x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Coolstuff Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Coolstuff Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Coolstuff Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Coolstuff Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156076102.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162367680.jpg?ts=1
Coolstuff Coolstuff Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa Zenkuru Kokoontaittuva Kylpyamme Harmaa Nauti rentouttavasta kylvystä aikuisten kokoontaittuvassa kylpyammeessa! Täytä amme vedellä, asettaudu mukavasti ja nojaa niskatukea vasten. Kun kylpeminen saa riittää, päästä vesi pois ja taita palju kokoon, jolloin se mahtuu sängyn alle tai oven taakse. (12)
  • 07333251001070
1
good_buy
  • Tekniset tiedot
    • Henkilömäärä: 1.0
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • 189.90 189.90 EUR 1
    1
    • CoolStuff.fi CoolStuff.fi
      Nauti rentouttavasta kylvystä aikuisten kokoontaittuvassa kylpyammeessa! Täytä amme vedellä, asettaudu mukavasti ja nojaa niskatukea vast...189.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209680568.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209701174.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani Onko mitään rentouttavampaa kuin lämmin kylpy pitkän päivän jälkeen? Tässä ammeessa on tyylikäs ja ajaton muotoilu ja se on valmistettu laadukkaasta ja helppohoitoisesta materiaalista. Amme sisältää hanan, joten et joudu hankkimaan erikseen muita kylpyhuonetarvikkeita. Panosta kylpyhuoneeseen ja nauti kylpylätunnelmasta kotona. Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: metalli. Paino: 56 Kapasiteetti: 1 hengelle Asennus: vaatii asennuksen Paino kapasiteetti: 220 (1)
      Beliani Kylpyamme 170 cm musta EMPRESA Beliani
      • 04251682265751
      1
      deal
    • Beliani Whirlpool poreamme ledeillä, 153cm musta SAMANA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175105047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218764090.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Whirlpool poreamme ledeillä, 153cm musta SAMANA Beliani Whirlpool poreamme ledeillä, 153cm musta SAMANA Beliani Whirlpool poreamme ledeillä, 153cm musta SAMANA Beliani Ota rentouttava kylpy akryylisessä SAMANA poreammeessa. SAMANA poreamme on varustettu kahdella mustalla niskatuella, tyylikkäällä suihkupäällä sekä vedenalaisella LED-valaistuksella. Kaksi isoa ja kahdeksan pientä hierontasuutinta varmistavat rentouttavan kylpykokemuksen, joka vie mielesi pois arjen huolista. Ammeen pinta on hygieenistä ja helppohoitoista akryylia. Ammeen täyttökapasiteetti on 170 litraa. Tuo kylpylä omaan kotiisi! Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: teräs, karkaistu lasi, s... (2)
      Beliani Whirlpool poreamme ledeillä, 153cm musta SAMANA Beliani
      • 04251682234177
      1
      deal
    • Beliani Whirlpool poreamme ledeillä 140 cm valkoinen MARTINICA Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175104751.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231034842.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Whirlpool poreamme ledeillä 140 cm valkoinen MARTINICA Beliani Whirlpool poreamme ledeillä 140 cm valkoinen MARTINICA Beliani Whirlpool poreamme ledeillä 140 cm valkoinen MARTINICA Beliani Tuo kylpylä kotiisi 4 suuremman ja 8 pienemmän hierontasuuttimen avulla. Kulmaporeamme on valmistettu kiiltävästä, valkoisesta akryylista, joka on kestävää ja helppohoitoista. Ammeen modernia muotoilua täydentävät kromiset osat ja tyylikkäät niskatuet. Viemärijärjestelmä sijaitsee ammeen keskellä. Poreammeen maksimikapasiteetti on 230 l. Viemäri- ja liitäntäputket eivät kuulu settiin. Ota yhteyttä LVI-asentajaan putkien asentamista varten. Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: teräs, synteetti... (1)
      Beliani Whirlpool poreamme ledeillä 140 cm valkoinen MARTINICA Beliani
      • 04251682233897
      1
      deal
    • Beliani Kulmaporeamme 150 cm valkoinen MANGLE Beliani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175101294.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200883170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209701502.jpg?ts=1
      Beliani Beliani Kulmaporeamme 150 cm valkoinen MANGLE Beliani Kulmaporeamme 150 cm valkoinen MANGLE Beliani Kulmaporeamme 150 cm valkoinen MANGLE Beliani Ota rentouttava kylpy saniteettiakryylisessä kulmaporeammeessa. Siinä on kaksi niskatukea, tyylikäs suihkupää sekä vedenalainen LED-valaistus. Kaksi isoa ja kahdeksantoista pientä hierontasuutinta varmistavat rentouttavan kylpykokemuksen, joka vie mielesi pois arjen huolista. Tuo kylpylä omaan kotiisi! Materiaali: akryyli. Lisämateriaali: ruostumaton teräs, karkaistu lasi, synteettinen materiaali. Paino: 75 Kapasiteetti: 2 hengelle Asennus: asennettava sähköasentajan toimesta Paino kapasiteet... (1)
      Beliani Kulmaporeamme 150 cm valkoinen MANGLE Beliani
      • 04251682252775
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 189.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
    • info@vertaa.fi