x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    FILORGA kasvonaamiot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • FILORGA NCEF-Night Mask 50ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155820199.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133751660.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227965325.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217301818.jpg
      FILORGA FILORGA NCEF-Night Mask 50ml NCEF-Night Mask 50ml NCEF-Night Mask 50ml Yönaamio antaen näkyvästi nuorekkaamman ihon - Filorga (3)
      FILORGA NCEF-Night Mask 50ml
      • 03540550008523
      9
      good_buy
      47.48 EUR
    • FILORGA Oxygen-Glow Mask 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155826958.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216165600.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214747631.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181166619.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134503034.jpg
      FILORGA FILORGA Oxygen-Glow Mask 75ml Oxygen-Glow Mask 75ml Oxygen-Glow Mask 75ml 75 ml, Filorga Laboratoires Paris Oxygen-Glow Mask -kasvonaamio vaikuttaa jo 10 minuutissa ihoa hellävaraisesti kuorien ja kirkastaen. Heleyttävä kasvonaamio kosteuttaa ihoa ja auttaa tasoittamaan ihon pintatekstuuria. Kasvonaamio sopii täydelliseksi pikavirkistäjäksi silloin, kun aikaa on liian vähän. Kirkastava kasvonaamioSopii kaikille ihotyypeilleMiedosti kuoriva vaikutusKosteuttava ja heleyttävä koostumusKoko: 75 mlKäyttöLevitä paksu kerros kasvonaamiota puhtaille ja kuiville kasvoille. ... (2)
      FILORGA Oxygen-Glow Mask 75ml
      • 03540550009025
      10
      good_buy
      27.95 EUR
    • FILORGA Age-Purify Mask, 75ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217176038.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135850.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135848.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214135849.jpg
      FILORGA FILORGA Age-Purify Mask, 75ml Age-Purify Mask, 75ml Age-Purify Mask, 75ml Filorga Age-Purify mask on tasoittava kasvonaamio ryppyjä ja ihon epätasapainoa vastaan. Naamio kosteuttaa myös ihoa. Sopii sekaiholle tai rasvaiselle epätasapainossa olevalle iholle.Sisältää 70ml (1)
      FILORGA Age-Purify Mask, 75ml
      • 03540550009605
      • 3540550009605
      11
      good_buy
      39.95 EUR
    • FILORGA Lift-Mask, 23ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831230.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198317197.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151406076.jpg
      FILORGA FILORGA Lift-Mask, 23ml Lift-Mask, 23ml Lift-Mask, 23ml Filorgan Lift Mask on todella kiinteyttävä kasvonaamio. Regeneroivat polyfenolit ja tehokas koostumus (kurkuma, kollageeni ja hyaluronihappo) tarjoavat intensiivisen tehon. Bioselluloosasta valmistettu kangasnaamio antaa upeita tuloksia hetkessä. (2)
      FILORGA Lift-Mask, 23ml
      • 03540550009568
      3
      15.80 EUR
    • FILORGA Time-Filler Sheet Mask 1st
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155816754.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165824023.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204963476.jpg
      FILORGA FILORGA Time-Filler Sheet Mask 1st Time-Filler Sheet Mask 1st Time-Filler Sheet Mask 1st 23 g, Ihon vanhenemisen merkkejä ehkäisevä ja hoitava kasvonaamio, joka tekee kasvoista välittömästi heleämmät ja nuorekkaammat. Naamio on helppokäyttöinen ja sillä saa aikaan nopeita tuloksia. Tarvitset vain 15 minuuttia ja ihosta tulee sileämpi ja kirkkaampi sekä ihonsävystä tasaisempi.Käyttö: levitä naamiota puhdistetulle iholle 1-2 kertaa viikossa. Anna vaikuttaa 15-20 minuuttia, poista naamio ja hiero tuotteen jäämät ihoon. Viimeistele hoito kasvovoiteella. Tehokkaimman vaikutuksen aikaa... (1)
      FILORGA Time-Filler Sheet Mask 1st
      • 03401360225138
      4
      deal
      16.40 EUR
    • FILORGA Hydra-Filler Sheet Mask 1st
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155805397.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162072073.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/84353170.jpg
      FILORGA FILORGA Hydra-Filler Sheet Mask 1st Hydra-Filler Sheet Mask 1st Hydra-Filler Sheet Mask 1st Hydra-Filler Mask tarjoaa välittömästi kosteuttavan ja raikastavan vaikutuksen, vain 15 minuutissa. Helppokäyttöinen ja nopeasti tehoava tuote antaa heti kasvoille kaunista hehkua ja elinvoimaa. (1)
      FILORGA Hydra-Filler Sheet Mask 1st
      • 03401360225121
      4
      deal
      16.40 EUR
    • FILORGA NCEF Set For Improved Skin Quality
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178339247.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178339246.jpg
      FILORGA FILORGA NCEF Set For Improved Skin Quality NCEF Set For Improved Skin Quality NCEF Set For Improved Skin Quality (1)
      FILORGA NCEF Set For Improved Skin Quality
      • 03540550007724
      2
      93.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Garnier DEFAULT
        • garnier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Mizon DEFAULT
        • mizon
      • Babor DEFAULT
        • babor
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Mizon (mizon)
      • Babor (babor)
      • Ahava (ahava)
      • 24hShop (24hshop)
      • Alterna (alterna)
      • Antipodes (antipodes)
      • Aurelia (aurelia)
      • Australian bodycare (australian_bodycare)
      • Avant (avant)
      • Aveda (aveda)
