x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ti Texas TI-1706Sv calculator

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ti Texas TI-1706Sv calculator
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ti Texas TI-1706Sv calculator
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ti Texas TI-1706Sv calculator
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148224496.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238430148.jpg?ts=1
Ti Ti Texas TI-1706Sv calculator Texas TI-1706Sv calculator Texas TI-1706Sv calculator (1)
  • 03243480010078
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Valkoinen, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • 12.80 12.80 EUR 1
    1
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      12.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Sharp Laskin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175092141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222022213.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169697433.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239183481.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239183479.jpg?ts=1
      Sharp Sharp Laskin Laskin Laskin SHARP Laskin EL531THBVL (1)
      Sharp Laskin
      • 04974019939261
      • 750114
      • SH-EL531THBVL
      2
    • Ti 30x Plus Mathprint Calculator Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225861068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168290495.jpg?ts=1
      Ti Ti 30x Plus Mathprint Calculator Musta 30x Plus Mathprint Calculator Musta 30x Plus Mathprint Calculator Musta (1)
      Ti 30x Plus Mathprint Calculator Musta
      • 03243480105972
      1
    • Texas Instruments TI-84 Plus -grafiikkalaskin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150543818.jpg?ts=1
      Texas Instruments Texas Instruments TI-84 Plus -grafiikkalaskin TI-84 Plus -grafiikkalaskin TI-84 Plus -grafiikkalaskin TI-84 Plus yhdistää tutut TI-83 Plus sovellukset, näppäintoiminnat, ja funktiot sisältäen enemmän nopeutta, enemmän muistia ja enemmän tilaa suosikkisovelluksillesi. Uusi USB-teknologia mahdollistaa ja kannustaa tietojen vaihtoon toisten laskinten ja kämmentietokoneiden sekä esitysvälineiden ja tietokoneiden ohjelmistojen kuten TI Interactive! kanssa. Ominaisuudet:Uuden käyttöjärjestelmän(2.53 MP) myötä tulevat MathPrint ominaisuudet tekevät käytöstä entistä yksinkertaisempaa ja havainnollisempaaMurtoluvut ja muut matemaattiset toiminnot kuten oppikirjoissaSelkeä näyttö (64 x 96 pistettä)Päivitettävä Flash muisti, 480 kt käyttäjän ROM-muistia ja 24 kt käyttäjän RAM-muistiaErittäin laaja Flash ohjelmien valikoima, 10 esiasennettua sovellustaMukana tiedonsiirtokaapeli tietokoneeseen ja laskinten välilleMukana tulee 4 x AAA-paristot ja USB-kaapeli. (2)
      Texas Instruments TI-84 Plus -grafiikkalaskin
      • 03243480014830
      1
    • Texas Instruments Tieteellinen laskin Kensington TI-34MV
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223888322.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176543772.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118096435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/190559446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259743528.jpg?ts=1
      Texas Instruments Texas Instruments Tieteellinen laskin Kensington TI-34MV Tieteellinen laskin Kensington TI-34MV Tieteellinen laskin Kensington TI-34MV (1)
      Texas Instruments Tieteellinen laskin Kensington TI-34MV
      • 03243480017589
      • 03243480100496
      • 03243480017176
      • TI-34MV
      • 5803404
      1
    • min
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 14.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 14.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 14.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 13.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 13.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.80
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 13.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 13.70
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 13.60
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 13.60
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 13.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 13.50
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 13.40
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 13.40
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 12.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 12.30
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 12.30
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 13.30
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 13.30
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 13.10
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 13.20
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 13.20
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 13.30
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 13.30
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 13.50
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 13.50
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 13.50
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 13.50
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 13.40
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 13.40
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 13.30
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 13.30
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 13.30
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 13.20
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 13.20
      • Thu Dec 22 01:00:00 CET 2022 13.10
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 13.10
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 13.10
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 13.10
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 13.10
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 13.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 12.90
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 13.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 12.90
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 13.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 13.10
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 13.10
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 13.10
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 13.00
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 13.00
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 12.90
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 12.90
      • Sat Feb 04 01:00:00 CET 2023 12.80
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 12.80
    • info@vertaa.fi