x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Schleich Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Schleich Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Schleich Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Schleich Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120949324.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/109845798.jpg?ts=1
Schleich Schleich Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea Farm Life Clydesdale Gelding Ruskea Monet clydesdalenhevoset tunnistaa helposti valkoisista jaloista. Nämä karvat tunnetaan myös höyheninä. Näillä hevosilla on usein ruskea turkki, mutta ne voivat olla myös mustia, raudikkoja tai kimoja. Clydesdalenhevosia käytetään usein vetohevosina. Ne voivat esimerkiksi vetää kolmea puunrunkoa maastossa, jossa traktorin olisi liian vaikeaa kulkea. Ne ovat helposti koulutettavia ja innokkaita oppimaan. Mutta ne ovat myös erinomaisia ratsuja. Mutta koska hevoset ovat niin isoja, ratsastamista... (1)
  • 04005086138087
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Pojat, Tytöt
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Ruskea, Valkoinen
  • 19.62 22.89 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Monet clydesdalenhevoset tunnistaa helposti valkoisista jaloista. Nämä karvat tunnetaan myös höyheninä. Näillä hevosilla on usein ruskea ...19.62, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      22.89, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Schleich Baby Hippopotamus
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214138894.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220830839.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197814001.jpg?ts=1
      Schleich Schleich Baby Hippopotamus Baby Hippopotamus Baby Hippopotamus The hippopotamus family has new members with the hippopotamus calves from Schleich® Wild Life! (1)
      Schleich Baby Hippopotamus
      • 04059433013923
      1
      deal
    • Nintendo Amiibo: Isabelle -figuuri (Animal Crossing collection) WIIU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155572423.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo Amiibo: Isabelle -figuuri (Animal Crossing collection) WIIU Amiibo: Isabelle -figuuri (Animal Crossing collection) WIIU Amiibo: Isabelle -figuuri (Animal Crossing collection) WIIU (1)
      Nintendo Amiibo: Isabelle -figuuri (Animal Crossing collection) WIIU
      • 00045496353216
      1
    • Nintendo AMIIBO RIDLEY
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205464790.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152267091.jpg?ts=1
      Nintendo Nintendo AMIIBO RIDLEY AMIIBO RIDLEY AMIIBO RIDLEY (1)
      Nintendo AMIIBO RIDLEY
      • 00045496380700
      • 5797485
      1
    • Tender Leaf Toys animal boat Ark from Noah 38 cm wood 13-piece
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223735217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217238763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217238762.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237715468.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237715465.jpg?ts=1
      Tender Leaf Toys Tender Leaf Toys animal boat Ark from Noah 38 cm wood 13-piece animal boat Ark from Noah 38 cm wood 13-piece animal boat Ark from Noah 38 cm wood 13-piece (1)
      Tender Leaf Toys animal boat Ark from Noah 38 cm wood 13-piece
      • 00191856083061
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.10
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 20.09
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 20.08
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.08
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 20.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 20.09
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 19.62
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 19.63
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 19.62
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.62
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 19.63
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 19.60
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.60
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.60
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 19.60
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.60
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.60
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 19.60
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 19.61
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.61
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 19.62
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 19.62
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 19.62
    • info@vertaa.fi