x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

WMF Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut WMF Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot WMF Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
WMF Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96135651.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213169034.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/190354898.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120617364.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120617363.jpg?ts=1
WMF WMF Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm Profi Plus Pouring Ladle has a timeless design that fits into all the kitchens. The ladle can be used as sauce ladle and a soup ladle. Osta Kauhat & Lusikat ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
  • 04000530534910
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
    • Väri: Harmaa, Hopea
  • Yleiset ominaisuudet
    • Aterimen tyyppi: Kastikekauha, Kauha
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Osien määrä: 1 kpl
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 6.9 cm
    • Leveys (cm): 6.9 cm
    • Pituus: 38 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 28.89 43.00 EUR 3
    3
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm tuotemerkiltä WMF28.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Profi Plus Tarjoilukauha terästä 28 cm tuotemerkiltä WMF28.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Profi Plus Pouring Ladle has a timeless design that fits into all the kitchens. The ladle can be used as sauce ladle and a soup ladle. Os...
      30.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Tala rst jäätelökauha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208487963.jpg?ts=1
      Tala Tala rst jäätelökauha rst jäätelökauha rst jäätelökauha Jäätelökauha 5,5 cm tuotemerkiltä Tala (2)
      Tala rst jäätelökauha
      • 05012904105274
      3
    • Nordwik Välinesetti Tammi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167655500.jpg?ts=1
      Nordwik Nordwik Välinesetti Tammi Välinesetti Tammi Välinesetti Tammi Välinesetti Tammi tuotemerkiltä Nordwik (1)
      Nordwik Välinesetti Tammi
      • 07350113150295
      2
    • Opa 1,5 dl teräskauha
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208564603.jpg?ts=1
      Opa Opa 1,5 dl teräskauha 1,5 dl teräskauha 1,5 dl teräskauha Materiaali: Ruostumaton teräs Koko: 1,5 dl (1)
      Opa 1,5 dl teräskauha
      • 06412450230151
      1
    • Dorre Gladis Jäätelökauha 20 Cm - Jäätelökauhat Tammi - 5-8764
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217606093.jpg?ts=1
      Dorre Dorre Gladis Jäätelökauha 20 Cm - Jäätelökauhat Tammi - 5-8764 Gladis Jäätelökauha 20 Cm - Jäätelökauhat Tammi - 5-8764 Gladis Jäätelökauha 20 Cm - Jäätelökauhat Tammi - 5-8764 Jäätelökauhassa Dorre-tuotemerkiltä on tyylikäs muotoilu sinkistä mukavalla kahvalla tammesta jokapäiväiseen käyttöön. Sopii seuraavaan käyttöön: jäätelö, kakku, jne. Tietoa Dorre-merkkisestä jäätelökauhasta - Tyylikäs muotoilu.- Kaunis, mukava kahva.- Se valmistetaan sinkistä ja tammesta.- Leveys: 50 mm.- Korkeus: 25 mm.- Pituus: 200 mm.- Ruotsissa valmistettu Jäätelökauhan hoito-ohjeet - Käsinpesu on suositeltavaa. Osta Jäätelökauhat ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Dorre Gladis Jäätelökauha 20 Cm - Jäätelökauhat Tammi - 5-8764
      • 07392753587642
      1
      deal
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 21.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 21.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 20.40
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 20.40
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 20.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 20.40
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 20.40
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.40
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 28.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.39
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 28.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.19
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 28.09
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 28.09
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.09
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 27.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 29.09
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.79
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.79
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.79
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 28.79
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 29.09
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 29.09
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 29.09
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 29.19
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.89
    • info@vertaa.fi