x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Drift-Air Kompressori CT 5,5/580/200 B5900

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Drift-Air Kompressori CT 5,5/580/200 B5900
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Drift-Air Kompressori CT 5,5/580/200 B5900
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Drift-Air Kompressori CT 5,5/580/200 B5900
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234078961.jpg?ts=1
Drift-Air Drift-Air Kompressori CT 5,5/580/200 B5900 Kompressori CT 5,5/580/200 B5900 Kompressori CT 5,5/580/200 B5900 Drift-Air CT 5.5 / 580/200 on tehokas ja hidas, kaksivaiheinen kompressori, jossa on valurautainen kaksisylinterinen ABAC-lohko. Kompressori on varustettu väli- ja jälkijäähdytyksellä sekä kolmella ilmanpoistoaukolla, joista kaksi alennuksesa ja yksi säiliön päässä. Mukana painekytkin, jossa on sisäänrakennettu moottorinsuoja, alennus ja pyöräsarja. Universaali malli, joka sopii korjaamoon, teollisuuteen, urakointiin, maatalouteen, autotalliin, puusepäntöihin jne.Tekniset tiedotJännite 400 V ... (1)
  • 07340198501556
3
  • 995.80 1105.80 EUR 3
    3
    • MKnorth.fi MKnorth.fi
      Drift-Air CT 5.5 / 580/200 on tehokas ja hidas, kaksivaiheinen kompressori, jossa on valurautainen kaksisylinterinen ABAC-lohko. Kompress...995.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Duab.fi Duab.fi
      Drift-Air CT 5.5 / 580/200 on tehokas ja hidas, kaksivaiheinen kompressori, jossa on valurautainen kaksisylinterinen ABAC-lohko. Kompress...1005.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hylte Hunting & Outdoor Hylte Hunting & Outdoor
      Drift-Air CT 5,5/580/200 on tehokas ja heti käynnistyvä kaksivaiheinen kompressori. Kompressorilohko, Abac B5900. Valurautasylinterit tak...1105.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Einhell Classic TC-AC 420/50/10 50l kompressori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213033956.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051138.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051135.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208051136.jpg?ts=1
      Einhell Einhell Classic TC-AC 420/50/10 50l kompressori Classic TC-AC 420/50/10 50l kompressori Classic TC-AC 420/50/10 50l kompressori Einhell TC-AC 420/50/10 V kompressorissa on kahden sylinterin ansiosta korkea 420 l/min ilmantuotto ja 50 litran säiliöön mahtuu hyvin ilmaa reserviin, jolloin koneen ei tarvitse koko ajan olla käynnissä. (1)
      Einhell Classic TC-AC 420/50/10 50l kompressori
      • 04006825638264
      • 4010495
      2
    • Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208549378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164769891.jpg?ts=1
      Scheppach Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Kevyt ja helposti liikuteltava kompressori esim. auton ja pyörän renkaiden täyttöön. Myös jalkapallot ja uimapatjat täyttyvät käden käänteessä. Kätevä laite mökkeilijälle ja karavaanarille. Moottori 230 V/1100 W. Säiliön tilavuus 2 L. Maksimipaine 8 bar. Ilmanottokapasiteetti 180 L/min. Sähköjohdon pituus 3 m. Letkussa paineensäädin, letkun pituus 3 m. 12 osan varustesarja vakiovarusteena (sis. renkaidentäyttötyökalu ja suulakkeet). Paino 8 kg. (1)
      Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti
      • 04046664040309
      2
    • DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208600390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132163112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208016670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152014082.jpg?ts=1
      DeWalt DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Dewalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V, DCC018N Pelkkä runko, IlmakompressoriTupakansytyttimeen liitettävä Ilmapumppu ja kompressori 12V. Toimii myös Dewaltin 18V akuilla. Aseta paine, ja täytä haluamaasi ilmamäärään.Huom! akku ei kuulu tilaukseen.Tosi kestävä akkukompressori suoriutuu vaativistakin tehtävistä suuren 11 bar paineen ansiosta.Malli: DewaltDCC018N-XJYhteensopiva: XR Li-ion 18V akuilleJännite:12 VMax paine:11 BarLeveys:140 mmPituus:330 mmKorkeus:280 mmPaino:2.5 kg (5)
      DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori
      • 05902013963448
      • DCC018N-XJ
      2
      deal
    • Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234078989.jpg?ts=1
      Drift-Air Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Drift-Air CT 7.5 / 900 / 270D on tehokas ja heti käynnistyvä kaksivaiheinen kompressori. Kompressorilohko, Abac B6000. Valurautasylinterit takaavat hiljaisemman käynnin ja pidemmän käyttöiän. Väli- ja jälkijäähdytys. Painekytkin sisäänrakennetulla moottorinsuojalla, alennus- / vedenerotin kahdella ilman ulostulolla ja yksi säiliön päässä. Kompressori, joka soveltuu teollisuuteen, maatalouteen, urakointiin, kirvesmiehille jne. Tekniset tiedot:Jännite 400 V 3-vaiheinen 20 A, suora käynnistysMoo... (1)
      Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000
      • 07340198501648
      3
    • min
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 985.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 975.80
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 975.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 975.80
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 975.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 975.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 985.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 985.80
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 995.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 995.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 995.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 995.80
    • info@vertaa.fi