x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kidkraft Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kidkraft Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kidkraft Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kidkraft Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/123416309.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145093512.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145611715.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197724725.jpg
Kidkraft Kidkraft Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli Keittiötarvikkeet Smoothie Set, Pastelli KidKraftin tehosekoittimella valmistat leikkikeittiössäsi herkulliset smoothiet ystävillesi ja perheellesi! Settiin sisältyy hedelmiä, kauha, lasi ja mehupakkaus. Nämä laadukkaat keittiötarvikkeet on valmistettu puusta ja muovista. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
  • 00706943633779
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Vaaleanpunainen, Sininen
    • Materiaalit: Synteettinen
  • Paino ja mitat
    • Paino: 0 kg
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 35.80 35.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      KidKraftin tehosekoittimella valmistat leikkikeittiössäsi herkulliset smoothiet ystävillesi ja perheellesi! Settiin sisältyy hedelmiä, ka...35.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201785342.jpg
      Wonderworld Wonderworld - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta - Kahvikone, puusta Nyt voit vihdoin valmistaa laadukasta kahvia kodin leikkikeittiössä pieni barista rakastaa tarjoilla upean kupin kahvia höyrytetyllä maidolla ja pienellä kakkupalalla.. Kahvikoneen toinen puoli on tarjoilutiski, jossa on esillä herkullisia leivonnaisia, toinen puoli on baristan taidokasta kahvinvalmistusta varten.Kahvikone on täysin samankaltainen kuin oikeissa kahviloissa. Kahvin voi valmistaa kivannäköiseen teelusikalliseen kuppiin ja hanan voi asettaa painikkeella oikeaan vahvuuteen. Tämä... (1)
      Wonderworld - Kahvikone, puusta
      • 08851285145670
      1
    • Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161746331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226726412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147317763.jpg
      Leluakatemia Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kpl - Kultarahaa muovista, 72 kplKultarahaa muovista, 72 kpl (2)
      Leluakatemia - Kultarahaa muovista, 72 kpl
      • 00013051495121
      1
    • Klein Lääkärinlaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175038181.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214660415.jpg
      Klein Klein Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Lääkärinlaukku Tukeva laatikko, jossa kätevä kantokahva. Sisältää paljon tarvikkeita: Stetoskooppi, kuumemittari, refleksivasara, ruisku, korvien tarkistusväline, 2 x sakset, laastari, ensiapuvinkkejä, pieni vanurasia, lämpökartta ja reseptivihko. Sopii yli kolmivuotiaille lapsille. Valmistettu Saksassa. (2)
      Klein Lääkärinlaukku
      • 04009847044570
      1
      deal
    • Vileda Broom and dustpan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220982579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144306957.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97463114.jpg
      Vileda Vileda Broom and dustpan Broom and dustpan Broom and dustpan Brush & broom tray with long shaft. (1)
      Vileda Broom and dustpan
      • 04009847067449
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 35.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 35.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 35.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 35.80
    • info@vertaa.fi