x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Iittala Ultima Thule lautanen 190 mm

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Iittala Ultima Thule lautanen 190 mm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Iittala Ultima Thule lautanen 190 mm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Iittala Ultima Thule lautanen 190 mm
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142632031.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223592136.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142336724.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/115846687.jpg?ts=1
Iittala Iittala Ultima Thule lautanen 190 mm Ultima Thule lautanen 190 mm Ultima Thule lautanen 190 mm Ultima Thule -lautanen kuuluu Iittalan ikoniseen lasikokoelmaan, jonka Tapio Wirkkala suunnitteli vuonna 1968. Lapin luonnosta inspiraationsa saaneen Ultima Thule -sarjan muodot jäljittelevät sulavan kevätjään muodostamia kuvioita. Lasiastiat valmistetaan erityisellä jäälasitekniikalla, jota Wirkkala oli itse mukana kehittämässä: orgaaninen pintakuvio syntyy, kun sula lasimassa hakee muotonsa kaiverretussa muotissa. Ultima Thulen kansainvälinen maine kasvoi, kun Finnair otti sen käyttöön uude... (12)
  • 06411920002168
4
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä
    • Materiaalit: Lasi
    • Muoto: Pyöreä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lautasen tyyppi: Leipälautanen
    • Konepesun kestävä: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 2 cm
  • 23.58 33.00 EUR 4
    4
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Ultima Thule -lautanen kuuluu Iittalan ikoniseen lasikokoelmaan, jonka Tapio Wirkkala suunnitteli vuonna 1968. Lapin luonnosta inspiraati...
      23.58, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      Ultima Thule Lautanen 19 cm Kirkas tuotemerkiltä Iittala23.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      Ultima Thule Lautanen 19 cm Kirkas tuotemerkiltä Iittala23.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Tapio Wirkkalan suunnitttlema, pohjolan talven ja jään innoittama Ultima Thule on yksi suomalaisen lasimuotoilun klassikoista. Tyylikkäät...33.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch Anmut Platinum No.1 Salaattilautanen 22cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188226950.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/70562234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206093957.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Anmut Platinum No.1 Salaattilautanen 22cm Anmut Platinum No.1 Salaattilautanen 22cm Anmut Platinum No.1 Salaattilautanen 22cm Villeroy & Bochin ajattoman tyylikäs Anmut sarja koostuu korkealaatuisesta posliinista valmistetuista tuotteista. Suosittu Anmut sarja on saanut inspiraationsa Villeroy & Bochin vanhemmasta, vuonna 1920 lanseeratusta sarjasta. No.1 astioita yhdistää niiden kauniit platina yksityiskohdat. Sarjan astiat ovat täydelliset yhdistettäväksi toisiinsa, ja ne sopivat erinomaisesti minkä tahansa tyyppiseen tilaisuuteen. Osta Aluslautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Villeroy & Boch Anmut Platinum No.1 Salaattilautanen 22cm
      • 04003683397050
      1
      deal
    • HAY Soft Ice Deep Plate Tallrik Grön - Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä - 506773
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210505129.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206097137.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239301559.jpg?ts=1
      HAY HAY Soft Ice Deep Plate Tallrik Grön - Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä - 506773 Soft Ice Deep Plate Tallrik Grön - Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä - 506773 Soft Ice Deep Plate Tallrik Grön - Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä - 506773 Soft Ice Deep Plate Tallrik, Grön HAY Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä . Osta Aaamiaiskulhot ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      HAY Soft Ice Deep Plate Tallrik Grön - Aaamiaiskulhot Teräs Vihreä - 506773
      • 05710441245971
      2
      deal
    • Rosendahl Grand Cru Oval Dish, 30cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141962650.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206094157.jpg?ts=1
      Rosendahl Rosendahl Grand Cru Oval Dish, 30cm Grand Cru Oval Dish, 30cm Grand Cru Oval Dish, 30cm Grand Cru oval plate from Rosendahl with the classic pattern typical of the series. The plate has an oval shape that creates dynamics for your table setting. Made of porcelain and can be used in the dishwasher and microwave. Osta Ruokalautaset ja muita Lautaset @ Royal Design. (1)
      Rosendahl Grand Cru Oval Dish, 30cm
      • 05709513203131
      1
    • Rosenthal Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208818624.jpg?ts=1
      Rosenthal Rosenthal Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm tuotemerkiltä Rosenthal (1)
      Rosenthal Loft Night Blue Tarjoiluvati 34 cm
      • 04012436521628
      2
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 22.81
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.81
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.81
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.81
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.81
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.81
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 17.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 21.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.89
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 20.78
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 20.78
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 20.82
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 20.82
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 21.78
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 21.78
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 21.78
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.78
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 24.88
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 23.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.89
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 22.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 22.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 21.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 21.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 23.58
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.58
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.58
    • info@vertaa.fi