      • Avene (avene)
      • Barber Pro (barber_pro)
      • Barberians (barberians)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty PRO (beauty_pro)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Bio A+O.E. (bio_a_o_e_)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Biovive (biovive)
      • Briogeo (briogeo)
      • Bumble And Bumble (bumble_and_bumble)
      • BYBI Beauty (bybi_beauty)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cicamed (cicamed)
      • Cinq Mondes (cinq_mondes)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • Comfort zone (comfort_zone)
      • CosRx (cosrx)
      • Darphin (darphin)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermaceutic (dermaceutic)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dermaroller (dermaroller)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr Dennis Gross (dr_dennis_gross)
      • Dr K. Soap Company (dr_k_soap_company)
      • Dr Organic (dr_organic)
      • Dr. Barbara Sturm (dr_barbara_sturm)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Dr.Jart+ (dr_jart_)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Ecooking (ecooking)
      • Elemis (elemis)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Embryolisse (embryolisse)
      • Eneomey (eneomey)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Evolve Organic Beauty (evolve_organic_beauty)
      • Exuviance (exuviance)
      • Fillmed (fillmed)
      • FILORGA (filorga)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Foreo (foreo)
      • Formula 10.0.6 (formula_10_0_6)
      • Frank Body (frank_body)
      • Garnier (garnier)
      • GG's True Organics (gg_s_true_organics)
      • Glamglow (glamglow)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grown Alchemist (grown_alchemist)
      • Guerlain (guerlain)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hickap (hickap)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • Huxley (huxley)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • James Read (james_read)
      • John Masters Organics (john_masters_organics)
      • Joico (joico)
      • Joik Organic (joik_organic)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • JOWAE (jowae)
      • Jurlique (jurlique)
      • Kerstin Florian (kerstin_florian)
      • Kiehl's (kiehl_s)
      • Klairs (klairs)
      • KMS California (kms_california)
      • Kocostar (kocostar)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Occitane (l_occitane)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • L300 (l300)
      • La Mer (la_mer)
      • Lakme (lakme)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laneige (laneige)
      • Lavinde Copenhagen (lavinde_copenhagen)
      • Lernberger Stafsing (lernberger_stafsing)
      • Lierac (lierac)
      • Löwengrip (lo_wengrip)
      • M Picaut Swedish Skincare (m_picaut_swedish_skincare)
      • M2 BEAUTE (m2_beaute)
      • MAC (mac)
      • Madara Cosmetics (madara_cosmetics)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Mario Badescu (mario_badescu)
      • Master Lin (master_lin)
      • Medik8 (medik8)
      • Melvita (melvita)
      • Meraki (meraki)
      • Milani (milani)
      • Miqura (miqura)
      • Momopuri (momopuri)
      • MOSSA (mossa)
      • Mádara (ma_dara)
      • NAOS Deutschland GmbH (naos_deutschland_gmbh)
      • Natura Siberica (natura_siberica)
      • Neal's Yard Remedies (neal_s_yard_remedies)
      • NIOD (niod)
      • Nioxin (nioxin)
      • NOVEXPERT (novexpert)
      • NUORI (nuori)
      • Nuxe (nuxe)
      • Odacité (odacite_)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • Origins (origins)
      • OSKIA (oskia)
      • OSKIA Skincare (oskia_skincare)
      • Palina (palina)
      • Patchology (patchology)
      • Patyka (patyka)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Priori (priori)
      • Pulpe De Vie (pulpe_de_vie)
      • QA (qa)
      • R+Co (r_co)
      • Recipe For Men (recipe_for_men)
      • Redken (redken)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • Reviderm (reviderm)
      • Revolution Skincare (revolution_skincare)
      • Sachajuan (sachajuan)
      • Sencebeauty (sencebeauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shangpree (shangpree)
      • Shills (shills)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • SJÖ SKIN (sjo_skin)
      • Skinceuticals (skinceuticals)
      • Skinfood (skinfood)
      • Soley Organics (soley_organics)
      • St Ives (st_ives)
      • STARSKIN (starskin)
      • Stay Well (stay_well)
      • Stop The Water While Using Me! (stop_the_water_while_using_me_)
      • Swati (swati)
      • System Professional (system_professional)
      • Talika (talika)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • THE SKIN HOUSE (the_skin_house)
      • TonyMoly (tonymoly)
      • Trilogy (trilogy)
      • URANG (urang)
      • Usorteret (usorteret)
      • Verso (verso)
      • VICHY (vichy)
      • Wella (wella)
      • Whamisa (whamisa)
      • Xlash (xlash)
      • Yon-Ka (yon_ka)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 50 € (price_3)
      • ≥ 50 € (price_4)
    • Kapasiteetti ml (sisa_lto_ml):
      • 1 ml (1)
      • 2 ml (2)
      • 6 ml (6)
      • 15 ml (15)
      • 30 ml (30)
      • 50 ml (50)
      • 60 ml (60)
      • 75 ml (75)
      • 100 ml (100)
      • 125 ml (125)
      • 140 ml (140)
      • 150 ml (150)
      • 200 ml (200)
      • 250 ml (250)
      • 500 ml (500)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi