x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mauviel kattila

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Mauviel M'150s kattila kannella kupari/hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257185423.jpg?ts=1
      Mauviel Mauviel M'150s kattila kannella kupari/hopea M'150s kattila kannella kupari/hopea M'150s kattila kannella kupari/hopea M'150s kattila kannella kupari/hopea tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel M'150s kattila kannella kupari/hopea
      • 03574906131214
      2
      394.99 EUR
    • Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152330643.jpg?ts=1
      Mauviel Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l
      • 03574905212167
      • 5212.16
      2
      175.39 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • SCANPAN DEFAULT
        • scanpan
      • Keittokasarit DEFAULT
        • keittokasari
      • Paistokasarit DEFAULT
        • paistokasari
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Tefal (tefal)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • SCANPAN (scanpan)
      • AMT (amt)
      • Apukokki (apukokki)
      • Asi Collektion (asi_collektion)
      • Banquet (banquet)
      • Beka (beka)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Bialetti (bialetti)
      • BLAUMANN (blaumann)
      • Chef Matteo (chef_matteo)
      • Culimat (culimat)
      • Domo (domo)
      • DUKA (duka)
      • Easyline (easyline)
      • ELVITA (elvita)
      • ET (et)
      • Exxent (exxent)
      • Funktion (funktion)
      • Heirol (heirol)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Kampa (kampa)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kulz (kulz)
      • Kökskungen (ko_kskungen)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Morsø (mors_)
      • Muumi (muumi)
      • Muurla (muurla)
      • Nn (nn)
      • Nn Estonia (nn_estonia)
      • Nordwik (nordwik)
      • Opa (opa)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Pillivuyt (pillivuyt)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Robens (robens)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Satake (satake)
      • Serax (serax)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tescoma (tescoma)
      • Trend (trend)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Victoria (victoria)
      • Wilfa (wilfa)
      • WMF (wmf)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 45 € (budget)
      • 45 € - 65 € (price_2)
      • 65 € - 90 € (price_3)
      • ≥ 90 € (price_4)
    • Kattilan tyyppi (type_of_pan):
      • Casserole (casserole)
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Keittokattila (keittokattila)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Parsakattila (parsakattila)
      • Valurautapata (valurautapata)
    • Keittiövälineen ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 1,5 L (tilavuus_1)
      • 1,5 L - 3 L (tilavuus_2)
      • 3 L - 5 L (tilavuus_3)
      • ≥ 5 L (tilavuus_4)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 16 cm (halkaisija_cm__1)
      • 16 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 24 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 24 cm (halkaisija_cm__4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi