x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Segafredo Intermezzo kahvipavut 1kg

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Segafredo Intermezzo kahvipavut 1kg
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Segafredo Intermezzo kahvipavut 1kg
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Segafredo Intermezzo kahvipavut 1kg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173120736.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173120159.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173120738.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187592224.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206665706.jpg?ts=1
Segafredo Segafredo Intermezzo kahvipavut 1kg Intermezzo kahvipavut 1kg Intermezzo kahvipavut 1kg Segafredo Intermezzo is a characteristic classic italian coffee blend, with an excellent aromatic and full bodied taste. The flavouris rather intense and is roasted in authentic Italian style, which makes it ideal for both espresso- as well as milk based coffee drinks. The blend consists of 60 % arabica - 40 % robusta coffee beans. Best before: 01/2024 (5)
  • 08003410311171
2
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kahvin tyyppi: Kahvikapseli, Suodatinkahvi, Kahvipavut
    • Flavor profile: Fruity
  • Tekniset tiedot
    • Juomien tyyppi: Suodatinkahvi, Espresso, Cappuccino
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 1000 g
  • 22.00 22.19 EUR 2
    2
    • Kahvipaussi.fi Kahvipaussi.fi
      Segafredo Intermezzo kahvipavut 1000 gramman pakkauksessa. Kahvi, joka antaa energiaa, jossa on paljon makua ja paljon karaktääriä. Keski...22.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Absolut Kaffe Absolut Kaffe
      Segafredo Intermezzo is a characteristic classic italian coffee blend, with an excellent aromatic and full bodied taste. The flavouris r...22.19, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Gimoka Gran Festa kahvipavut 1 kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173733048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187536511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173733046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219094292.jpg?ts=1
      Gimoka Gimoka Gran Festa kahvipavut 1 kg Gran Festa kahvipavut 1 kg Gran Festa kahvipavut 1 kg Italialainen Gimoka Gran Festa espressokahvi sisältää 30 % indonesialaista Arabicaa ja 70 % brasilialaista Robustaa. Tumma espressokahvi, jossa on korkea koffeiinipitoisuus. (1)
      Gimoka Gran Festa kahvipavut 1 kg
      • 08003012000435
      1
    • MokaSirs OroBio luomu-espressonapit 200 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230428660.jpg?ts=1
      MokaSirs MokaSirs OroBio luomu-espressonapit 200 kpl OroBio luomu-espressonapit 200 kpl OroBio luomu-espressonapit 200 kpl MokaSirs OroBio on keski-amerikkalaista alkuperää oleva luonnonmukaisesti viljelty 100 % Arabica-kahvisekoitus. Laatikko sisältää 200 kpl 7 g kahviannosta. 200 kpl ESE-kahvipodia yksittäispakattuna. (1)
      MokaSirs OroBio luomu-espressonapit 200 kpl
      • 08011853014047
      1
    • Passalacqua Harem 500 g kahvipavut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230428107.jpg?ts=1
      Passalacqua Passalacqua Harem 500 g kahvipavut Harem 500 g kahvipavut Harem 500 g kahvipavut Passalacquan eksklusiivisin espressokahvi Harem sisältää huikeat 10 eri huippulaatuista Arabica-kahvia, kuten Jamaica Blue Mountain ja Puerto Rico San Pedro.. (1)
      Passalacqua Harem 500 g kahvipavut
      • 08003303886113
      1
    • Passalacqua Black Vulcan 500 g kahvipavut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230428112.jpg?ts=1
      Passalacqua Passalacqua Black Vulcan 500 g kahvipavut Black Vulcan 500 g kahvipavut Black Vulcan 500 g kahvipavut Black Vulcan on Passalacqua-espressosekoitus sinulle, joka rakastat erinomaista vahvaa kahvia. (2)
      Passalacqua Black Vulcan 500 g kahvipavut
      • 08003303884119
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 18.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 18.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 18.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 18.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 18.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 19.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 20.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 20.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 19.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 22.00
    • info@vertaa.fi