t Hopeaalumiini (9 Kuppia) Italialainen Kahvipannu Valira Vitro 9t Hopeaalumiini (9 Kuppia) Italialainen Kahvipannu Valira Vitro 9t Hopeaalumiini (9 Kuppia) Jos etsit kodinkoneita parhaaseen hintaan, älä ohita italialaista kahvipannua Valira VITRO 9T hopeaalumiinia (9 kuppia) ja laajaa valikoimaa pieniä kodinkoneita!Materiaali: Alumiini Väri: HopeaKapasiteetti: 9 kuppiaTyyppi: italialainen kahvipannu (1)
      Valira Italialainen Kahvipannu Valira Vitro 9t Hopeaalumiini (9 Kuppia)
      • 08411401251168
      • 8411401251168
      1
    • Taurus Italialainen Kahvipannu Taurus Kcp90012i 12t Musta Alumiini (12 Kuppia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249670372.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249670373.jpg?ts=1
      Taurus Taurus Italialainen Kahvipannu Taurus Kcp90012i 12t Musta Alumiini (12 Kuppia Italialainen Kahvipannu Taurus Kcp90012i 12t Musta Alumiini (12 Kuppia Italialainen Kahvipannu Taurus Kcp90012i 12t Musta Alumiini (12 Kuppia Jos etsit kodinkoneita parhaaseen hintaan, älä ohita italialaista kahvipannua Taurus KCP90012I 12T mustaa alumiinia (12 kuppia) ja laajaa valikoimaa pieniä kodinkoneita!Kapasiteetti: 12 kuppia Tyyppi: italialainen kahvipannuVäri: MustaMateriaali: Alumiini (4)
      Taurus Italialainen Kahvipannu Taurus Kcp90012i 12t Musta Alumiini (12 Kuppia
      • 08414234840837
      • 984083000
      1
    • min
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 40.18
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 40.18
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 41.09
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 41.09
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 41.09
    • info@vertaa.fi