x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Opa Mari kattila 3 l

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Opa Mari kattila 3 l
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Opa Mari kattila 3 l
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Opa Mari kattila 3 l
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272535.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208616672.jpg?ts=1
Opa Opa Mari kattila 3 l Mari kattila 3 l Mari kattila 3 l Mari sarjan kattilat ovat valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta 18/10 teräksestä. Kuumentumattomat kädensijat tekevät ruoanlaitosta helppoa ja turvallista. Kattiloiden 3-kerrospohja on hyvin lämpöä johtava ja sopii myös induktio liesille. Tuotteilla on 10 vuoden takuu, joka kattaa valmistus- ja materiaalivirheet. Yläreunan halkaisija: 19,5 cm Pohjan halkaisija: 16 cm Tilavuus: 3 l (9)
  • 06412450145301
1
good_buy
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pannun tyyppi: Keittokattila
    • Tilavuus: 3 L
    • Konepesun kestävä: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Uuninkestävä: Kyllä
  • 37.70 37.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Mari sarjan kattilat ovat valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta 18/10 teräksestä. Kuumentumattomat kädensijat tekevät ruoanlaito...37.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Tefal Jamie Oliver Premium HA 5,0 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135069814.jpg?ts=1
      Tefal Tefal Jamie Oliver Premium HA 5,0 L Jamie Oliver Premium HA 5,0 L Jamie Oliver Premium HA 5,0 L Jamie Oliver Premium HA -Kattila 5,0L tuotemerkiltä Tefal (1)
      Tefal Jamie Oliver Premium HA 5,0 L
      • 03168430257351
      • 3168430257351
      1
    • Chef Matteo PRO CMPRO3L STEEL KATTILA, 3 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131109776.jpg?ts=1
      Chef Matteo Chef Matteo PRO CMPRO3L STEEL KATTILA, 3 L PRO CMPRO3L STEEL KATTILA, 3 L PRO CMPRO3L STEEL KATTILA, 3 L Käytännöllinen Chef Matteo Pro kattila on valmistettu ruostumattomasta teräksestä. Sen tilavuus on kolme litraa ja läpinäkyvän lasikannen ansiosta näet aina helposti sisälle kattilaan ilman tarvetta kannen ylös nostamiselle. Monipuolista kattilaa voidaan käyttää helposti kaikilla keittotasoilla ja se sopii käytettäväksi myös induktioliedellä. Kattilan nostaminen ja liikuttelu onnistuu vaivattomasti tukevien kahvojen ansiosta. (1)
      Chef Matteo PRO CMPRO3L STEEL KATTILA, 3 L
      • 04894526002633
      1
    • Tefal ComfortMax C9734414 20cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115191768.jpg?ts=1
      Tefal Tefal ComfortMax C9734414 20cm ComfortMax C9734414 20cm ComfortMax C9734414 20cm Kattila kaikentyyppisille keittotasoille, myös induktioliedelle. (2)
      Tefal ComfortMax C9734414 20cm
      • 03168430212176
      1
    • Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221930651.jpg?ts=1
      Tefal Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM COMFORT MAX KATTILA 24 CM COMFORT MAX KATTILA 24 CM Tefalin kattila tarttumattomalla pinnoitteella, joka tekee puhdistuksesta äärimmäisen helppoa. Voidaan käyttää kaikentyyppisillä keittotasoilla. (2)
      Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM
      • 03168430212183
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 47.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 47.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Oct 02 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 47.70
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 37.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 37.70
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 37.70
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 37.70
    • info@vertaa.fi