x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beurer TL030 KIRKASVALOLAMPPU

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beurer TL030 KIRKASVALOLAMPPU
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beurer TL030 KIRKASVALOLAMPPU
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beurer TL030 KIRKASVALOLAMPPU
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212910798.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105518202.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198282838.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/198282839.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/170630077.jpg
Beurer Beurer TL030 KIRKASVALOLAMPPU TL030 KIRKASVALOLAMPPU TL030 KIRKASVALOLAMPPU Tehokas kirkasvalo lisää kehon energiatasaoa talven pimeinä kuukausina. Beurer kirkasvalossa on sama vaikutus kuin auringonvalolla. (1)
  • 04211125608057
  • 608.05
  • TL30
  • 1689865
  • 608.05 (7)
  • 19-020
8
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Light intensity: 10000 luksia
    • Kirkkauden tasojen määrä: 1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Valaisimen tyyppi: Kirkasvalolamppu
    • Energy light options: Tiltable
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 16 cm
    • Pituus: 23 cm
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 53.80 107.00 EUR 8
    8
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kompaktin kokoinen LED-kirkasvalolamppu työpöydälle tai mukaan matkalle. Kirkasvalolampun avulla voit helpottaa valon puutteesta johtuvia...53.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Tehokas kirkasvalo lisää kehon energiatasaoa talven pimeinä kuukausina. Beurer kirkasvalossa on sama vaikutus kuin auringonvalolla.53.99, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • 247 Tavaratalot 247 Tavaratalot
      7.2 (1)
      Beurer TL30 Kirkasvalolamppu on kompaktin kokoinen työpöydälle tai mukaan matkalle. Kirkasvalolampun avulla voit helpottaa valon puuttees...54.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Veikon Kone Veikon Kone
      4.6171833464289715 (17)
      58.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Beurer TL30 on lääketieteellisesti hyväksytty valohoitolamppu, jossa on poikkeuksellisen kirkas ja tasainen valaistus ja joka tuottaa jop...60.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Kirkasvalolamppu, 10.000 LUX, UV-vapaa, Valoalue 20 x 12 cm.Saat annoksen päivänvaloa pimeinä talvikuukausina. Kompakti koko tekee tästä ...73.57, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Fitnesstukku Fitnesstukku
      6.277777777777778 (2)
      Daylight lamp TL 30 från Beurer är en en dagsljuslampa som kommer väl till hands speciellt under den mörka årstiden. Utmärkt att använda ...79.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Beurer TL 30 LusterapilampValoa pimeisiin talvikuukausiin. Tämän valohoitolampun päivittäinen käyttö vähentää melatoniinin tuotantoa, mik...
      80.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182108.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103597743.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107823825.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182111.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73182109.jpg
      Philips Philips HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO HF3420/01 KIRKASVALO Philips EnergyUp on siirrettävä kirkasvalolaite, joka käyttää luonnollisen auringonvalon vaikutusta kohottamaan energiatasoa ja mielialaa. Jo 2030 minuutin päivittäinen käyttö saa olosi virkeämmäksi ja valppaammaksi ja antaa sinulle voimia, kun niitä tarvitset. - Kliinisesti todistettu: luonnollista energiaa valosta - Pienikokoinen laite kulkee helposti mukana kaikkialla - Philipsin LED-tekniikka tuottaa miellyttävää valoa (1)
      Philips HF3420/01 KIRKASVALO
      • 68710103657721
      • 08710103657729
      • 18710103657726
      • HF3420/01
      1
    • Beurer SR-TL1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158085046.jpg
      Beurer Beurer SR-TL1 SR-TL1 SR-TL1 Tämä kirkasvalolamppu on oivallinen apu pimeiden talvikuukausien aikana, kun päivänvalon puutteen seuraukset alkavat näkyä mielialan laskuna ja energiavajeena. Lamppu on kompakti ja LED-valojen vuoksi energiaa säästävä. Valaistuspinta on 20 x 12 cm ja valon voimakkuus on 10 000 luksia noin 10 cm:n etäisyydellä. Lampun valo on erittäin kirkas ja tasainen sekä 100% UV-vapaa. Lamppu on ihanteellinen niin toimistolle kuin kotiinkin. Lamppu voidaan kääntää sekä vaaka- että pystysuoraan. Lamppua kä... (1)
      Beurer SR-TL1
      • 04211125608071
      1
    • Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208733689.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129168436.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137914823.jpg
      Innolux Innolux Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Lucia kirkasvalolaite Innolux Lucia 2×55 DIM on kokoonsa nähden erittäin tehokas kirkasvalolaite, jonka voi kiinnittää myös seinälle. Valaisin on varustettu himmentimellä, joten sen valaistusvoimakkuutta voidaan säätää tarpeen mukaan. Valaisin sopiikin hyvin myös esimerkiksi yleispöytävalaisimeksi. Mitat: K640, L300, S110 Hoitoetäisyys: 102 cm (2500 lx), 51 cm (10 000 lx) Kokonaisteho: 2 x 55 W TC-L Lampputyyppi: 2G11 Materiaali: Metalli IP luokitus: IP20 Valon lähde sis: Kyllä Valovirta: 9600 lm Hyötysuhde: 0,59 Va (1)
      Innolux Lucia kirkasvalolaite
      • 06420611989824
      1
    • Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221983458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443315.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218443316.jpg
      Silk'n Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100 (1)
      Silk'n Fototerapeuttinen kasvonaamio Silk'n LED Face Mask 100
      • 08712856067770
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 49.09
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.09
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 52.40
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 52.40
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 49.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 53.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 53.80
    • info@vertaa.fi