x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEGO 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220685831.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161440235.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/202443245.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237525556.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237525559.jpg?ts=1
LEGO LEGO 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 42114 Technic - Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 LEGO® Technic Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 (42114) on Volvon suurimman nivelkaivoskuorma-auton realistinen pienoismalli. Setti on mainio valinta työmaan ajoneuvoista pitäville lapsille. Auton voimanlähteenä toimivat yksi iso kulmamoottori, yksi XL-moottori ja yksi L-moottori, ja auton realistisia toimintoja ohjataan Smart Hubilla Bluetoothin kautta. Sovelluksella uusia tapoja leikkiä. Autossa on paljon aitoja yksityiskohtia tutkittavaksi, ja lapset voivat ohjata autoa LEGO Technic CONTROL+ (10)
  • 05702017239224
  • 05702016617528
6
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lego-teema: Technic
    • Sukupuoli: Pojat, Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Moniväri, Keltainen
  • 194.70 252.89 EUR 6
    6
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      LEGO® Technic Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 (42114) on Volvon suurimman nivelkaivoskuorma-auton realistinen pienoismalli. Setti on mai...194.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • adlibris adlibris
      5.829633446457342 (86)
      219.60, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidzone Kidzone
      LEGO® Technic Nivelkaivoskuorma-auto Volvo 6x6 (42114) on Volvon suurimman nivelkaivoskuorma-auton realistinen pienoismalli. Setti on mai...
      219.96, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      222.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Pii Poo Pii Poo
      Jännittävä rakennussarja työmaalelujen faneille Kokeile, millaista on olla oikea kuorma-autonkuljettaja ja koe LEGO® Technic Nivelkaivosk...239.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      252.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • LEGO DC Super Heroes 76161 1989 Batwing?
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210641492.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202350984.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237663734.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237663724.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237663719.jpg?ts=1
      LEGO LEGO DC Super Heroes 76161 1989 Batwing? DC Super Heroes 76161 1989 Batwing? DC Super Heroes 76161 1989 Batwing? LEGO® palikoista rakennettava Batwing vuoden 1989 BATMAN-elokuvasta - näyttävä myös koristeena. Rentouttava ja palkitseva rakennussarja viittasankarin aikuisille faneille.LEGO® DC BATMAN 1989 Batwingin avulla näytät, että viittasankari on mieleesi. Jos olet Batmanista pitävä aikuinen tai innostut pienoismallien rakentamisesta, tämä koristeeksi sopiva rakennushaaste sopii juuri sinulle!Kaikille tuttu Batwing vuoden 1989 BATMAN-elokuvasta rakennetaan tukevalle jalustalle nimikilvellä varustettuna seuranaan kolme minihahmoa: BATMAN, THE JOKER ja boomboxin kantaja.Tämä haastava rakennusprojekti on palkitseva ja kiehtova vapaa-ajan puuha, joka saa stressin ja arkisen aherruksen haihtumaan. Malli näyttää upealta seinällä tai jalustalla kotona tai työpaikalla.Supersankarien ystävät ja LEGO® fanit ihastuvat tähän 2 363-osaiseen rakennussarjaan. Ostatpa settiä itsellesi, syntymäpäivä- tai joululahjaksi, LEGO Batwingistä riittää tarjoaa taatusti iloa tuntikausiksi.LEGO® DC BATMAN 1989 Batwi (6)
      LEGO DC Super Heroes 76161 1989 Batwing?
      • 05702016669404
      2
    • LEGO Toy Story 4 10770 Buzzin ja Woodyn karnevaalimania!
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150534049.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146872541.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146881236.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149215322.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157194550.jpg?ts=1
      LEGO LEGO Toy Story 4 10770 Buzzin ja Woodyn karnevaalimania! Toy Story 4 10770 Buzzin ja Woodyn karnevaalimania! Toy Story 4 10770 Buzzin ja Woodyn karnevaalimania! (1)
      LEGO Toy Story 4 10770 Buzzin ja Woodyn karnevaalimania!
      • 05702016367751
      • 188567
      1
    • LEGO 60241 City - Poliisikoirayksikkö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208504592.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188276328.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237447828.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216765421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237447826.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 60241 City - Poliisikoirayksikkö 60241 City - Poliisikoirayksikkö 60241 City - Poliisikoirayksikkö Lapsista on hauskaa roolileikkiä arjen sankareita. Se onnistuu tällä LEGO® City Poliisikoirayksikkö setillä (60241)! Settiin sisältyy huikea lelupoliisiauto, jossa on tilaa poliisille ja hänen uskolliselle poliisikoiralleen. Mukana ovat myös korukauppa jalokivineen sekä sorkkarautaa heilutteleva roisto. Täydellinen rikostilanne pienille sankareille, joilla on vilkas mielikuvitus. Hauska poliisileikkisetti lapsille Tämä 4+-leikkisetti sisältää yksinkertaisen painetun rakennusohjeen ja erityisen (1)
      LEGO 60241 City - Poliisikoirayksikkö
      • 05702016617559
      2
    • LEGO 60263 City - Valtameren minisukellusvene
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208595793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237603073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156283263.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160976574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202353018.jpg?ts=1
      LEGO LEGO 60263 City - Valtameren minisukellusvene 60263 City - Valtameren minisukellusvene 60263 City - Valtameren minisukellusvene Tällä upealla LEGO® City Valtameren minisukellusveneellä voit tutkia meren salaisuuksia. Avaa minisukellusveneen kuplaohjaamo ja tutustu merenpohjaan. Vau! Vanha aarrearkku! Ohjaa potkurikäyttöinen alus paikalleen ja poimi timantit robottikäsien avulla. Mutta varo sukellusvenettä kiertävää vasarahaita! Tämä on aivan tavallinen työpäivä LEGO Cityn meritutkijalle. - LEGO® City Valtameren minisukellusvene (60263) lelusetti sopii mainiosti lahjaksi 4 vuotta täyttäneille lapsille. Se on suunniteltu (1)
      LEGO 60263 City - Valtameren minisukellusvene
      • 05702016617979
      1
    • min
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 198.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 198.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 198.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 198.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 198.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 198.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 198.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 198.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 198.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 198.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 198.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 198.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 198.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 198.70
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 198.70
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 209.41
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 206.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 206.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 174.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 187.76
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 192.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.80
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 192.93
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 192.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 193.03
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 193.03
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 193.03
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 192.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 192.94
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 192.92
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 192.94
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 192.92
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 192.92
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 192.92
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 192.92
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 192.93
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 192.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 192.94
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 192.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 192.96
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 192.96
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 189.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 189.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 192.96
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 192.96
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 192.96
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 192.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 192.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 192.96
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 190.88
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 218.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 218.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 190.90
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 190.90
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 190.89
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 190.90
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 190.90
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 190.90
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 190.90
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 194.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 194.70
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 194.70
    • info@vertaa.fi