x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Timco 2HP 40L pystymalli kompressori

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Timco 2HP 40L pystymalli kompressori
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Timco 2HP 40L pystymalli kompressori
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Timco 2HP 40L pystymalli kompressori
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164301626.jpg?ts=1
Timco Timco 2HP 40L pystymalli kompressori 2HP 40L pystymalli kompressori 2HP 40L pystymalli kompressori Pystymallinen kompressori on helppo kuljettaa mukana ja se vie vain vähän tilaa lattialla tai autossa. Tavalliseen kompuraan verrattuna riittävän korkealla olevat liittimet antavat työskentelymukavuutta. 40 litran säiliö riittää useimpiin tilanteisiin. Öljyvoideltu lohko takaa huolettoman ja pitkän käyttöiän. Mittarit säiliö- ja ulostulopaineelle. Moottori: Yksisylinterinen 2 HP / 230V Säiliön tilavuus: 40 l Kierrosnopeus: 2850 rpm Max. paine: 8 bar Imutuotto: 195 l/min Vastapainetuotto: 185 l/ (2)
  • 06438014257877
  • 102298048
2
  • 241.90 274.00 EUR 2
    2
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Timco 2HP 40l pystymalli kompressori on helposti liikuteltava kompressori, joka soveltuu useimpiin tilanteisiin. Pystymallinsa ansiosta k...241.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Pystymallinen kompressori on helppo kuljettaa mukana ja se vie vain vähän tilaa lattialla tai autossa. Tavalliseen kompuraan verrattuna r...274.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208549378.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164769891.jpg?ts=1
      Scheppach Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti Kevyt ja helposti liikuteltava kompressori esim. auton ja pyörän renkaiden täyttöön. Myös jalkapallot ja uimapatjat täyttyvät käden käänteessä. Kätevä laite mökkeilijälle ja karavaanarille. Moottori 230 V/1100 W. Säiliön tilavuus 2 L. Maksimipaine 8 bar. Ilmanottokapasiteetti 180 L/min. Sähköjohdon pituus 3 m. Letkussa paineensäädin, letkun pituus 3 m. 12 osan varustesarja vakiovarusteena (sis. renkaidentäyttötyökalu ja suulakkeet). Paino 8 kg. (1)
      Scheppach Öljytön kompressori Scheppach Aircase, 2L säiliö + tarvikesetti
      • 04046664040309
      2
    • DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208600390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132163112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208016670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152014082.jpg?ts=1
      DeWalt DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori Dewalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V, DCC018N Pelkkä runko, IlmakompressoriTupakansytyttimeen liitettävä Ilmapumppu ja kompressori 12V. Toimii myös Dewaltin 18V akuilla. Aseta paine, ja täytä haluamaasi ilmamäärään.Huom! akku ei kuulu tilaukseen.Tosi kestävä akkukompressori suoriutuu vaativistakin tehtävistä suuren 11 bar paineen ansiosta.Malli: DewaltDCC018N-XJYhteensopiva: XR Li-ion 18V akuilleJännite:12 VMax paine:11 BarLeveys:140 mmPituus:330 mmKorkeus:280 mmPaino:2.5 kg (5)
      DeWalt Akkuilmapumppu XR DCC018N 18V (P) DCC018N Runko, Ilmakompressori
      • 05902013963448
      • DCC018N-XJ
      2
      deal
    • Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234078989.jpg?ts=1
      Drift-Air Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000 Drift-Air CT 7.5 / 900 / 270D on tehokas ja heti käynnistyvä kaksivaiheinen kompressori. Kompressorilohko, Abac B6000. Valurautasylinterit takaavat hiljaisemman käynnin ja pidemmän käyttöiän. Väli- ja jälkijäähdytys. Painekytkin sisäänrakennetulla moottorinsuojalla, alennus- / vedenerotin kahdella ilman ulostulolla ja yksi säiliön päässä. Kompressori, joka soveltuu teollisuuteen, maatalouteen, urakointiin, kirvesmiehille jne. Tekniset tiedot:Jännite 400 V 3-vaiheinen 20 A, suora käynnistysMoo... (1)
      Drift-Air Kompressori CT 7,5 / 900 / 270D B6000
      • 07340198501648
      3
    • Drift-Air JWS15 öljytön kompressori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234078934.jpg?ts=1
      Drift-Air Drift-Air JWS15 öljytön kompressori JWS15 öljytön kompressori JWS15 öljytön kompressori Drift-Air JWS15 on matalanopeuksinen ja hiljainen, öljytön kompressori ammattikäyttöön. Kompressori on varustettu kahdella öljyttömällä kompressorilohkolla. Kompressori toimitetaan painekytkimellä, manometreillä, alentajalla ja hiukkassuodattimella. Kompressori, joka soveltuu vähemmän vaativimmille koneille ja ohjauslaitteille. Tekniset tiedot:Jännite 230 V 1-vaiheMoottorin teho 580 WKierrosnopeus 1400 r / minVapaan päästetyn ilman tilavuus 105 l / minSuurin käyttöpaine 8 barMelutaso 52 dB (A... (3)
      Drift-Air JWS15 öljytön kompressori
      • 07340198510664
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 294.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 294.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 254.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 254.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 261.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 241.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 241.90
    • info@vertaa.fi