x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Rätt Start Lastenastiasto Putte Elsa Beskow

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Rätt Start Lastenastiasto Putte Elsa Beskow
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Rätt Start Lastenastiasto Putte Elsa Beskow
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Rätt Start Lastenastiasto Putte Elsa Beskow
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/82249528.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189577829.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175301305.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189577831.jpg?ts=1
Rätt Start Rätt Start Lastenastiasto Putte Elsa Beskow Lastenastiasto Putte Elsa Beskow Lastenastiasto Putte Elsa Beskow (1)
  • 07330786033156
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vihreä, Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 31.30 31.30 EUR 1
    1
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      31.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146669692.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958399.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221958145.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188350632.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition Lasten juomalasi Junior, special edition Lasten juomalasi Junior, special edition Design Lettersin lasten juomalasia koristavaa Arne Jacobsenin ikonisen tyylikkäällä typografialla painettu teksti. Erityisesti pieneen käteen sopiva juomalasi on valmistettu sekä kuumille että kylmille juomille soveltuvasta Tritan-muovista, joka kestää konepesua ja mikroaaltouunia eikä rikkoudu pudotessa. (1)
      Design Letters Lasten juomalasi Junior, special edition
      • 05710498170042
      • 20103005JUNIOR
      2
    • Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210828029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206654656.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211081081.jpg?ts=1
      Design Letters Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z Design Lettersin lasten mukia koristaa Arne Jacobsenin suunnittelema, oman valintasi mukainen kirjain. Jacobsen suunnitteli ikonisen kirjasinmallin vuonna 1937 Århusin kaupungintaloa varten, ja ajaton ja elegantti kirjasintyyppi on edelleenkin nähtävillä rakennuksen lukuisissa kylteissä ja opasteissa. Lasten kirjainmuki on valmistettu ympäristöystävällisestä, biopohjaisesta Ecozen-muovista, joka on kevyttä mutta äärimmäisen kestävää. Elintarviketurvallinen materiaali on BPA- ja BPS-vapaa sekä ftalaatiton, ja sen voi turvallisin mielin laittaa sekä mikroaaltouuniin että astianpesukoneeseen. Vuonna 2021 julkaistu Ecozen-muovista valmistettu muki korvaa Design Lettersin tuotannosta poistuneet lasten melamiinikupit. (1)
      Design Letters Arne Jacobsen lasten muki, Ecozen, A-Z
      • 05710498186883
      3
    • Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231430288.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183558710.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689327.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689329.jpg?ts=1
      Reer Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho Reerin ekologiset kulhot soveltuvat sekä pienemmille että isommille lapsille. Ne ovat turvallinen ja pitkäikäinen hankinta koko lapsuusajaksi. Toisin kuin monet muovituotteet, tämä tuoteperhe ei sisällä BPA:ta tai PVC:tä ja tuotannossa ei käytetä melamiinia. Tämän ansiosta tuotteet ovat kuumuutta kestäviä, ja niiden kanssa voi käyttää myös kuumia nesteitä. Tämän sarjan astiat voi laittaa mikroaaltouuniin ja astianpesukoneeseen. Reer ekologiset lastenastiat on valmistettu 80 % uusiutuvista raaka (1)
      Reer vaaleanpunainen 2 kpl ekologinen kulho
      • 04013283220849
      1
    • Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153490362.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189491370.jpg?ts=1
      Done by Deer Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue Done by Deerin suloiseen aterinsettiin sisältyy haarukka, lusikka ja veitsi, jotka on valmistettu ruostumattomasta teräksestä ja ABS-muovista. Aterimet on mitoitettu sopimaan pienten ruokailijoiden käsiin. Ikäsuositus: 2 vuotta +. (1)
      Done by Deer - Dreamy Dots Cutlery Set Blue - One Size - Blue
      • 05712643016809
      2
    • min
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 31.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 31.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 31.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 31.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 31.40
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.80
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 36.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 31.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 31.30
    • info@vertaa.fi