x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Icepeak Ulkoiluhousut 'COLMAN'

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Icepeak Ulkoiluhousut 'COLMAN'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Icepeak Ulkoiluhousut 'COLMAN'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Icepeak Ulkoiluhousut 'COLMAN'
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208486905.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208548012.jpg?ts=1
Icepeak Icepeak Ulkoiluhousut 'COLMAN' Ulkoiluhousut 'COLMAN' Ulkoiluhousut 'COLMAN' A.W.S. EXTREME -tuote täyttää aktiivisen ulkoilijan odotukset äärimmäisissäkin olosuhteissa. Rakenteelliset yksityiskohdat ja suojaavat materiaalit tekevät tuotteesta toimivan tilanteessa kuin tilanteessa säästä riippumatta. Kankaan pinta on käsitelty vettä hylkiväksi Kaikki saumat on teipattu Kankaan tekniset arvot: 10 000 mm \ 8 000 mvp (vesipilari\hengittävyys) Lämmin toppaus Vetoketjullisia taskuja Kiinteät lumilukot lahkeensuissa Säädettävä vyötärö Erityisen korkea vyötärön takaosa Vetoket (1)
  • 06438488167962
2
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Koko
    • Vaatteen koko: 48
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Harmaa
    • Materiaalit: Polyesteri, Muovi
  • 64.74 80.27 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      A.W.S. EXTREME -tuote täyttää aktiivisen ulkoilijan odotukset äärimmäisissäkin olosuhteissa. Rakenteelliset yksityiskohdat ja suojaavat m...
      64.74, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Snowinn.com/fi Snowinn.com/fi
      80.27, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Icepeak Erding Pants Rød 54 Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254136088.jpg?ts=1
      Icepeak Icepeak Erding Pants Rød 54 Mand Erding Pants Rød 54 Mand Erding Pants Rød 54 Mand (1)
      Icepeak Erding Pants Rød 54 Mand
      • 06438522555366
      1
    • SÖLL Agile Pants Blå 6 Years Dreng
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256324603.jpg?ts=1
      SÖLL SÖLL Agile Pants Blå 6 Years Dreng Agile Pants Blå 6 Years Dreng Agile Pants Blå 6 Years Dreng (1)
      SÖLL Agile Pants Blå 6 Years Dreng
      • 08484350109064
      1
    • Montura Slick Jumpsuit Flerfarvet S Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259000454.jpg?ts=1
      Montura Montura Slick Jumpsuit Flerfarvet S Mand Slick Jumpsuit Flerfarvet S Mand Slick Jumpsuit Flerfarvet S Mand (1)
      Montura Slick Jumpsuit Flerfarvet S Mand
      • 08057152590097
      1
    • Rehall Buster-r Pants Grå XL Mand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256672329.jpg?ts=1
      Rehall Rehall Buster-r Pants Grå XL Mand Buster-r Pants Grå XL Mand Buster-r Pants Grå XL Mand (1)
      Rehall Buster-r Pants Grå XL Mand
      • 08719184258474
      1
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • 48 (48)
      • 56 (56)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Musta (musta)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 42.32
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 84.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 84.70
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 544.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 544.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 544.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 544.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 544.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 544.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 84.70
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 84.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 84.70
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 81.61
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 79.66
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 78.39
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 78.39
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 78.39
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 82.70
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 82.70
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 78.40
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 78.40
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 78.40
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 78.40
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 82.17
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 82.17
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 82.17
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 82.17
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 82.16
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 82.16
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 82.16
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 82.16
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 82.16
      • Tue Dec 13 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 79.95
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 82.14
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 82.14
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 82.15
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 82.16
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 82.15
      • Sat Dec 24 01:00:00 CET 2022 82.17
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 82.17
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 79.35
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 79.35
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 80.29
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 80.29
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 80.29
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 80.29
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 80.29
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 80.29
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 80.29
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 80.28
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 80.28
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 80.28
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 80.28
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Thu Jan 12 01:00:00 CET 2023 79.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 79.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 79.95
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 64.74
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 64.74
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 64.74
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 64.74
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 64.74
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 64.74
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 64.74
    • info@vertaa.fi