x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

41395 Friends - Ystävyysbussi

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut 41395 Friends - Ystävyysbussi
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot 41395 Friends - Ystävyysbussi
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEGO 41395 Friends - Ystävyysbussi
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213211164.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150554632.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202353484.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237447685.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237447686.jpg?ts=1
LEGO LEGO 41395 Friends - Ystävyysbussi 41395 Friends - Ystävyysbussi 41395 Friends - Ystävyysbussi Mikä on tuloksena, kun vanhanmallinen Lontoon bussi yhdistetään nukketaloon ja taianomaiseen Friends-lumoon? LEGO® Friends Ystävyysbussi (41395) Innosta matkakuumeen tartuttamat lapset tutkimaan uusia maisemia. Bussissa on tilaa matkatavaroille (myös tennismailoille ja verkolle!) sekä kaikkein tärkeimmille: parhaille ystäville!Tutustu mahdollisuuksien maailmaanMonipuolisen lelun parissa lapset tutustuvat automatkan jännittäviin seikkailuihin, ajoneuvon korjaamiseen ja tuunaamiseen, tähtitaiva... (8)
  • 05702016618822
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lego-teema: Friends
    • Sukupuoli: Naiset, Unisex, Tytöt
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
    • Väri: Moniväri, Violetti
  • 67.35 97.94 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Mikä on tuloksena, kun vanhanmallinen Lontoon bussi yhdistetään nukketaloon ja taianomaiseen Friends-lumoon? LEGO® Friends Ystävyysbussi ...67.35, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      71.94, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Pii Poo Pii Poo
      Lapset pääsevät vintage-tyylisen LEGO® bussin kyytiin. Tämä monipuolinen leikkisetti tarjoaa loputtomasti mahdollisuuksia hauskaan mielik...79.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      97.94, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022554.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79927394.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/60022550.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics) (1)
      LEGO Dimensions - Fun Pack - Bane (DC Comics)
      • 05051892188753
      • 71240
      • 110999
      1
    • Plus plus - Plus-Plus Education - Rakennusalusta, 12 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167847955.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203837052.jpg?ts=1
      Plus plus Plus plus - Plus-Plus Education - Rakennusalusta, 12 kpl - Plus-Plus Education - Rakennusalusta, 12 kpl - Plus-Plus Education - Rakennusalusta, 12 kpl Plus-Plus Education on kehitetty yksinomaan koulu- ja oppilaitoskäyttöön. Siksi voit ostaa tämän sarjan vain Y-tunnuksen tai EAN-numeron kautta.Älykkäät leikkialustat, suunniteltu erityisesti Plus-Plus Minille. Helpottaa korkealle rakentamista. Pakkauksessa on 12 kpl.Plus-Plus on nerokas rakennuslelu, josta kaikki lapset pitävät. Palat on muotoiltu pieniksi plus-merkeiksi ja ne voidaan koota lukemattomilla eri tavoilla - ja niitä on saatavana todella monissa väreissä sekä useassa eri koossa. ... (1)
      Plus plus - Plus-Plus Education - Rakennusalusta, 12 kpl
      • 05710409102766
      2
    • Plus plus - Plus-Plus Education BIG Pastelli - 200 kpl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203836107.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152599366.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237474322.jpg?ts=1
      Plus plus Plus plus - Plus-Plus Education BIG Pastelli - 200 kpl - Plus-Plus Education BIG Pastelli - 200 kpl - Plus-Plus Education BIG Pastelli - 200 kpl Plus-Plus Education on kehitetty yksinomaan koulujen ja päiväkotien käyttöön. Siksi tämän sarjan tuotteita voi ostaa ainoastaan verkkolaskuosoitteella.Tästä suuresta ja tukevasta kannellisesta laatikosta löydät 200 kpl Plus-Plus Mini -palikoita perusväreissä. Mukana tulee myös iso inspiraatiovihko. Plus-Plus -sarjan rakennuslelut ovat nerokkaita ja lasten rakastamia. Palikat ovat plus-merkin muotoisia ja ne voidaan liittää yhteen kaikista reunoista. Kokoja ja värejä on paljon erilaisia. Plus-... (1)
      Plus plus - Plus-Plus Education BIG Pastelli - 200 kpl
      • 05710409200370
      2
    • LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215160264.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210689434.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820338.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone 21327 LEGO Ideas kirjoituskone 21327 LEGO Ideas kirjoituskone Irrottaudu digitaalisesta arjesta ja muistele yksinkertaisempia aikoja rakentamalla vanhanaikaisen kirjoituskoneen LEGO® Ideas malli (21327). Sen esikuvana on LEGO Groupin perustajan Ole Kirk Kristiansenin käyttämä klassikkokirjoituskone. Se myös toimii kuin oikea kirjoituskone ja kuulostaa ihan oikealta kirjoituskoneelta. Palikoista rakennettava kirjasintanko nousee joka kerta, kun näppäintä painetaan, ja se on yhdistetty vaunuun, joka liikkuu kirjoittaessa. Voit myös asettaa kirjoituskonees... (5)
      LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone
      • 05702016995831
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 76.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 69.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.19
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.19
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 66.05
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 66.01
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 66.02
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 66.05
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 66.05
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 66.05
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 65.55
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 65.55
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.55
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 67.81
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 67.82
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 67.81
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 67.81
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 67.82
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 67.82
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 58.09
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 67.83
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 67.83
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 67.81
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 67.81
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 67.81
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 67.82
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 67.82
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 67.79
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 70.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 69.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.92
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 65.88
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 75.67
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 65.92
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 65.93
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 65.91
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 65.88
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 71.94
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 65.88
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 65.88
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 71.94
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 71.94
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 71.94
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 71.94
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 65.86
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 65.86
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 65.87
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 65.87
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 65.87
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 65.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 65.87
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 65.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 65.88
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 65.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 65.89
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 71.94
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 71.94
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 71.94
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 65.91
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 65.93
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 65.93
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 67.35
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 67.35
    • info@vertaa.fi