x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Zolux Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa.

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Zolux Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Zolux Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Zolux Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa.
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223846231.jpg?ts=1
Zolux Zolux Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa. Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa. Jyrsijähäkki Zolux Neo Muki, korkeus 58 cm, harmaa. (7)
  • 03336020056213
1
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
    • Materiaalit: Muovi, Teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lemmikkitarvikkeen tyyppi: Häkki
    • Sukupuoli: Unisex
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 109.48 109.48 EUR 1
    1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      109.48, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
  • 0 0
    • Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231905140.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223718410.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656523.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656520.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217656519.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen Ferplast Dogvilla -muovikoirankoppi sopii allergikkojen lisäksi muillekin koirille: sileä pinta on helppo puhdistaa kunnolla. Täällä eivät bakteerit leviä! Tilavaan koppiin saa vielä lisätilaa taittamalla oikean tai vasemman sivuseinän auki. Taitettavan seinän voi kiinnittää kummalle puolelle haluaa. Lemmikkisi voi maata mukavasti puhtaassa, kuivassa mökissään tarkkailemassa ympäristöään. Takaseinän ilmanvaihtoritilää säädetään manuaalisesti, jotta ilmanvaihto on parhaimmillaan. Avoin oviaukko on suojattu pureskelulta alumiinikehyksillä, jotka antavat kopille samalla vakautta. Ferplast Dogvilla -muovikoppi on tilaihme ja ajaa asiansa ympäri vuoden. Helppohoitoinen muovi ei tarvitse jokavuotista huoltoa, kuten lakkausta tai puunsuoja-aineita. Koppi on helppo purkaa ja sen voi kuljettaa osissa paikasta toiseen. Ferplast Dogvilla -muovikoppi lyhyesti: kestävä muovikoppi ympärivuotiseen käyttöön erittäin kestävä kaikissa sääoloissa oikealle tai vasemmalle kiinnitettävä, aukitaitettava sivu (1)
      Ferplast Dogvilla 110 Dog Bed Valkoinen
      • 08010690109343
      1
      deal
    • Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208539087.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254715038.jpg?ts=1
      Savic Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki Zeno 3 KD pieneläinhäkki (1)
      Savic Zeno 3 KD pieneläinhäkki
      • 05411388533403
      1
    • Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112002715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763155.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169714365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134763203.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Favola jyrsijän häkki Läpinäkyvän alaosan ansiosta voit seurata lemmikkisi puuhia sen kaivautuessa kuivikkeisiin. Tikkaita pitkin se pääsee yläkertaan, jossa on syömiseen ja oleskeluun sopiva alue. Häkin mukana on pesä, ruoka-astia, juomapullo ja juoksupyörä. Häkin yläosassa on ovi, jota kautta voi tehdä päivittäisen huollon. Perusteellisempaa siivousta varten voi pohjan irrottaa häkkiosasta. Mitat P60 x L36 x K30 cm. (2)
      Ferplast Favola jyrsijän häkki
      • 08010690044859
      1
    • Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131473755.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231906400.jpg?ts=1
      Zooplus Exclusive Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm Kuusipuusta valmistetusta koirankopissa on kaikki mitä ympärivuotiseen käyttöön tarkoitetussa koirankopissa kuuluu olla: Maavara (8.5 cm) suojaa koiraasi kylmältä ja kostealta maalta, ja samalla edistää ilmankiertoa. Tummaksi öljytty puu tekee Koirankoppi Spike Special:sta säänkestävän kodin. Isokokoinen katto tarjoaa ihanteellisen suojan sateella. Lisähyödyt: Koppi on helppo koota muutamalla ruuvilla: Huomaa: Koirankopin ei tulisi olla niin suuri, ettei koiran kehon lämpö ole tarpeeksi riittävä säilyttämään mieluisan lämmön kopin sisällä. Jos koppi on liian suuri, koirasi on vaarassa paleltua. Vinkki: Aseta sisälle peitto, jolla teet koirasi olon vielä enemmän miellyttäväksi. Kokotaulukko: S M L Ulkomitat: L x S x K (katon huippu) 102 cm x 64 cm x 65 cm 120 cm x 75 cm x 77 cm 132 cm x 85 cm x 86 cm Sisämitat vasemmalla: L x S 44 cm x 45 cm 55 cm x 56 cm 62 cm x 63 cm Sisämitat oikealla: L x S 37 cm x 46 cm 45 cm x 57 cm 54 cm x 68 cm Maavara: 10 cm - 11,5 cm, muunneltavissa 10 cm - 11 (1)
      Zooplus Exclusive Spike Special -koirankoppi - L-koko: P 132 x L 85 x K 86 cm
      • 06923450656181
      2
    • min
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 91.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 91.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 89.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 89.49
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 89.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 93.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 93.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 93.49
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 92.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 92.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 92.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 91.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 92.49
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 92.99
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 92.49
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 98.49
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 98.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 98.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 99.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 101.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 114.98
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 114.98
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 114.98
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 114.98
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 114.98
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 103.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 103.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 103.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 103.48
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 109.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 109.98
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 109.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 110.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 110.98
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 109.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 109.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 109.48
    • info@vertaa.fi