x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ever Clean Fast Acting - Cat Litter 10 L

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ever Clean Fast Acting - Cat Litter 10 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ever Clean Fast Acting - Cat Litter 10 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ever Clean Fast Acting - Cat Litter 10 L
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/235340434.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207916755.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/216986794.jpg?ts=1
Ever Clean Ever Clean Fast Acting - Cat Litter 10 L Fast Acting - Cat Litter 10 L Fast Acting - Cat Litter 10 L Ever Clean Fast acting on erittäin vahva ja nopeasti paakkuuntuva, hajustettu kissanhiekka. Ever Clean kissanhiekka muodostaa paakkuja, minkä ansiosta voit poimia "käytetyn" hiekan helposti ja täyttää tilalle vain niin paljon kuin tarvitsee, eikä tyhjentää laatikkoa jokaisen käytön jälkeen. Huomioithan, että sinun ei tulisi laittaa kissanhiekkapaakkua vessanpönttöön, vaan heittää se roskiin. Ever Clean on helppokäyttöinen - täytä hiekkalaatikkoon noin 10 cm kerros hiekkaa. Ever Clean sisältää aktiivihiiltä ja antimikrobista ainetta, joka estää bakteerien kasvua ja ehkäisee pahaa hajua. (1)
  • 05060412212489
2
  • 28.90 30.30 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Ever Clean Fast Acting releases 60% more odour blockers within 3 seconds* to ensure your cat can continue to enjoy their home environment...28.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Hylte Hunting & Outdoor Hylte Hunting & Outdoor
      Ever Clean Fast acting on erittäin vahva ja nopeasti paakkuuntuva, hajustettu kissanhiekka. Ever Clean kissanhiekka muodostaa paakkuja, m...30.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Ever Clean Multi-Crystals - Cat Litter 10 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216982952.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254713387.jpg?ts=1
      Ever Clean Ever Clean Multi-Crystals - Cat Litter 10 L Multi-Crystals - Cat Litter 10 L Multi-Crystals - Cat Litter 10 L Multi-Crystals combines Ever Cleans unscented clumping clay litter with super absorbent crystals that provide extra absorbency for cats with urinary... (1)
      Ever Clean Multi-Crystals - Cat Litter 10 L
      • 05060255492222
      • 05060255490099
      2
    • Biokat's Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906061.jpg?ts=1
      Biokat's Biokat's Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l Stressiin voi olla monia syitä ja se saattaa näkyä monin eri tavoin. Stressaantunut kissa ei esimerkiksi välttämättä tee tarpeitaan kissanvessaan. Biokat´s Diamond Care Attracting Calming saattaa auttaa ongelmaan. Kyseessä on hienojakoinen, paakkuuntuva kissanhiekka, jossa on lajispesifiä semiokemikaalia, jolla on puoleensavetävä ja rauhoittava vaikutus kissaan. Tämä hiekka on hyvä vaihtoehto myös nuorille kissoille, jotka vasta opettelevat käyttämään kissanvessaa. Hiekka koostuu bentoniitista ja muodostaa litteitä, tiiviitä paakkuja, jotka saa pois kissanhiekkalapiolla. Tuote on lähes pöylämätön ja sopii siksi herkille kissoille. Biokat´s Diamond Care Attracting Calming sisältää luonnon aktiivihiiltä, joka saadaan kookospähkinänkuorista ja sitoo luotettavasti epämiellyttäviä hajuja. Biokat´s Diamond Care Attracting Calming lyhyesti: hienojakoinen, paakkuuntuva kissanhiekka 100% bentoniittia lajispesifi semiokemikaali: vaikuttaa houkuttelevasti ja rahoittavasti moniin kissoihin, auttaa (1)
      Biokat's Biokat´s Diamond Care Vet Line Attracting & Calming - 10 l
      • 04002064613802
      1
      deal
    • Sanicat Diamonds - 5 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231926589.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201523442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246081774.jpg?ts=1
      Sanicat Sanicat Diamonds - 5 l Diamonds - 5 l Diamonds - 5 l Sanicat Diamonds on silikageelihelmistä tehty kissanhiekka, joka on erittäin helppokäyttöistä. Niinpä se sopii kissanomistajille, joilla ei ole paljon aikaa vessan siivoamiseen. Hiekka on koostumuksensa ansiosta erittäin kevyttä ja lähes pölyämätöntä. Kuivike ei liimaudu kissasi tassuihin. Koti pysyy siistinä ja hygieenisenä. Sanicat Diamonds imee tehokkaasti ja pitää optimaalisesti hajut poissa. Virtsa, hajut ja taudinaiheuttajat neutralisoituvat sekunneissa kosteus imeytyy pois, hajumolekyylit pysyvät sitoutuneina hiekkaan. Mikrohuokoset imevät kosteuden hetkessä ja pitävät sen sitoutuneena pitkään. Näin vessa pysyy aina kuivana. Hiekka on erityisen hienojakoista ja pehmeää ja siksi hellävaraista kissasi herkille tassuille. Sanicat Diamonds lyhyesti: silikageelihiekka kissoille voimakas imukyky: imee tehokkaasti virtsaa, hajuja ja taudinaiheuttajia optimaalinen hajunpoisto: sitoo hajut hienojakoinen ja pehmeä: hellävarainen herkille kissantassuille erittäin helppokäyttöinen: siivoa (5)
      Sanicat Diamonds - 5 l
      • 08411514802738
      1
      deal
    • Tigerino Crystals Fun - värikäs kissanhiekka - vaaleanpunainen, 5 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906226.jpg?ts=1
      Tigerino Tigerino Crystals Fun - värikäs kissanhiekka - vaaleanpunainen, 5 l Crystals Fun - värikäs kissanhiekka - vaaleanpunainen, 5 l Crystals Fun - värikäs kissanhiekka - vaaleanpunainen, 5 l Tigerino Crystals Fun -kissanhiekan sisältämä silikaatti pysäyttää hajut sekunneissa! Tämä kissanhiekka on hienojakoisuutensa ansiosta erityisen pehmeää ja miellyttävää kissasi tassuissa. Tigerino Crystals Fun -hiekkaa saa sinisenä tai vaaleanpunaisena, joten kissanhiekka-astia muuttuu hetkessä koristeeksi asunnossasi. Kissasi rakastaa tuotteen hienojakoista, hiekkaista koostumusta. Tigerino Crystals Fun pystyy imemään lähes oman painonsa verran nestettä. Tigerinon lukemattomat mikrohuokoset imevät kosteuden välittömästi ja pitävät vessan kuivana. Virtsa, hajut ja bakteerit imeytyvät hiekkaan välittömästi. Hajumolekyylit sitoutuvat hiekkaan ja kosteus häviää. Tigerino Crystals Fun -kissanhiekka lyhyesti: värjätty vaaleanpunaisella tai sinisellä elintarvikevärillä: ainutlaatuinen ulkonäkö, antaa kissanvessaan väriä erittäin hienojakoinen: pehmeä tassuissa pysäyttää hajut jo ennen niiden muodostumista kevyt ja riittoisa hienojakoinen hiekka on hellävaraista tassuille ei liimaudu tassuihi (1)
      Tigerino Crystals Fun - värikäs kissanhiekka - vaaleanpunainen, 5 l
      • 04260358511887
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.48
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.48
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 29.48
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.48
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.48
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 24.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 28.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 28.48
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 23.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 23.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 23.90
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 27.40
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 27.40
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 27.40
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 27.40
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 27.40
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 27.40
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 28.40
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 24.39
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 24.39
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 27.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 24.39
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 23.60
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 23.60
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 23.60
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 28.90
    • info@vertaa.fi