x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Adaptil feromonikaulapanta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Adaptil feromonikaulapanta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Adaptil feromonikaulapanta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Adaptil feromonikaulapanta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208517418.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169446922.jpg?ts=1
Adaptil Adaptil feromonikaulapanta feromonikaulapanta feromonikaulapanta Feromonipantarauhoittamaankoiraa pelottavissa ja uusissa tilanteissa. Kestää jopa 4 viikkoa! Koostumus: Koiraa tyynnyttävä feromoni 5% ja apuaineita. Käyttötarkoitus: ADAPTILTM kaulapanta tyynnyttää pentuja ja täysikasvuisia koiria tilanteissa, jotka koira kokee uusina ja arvaamattomina, kuten: Pelottavat tilanteet kodin ulkopuolella (liikenne, vieraat koirat) Sopeutuminen uuteen kotiin Uuteen ympäristöön ja ihmisiin totuttaminen (koirahoitolat jne) Paukkuarkuus (laukaukset ja ilotulitus,... (4)
  • 03411112116638
1
deal
  • 40.80 50.90 EUR 1
    1
    • Verkkokauppa Kivuton Verkkokauppa Kivuton
      Feromonipantarauhoittamaankoiraa pelottavissa ja uusissa tilanteissa. Kestää jopa 4 viikkoa! Koostumus: Koiraa tyynnyttävä feromoni 5% ja...
      40.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Curli Vest Air-Mesh -valjaat, camo - S-koko: rinnanympärys 40–45 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231904901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223691791.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656420.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656419.jpg?ts=1
      Curli Curli Vest Air-Mesh -valjaat, camo - S-koko: rinnanympärys 40–45 cm Vest Air-Mesh -valjaat, camo - S-koko: rinnanympärys 40–45 cm Vest Air-Mesh -valjaat, camo - S-koko: rinnanympärys 40–45 cm Maksimaalista käyttömukavuutta ja helppokäyttöisyyttä koirallesi: Curli Vest Air-Mesh -valjaat ovat mainio lisä koirasi varusteisiin, ja ne ovat todistaneet itsensä käytännölliseksi varusteeksi retkillä. Valjaat on valmistettu kevyestä ja ilmavasta Air-Mesh-materiaalista ja ne huolehtivat erityisen muotoilunsa ansiosta vedosta aiheutuva paineen optimaalisesta jakautumisesta. Mukavat step-in-rintavaljaat on helppo pukea ja riisua, sillä koiran tulee vain astua niihin etujaloillaan, minkä jälke... (1)
      Curli Vest Air-Mesh -valjaat, camo - S-koko: rinnanympärys 40–45 cm
      • 07640144825812
      1
      deal
    • Sureflap Dog Animo Behavioral Monitor
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149841619.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155455708.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134967194.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217018298.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211919940.jpg?ts=1
      Sureflap Sureflap Dog Animo Behavioral Monitor Dog Animo Behavioral Monitor Dog Animo Behavioral Monitor Monitor your dog's Daily Activity, barking, scratching, sleep quality, calories burned 24/7 to help keep them healthy. Animo provides behavior-based insights and alerts to indicate changes in your dog's health. (1)
      Sureflap Dog Animo Behavioral Monitor
      • 05060180392871
      1
    • Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 55-65: kaulanympärys 53-65 cm, L 40 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231926365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213012656.jpg?ts=1
      Hurtta Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 55-65: kaulanympärys 53-65 cm, L 40 mm Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 55-65: kaulanympärys 53-65 cm, L 40 mm Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 55-65: kaulanympärys 53-65 cm, L 40 mm Vieläkö etsit funktionaalista kaulapantaa päivittäiseen käyttöön? Hurtan paksusti pehmustettu kaulapanta on helppohoitoinen ja tehty laatutyönä, ja se on miellyttävä käyttää koirallesi. Kaulapannassa on nopeasti kuivuva neopreenialapinta, ja sen voi säätää portaattomasti koirasi kaulaan. Turvamekanismi estää solkea joutumasta liian raskaalle kuormitukselle koiran vetäessä voimakkaasti hihnaa ja aukeamasta ei-toivotusti. Hurtta-kaulapannassa on lisäksi 3M-heijastimia, jotk aparantavat näkyvyyt... (1)
      Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 55-65: kaulanympärys 53-65 cm, L 40 mm
      • 06410329316708
      1
      deal
    • Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 35-45: kaulanympärys 33-45 cm, L 30 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231926365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167462103.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175675879.jpg?ts=1
      Hurtta Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 35-45: kaulanympärys 33-45 cm, L 30 mm Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 35-45: kaulanympärys 33-45 cm, L 30 mm Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 35-45: kaulanympärys 33-45 cm, L 30 mm Vieläkö etsit funktionaalista kaulapantaa päivittäiseen käyttöön? Hurtan paksusti pehmustettu kaulapanta on helppohoitoinen ja tehty laatutyönä, ja se on miellyttävä käyttää koirallesi. Kaulapannassa on nopeasti kuivuva neopreenialapinta, ja sen voi säätää portaattomasti koirasi kaulaan. Turvamekanismi estää solkea joutumasta liian raskaalle kuormitukselle koiran vetäessä voimakkaasti hihnaa ja aukeamasta ei-toivotusti. Hurtta-kaulapannassa on lisäksi 3M-heijastimia, jotk aparantavat näkyvyyt... (1)
      Hurtta Hurtta-kaulapanta, pehmustettu, katajanmarjansininen - koko 35-45: kaulanympärys 33-45 cm, L 30 mm
      • 06410329316661
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 39.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 39.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 40.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 40.80
    • info@vertaa.fi