x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hidden Side 70424 Kummituspikajuna

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hidden Side 70424 Kummituspikajuna
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hidden Side 70424 Kummituspikajuna
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEGO Hidden Side 70424 Kummituspikajuna
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213199030.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390047.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390052.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390048.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237390045.jpg?ts=1
LEGO LEGO Hidden Side 70424 Kummituspikajuna Hidden Side 70424 Kummituspikajuna Hidden Side 70424 Kummituspikajuna Kutsu lapset mahtavaan lisättyä todellisuutta sisältävään leikkikokemukseen tämän jännittävän LEGO® Hidden Side 70424 Kummituspikajuna leikkisetin kanssa. Tämä upea lelu yhdistää rakennettavan LEGO mallin ja lisättyä todellisuutta sisältävän sovelluksen täysin interaktiiviseksi leikkikokemukseksi. Lataa Hidden Side -sovellus ja skannaa malli puhelimella, niin se herää eloon - vuorovaikutus mallin kanssa saa asioita tapahtumaan sovelluksessa. LEGO Hidden Side sisältää jatkuvia päivityksiä, tai... (1)
  • 05702016367195
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lego-teema: Hidden Side
    • Sukupuoli: Pojat
    • Osien määrä: 698 kpl
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: 8+
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Moniväri
  • 98.73 98.73 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Kutsu lapset mahtavaan lisättyä todellisuutta sisältävään leikkikokemukseen tämän jännittävän LEGO® Hidden Side 70424 Kummituspikajuna le...98.73, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • LEGO 21326 LEGO Ideas Nalle Puh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230379663.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202351903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237769657.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237769651.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237769656.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 21326 LEGO Ideas Nalle Puh 21326 LEGO Ideas Nalle Puh 21326 LEGO Ideas Nalle Puh Herätä mieleen iloisia lapsuusmuistoja tämän LEGO® Ideas setin (21326) avulla. Setti sisältää Disneyn Nalle Puhin ja ihastuttavan LEGO palikkarakennelman Puhin talosta suuren tammen juurella Puolen hehtaarin metsässä. Talo on hauska rakentaa yksin tai perheen kanssa. Sen voi avata takaa, jolloin pääset tutkimaan sisäpuolen aitoja yksityiskohtia, kuten Puhin rakennettavaa nojatuolia, Puh-käkikelloa, pelitikkuja, hunajapurkkeja ja paljon muuta. Voit myös luoda vaikutelman puun oksilla olevien p... (2)
      LEGO 21326 LEGO Ideas Nalle Puh
      • 05702016915648
      4
    • LEGO 10940 Duplo - Spider-Manin päämaja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215269736.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208501707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183764768.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202484575.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237745357.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 10940 Duplo - Spider-Manin päämaja 10940 Duplo - Spider-Manin päämaja 10940 Duplo - Spider-Manin päämaja LEGO® DUPLO® Marvel Spider-Manin päämaja herättää eloon Disney+-kanavan Spidey and His Amazing Friends -tv-sarjan rakennuspuuhien ja leikkien parissa.LEGO® DUPLO® Marvel Spider-Manin päämaja (10940) sisältää 3 supersankarihahmoa ja paljon superhienoa puuhaa. Pienet supersankarit saavat uppoutua loputtomiin mielikuvitusrikkaisiin rakennusleikkeihin.Setissä on rakennettava Spider-Manin päämaja, 3 supersankarihahmoa - Spider-Man, Miles Morales ja Ghost Spider - sekä hieno moottoripyörä ja hausko... (1)
      LEGO 10940 Duplo - Spider-Manin päämaja
      • 05702016911299
      2
    • LEGO 21332 LEGO Ideas Maapallo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/235862512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229231367.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238241097.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238241101.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238241105.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 21332 LEGO Ideas Maapallo 21332 LEGO Ideas Maapallo 21332 LEGO Ideas Maapallo Tämä palikoista rakennettava, pyörivä karttapallo on loistojuttu matkailun ystäville. LEGO® Ideas pienoismalli sisältää myös pimeässä hohtavia osia.Karttapallon pyörivä LEGO® Ideas pienoismalli on vintage-tyylinen koristePienoismallin pyörivä liike on toteutettu LEGO® Technic osien avulla Pimeässä hohtaviin laattoihin on merkitty maanosien ja merien nimetRakennettavat laivan ja kompassin vintage-tyyliset kuvat sekä nimikyltti The Earth ?tekstilläLahjaidea aikuisille, jotka pitävät matkailusta... (2)
      LEGO 21332 LEGO Ideas Maapallo
      • 05702017153742
      2
    • LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215160264.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210689434.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820331.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820357.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237820338.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone 21327 LEGO Ideas kirjoituskone 21327 LEGO Ideas kirjoituskone Irrottaudu digitaalisesta arjesta ja muistele yksinkertaisempia aikoja rakentamalla vanhanaikaisen kirjoituskoneen LEGO® Ideas malli (21327). Sen esikuvana on LEGO Groupin perustajan Ole Kirk Kristiansenin käyttämä klassikkokirjoituskone. Se myös toimii kuin oikea kirjoituskone ja kuulostaa ihan oikealta kirjoituskoneelta. Palikoista rakennettava kirjasintanko nousee joka kerta, kun näppäintä painetaan, ja se on yhdistetty vaunuun, joka liikkuu kirjoittaessa. Voit myös asettaa kirjoituskonees... (4)
      LEGO 21327 LEGO Ideas kirjoituskone
      • 05702016995831
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 88.76
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 88.76
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 88.76
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 88.76
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 88.76
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 88.75
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 88.71
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 88.71
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 88.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 88.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.75
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 88.26
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 88.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 88.26
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 88.26
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 88.27
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 88.26
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 88.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 88.25
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 88.27
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 88.27
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 88.26
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 88.72
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 88.72
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 88.73
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 96.33
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 96.34
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 96.33
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 96.32
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 96.32
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 88.73
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 96.34
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 96.32
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 96.32
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 96.33
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 96.33
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 96.33
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 96.30
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 96.31
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 96.31
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 96.31
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 96.31
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 96.29
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 96.32
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 93.51
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 93.51
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 93.52
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 93.52
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 93.51
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 93.51
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 93.51
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 98.73
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 98.73
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 98.73
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 98.73
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 98.73
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 98.73
    • info@vertaa.fi