x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Cat's Best Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l.

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Cat's Best Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Cat's Best Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Cat's Best Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l.
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208514524.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231927146.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/88744708.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/81519588.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207615225.jpg?ts=1
Cat's Best Cat's Best Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l. Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l. Kissan paras hyppäävä luonnollinen sahanpurun kissanhiekka Alkuperäinen, 20 l. Cat´s Best Original on ensimmäinen kissanhiekka, jossa yhdistyvät luonto ja hi-tech. Teknisesti käsitelty aktiivipuukuitu imee välittömästi nesteet ja hajut ja kapseloivat ne syvälle sisäänsä. Kaikki luonnollisesti ja ilman kemiallisia lisäaineita. Näin Cat's's Best -kuivikkeen voi jättää kissanvessaan kauemmaksi aikaa, jopa 7 viikoksi. Vessan puhdistaminen ja täyttö onnistuu siten mahdollisimman pienellä vaivalla. Tämä auttaa myös vähentämään kustannuksia. Cat's Best Original toimii parhaite... (4)
  • 04002973189351
2
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 20 L
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Väri: Ruskea
  • 22.68 27.70 EUR 2
    2
    • Zooplus.fi Zooplus.fi
      8.440240338027385 (8)
      Cat´s Best Original on ensimmäinen kissanhiekka, jossa yhdistyvät luonto ja hi-tech. Teknisesti käsitelty aktiivipuukuitu imee välittömäs...
      22.68, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Cat's Best Original on jopa 3 kertaa tehokkaampi kuin tavalliset paakkuuntuvat kissanhiekat, sillä luonnonkuitujen kapillaarisysteemi sit...27.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Trixie Classic Cat Litter Tray With Rim 37x15x47cm Pink/Whit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234021669.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212085585.jpg?ts=1
      Trixie Trixie Classic Cat Litter Tray With Rim 37x15x47cm Pink/Whit Classic Cat Litter Tray With Rim 37x15x47cm Pink/Whit Classic Cat Litter Tray With Rim 37x15x47cm Pink/Whit Trixie Classic Cat (1)
      Trixie Classic Cat Litter Tray With Rim 37x15x47cm Pink/Whit
      • 04011905401829
      2
    • Sanicat Active White - 10 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231904947.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209612116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189652886.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155289601.jpg?ts=1
      Sanicat Sanicat Active White - 10 l Active White - 10 l Active White - 10 l Sanicat Active White on kissanhiekka, joka pitää kotisi hygieenisenä. Se tuo hyvinvointia kissalle ja kissan omistajalle. Hiekka on valmistettu valkoisesta bentoniitista, joka on erittäin imukykyistä ja muodostaa tiiviitä, murenemattomia ja takertumattomia paakkuja, jotka voidaan erottaa ja poistaa helposti muusta hiekasta. Näin pidät kehräävän ystäväsi yksityisen nurkkauksen helposti hygieenisen raikkaana ja miellyttävänä. Sanicat Active Whiten koostumukseen on lisätty aktiivihappea, joka on... (3)
      Sanicat Active White - 10 l
      • 08411514805562
      1
    • Ever Clean Litterfree Paws Litter 6 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235882351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217037122.jpg?ts=1
      Ever Clean Ever Clean Litterfree Paws Litter 6 L Litterfree Paws Litter 6 L Litterfree Paws Litter 6 L Ever Clean® Litterfree Paws on karkearakeinen, vain vähän pölyävä kissanhiekka kissojen ja kissanpentujen koteihin. Karkeat rakeet estävät hiekkaa tarttumasta, mikä merkitsee 3x puhtaampia tassuja* ja vähempää leviämistä asuntoon. Paakkuuntuvasta savesta tehty kissanhiekka kaappaa, vangitsee ja eliminoi virtsan ja ulosteiden hajun aktiivihiilitekniikan avulla. Ainutlaatuinen tassuilla aktivoituva tuoksutekniikka vapauttaa kevyttä tuoksua tarvittaessa, jotta vessa pysyy aina raikkaana. Nyt voi... (3)
      Ever Clean Litterfree Paws Litter 6 L
      • 05060412214124
      3
    • Petsafe ScoopFree Replacement Blue Crystal Litter Tray 3 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225854187.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228515370.jpg?ts=1
      Petsafe Petsafe ScoopFree Replacement Blue Crystal Litter Tray 3 kpl ScoopFree Replacement Blue Crystal Litter Tray 3 kpl ScoopFree Replacement Blue Crystal Litter Tray 3 kpl Petsafe ScoopFree® Replacement (1)
      Petsafe ScoopFree Replacement Blue Crystal Litter Tray 3 kpl
      • 00729849142640
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 22.98
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.98
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 23.48
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.48
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 18.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.70
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.68
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 24.68
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.68
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.68
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 22.68
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 22.68
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 22.68
    • info@vertaa.fi