x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Titan LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Titan LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Titan LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Titan LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229110812.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229110813.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162674514.jpg
Titan Titan LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat LIFE Push Up Bars - punnerruskahvat Punnerrusraudat punnerruksiin, rintakehän, käsien ja hartioiden harjoitteluun. On monia mahdollisuuksia hyvään ja tehokkaaseen harjoitteluun. Voit myös treenata ydintäsi, mahdollisuuksia on monia.Näissä push up -tangoissa tanko on päällystetty vaahtomuovilla, se antaa helpomman otteen tangosta ja on miellyttävämpi harjoitus.Kaikki nämä tangot on päällystetty vaahtomuovilla.Huomautus: Myydään sarjana. (1)
  • 05701000024595
4
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 18.00 24.50 EUR 4
    4
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Punnerrusraudat punnerruksiin, rintakehän, käsien ja hartioiden harjoitteluun. On monia mahdollisuuksia hyvään ja tehokkaaseen harjoittel...
      18.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Fitnesstukku Fitnesstukku
      6.277777777777778 (2)
      Punnerra ilman ranteiden ylirasittumista TITAN LIFE Push up barsien avulla.21.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Push Up Bars punnerruksiin. Tanko on päällystetty vaahdolla, mikä tekee harjoittelusta mieluisempaa. TITAN LIFE Push Up Bars on ergonomis...22.46, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Training365.fi Training365.fi
      Push Up Bars-punnerrustangot punnerruksia varten. Tanko on päällystetty miellyttävällä vaahtomuovilla, joka tekee harjoittelusta miellytt...24.50, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • VirtuFit Push Up Bars
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153418367.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153417550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153406812.jpg
      VirtuFit VirtuFit Push Up Bars Push Up Bars Push Up Bars (1)
      VirtuFit Push Up Bars
      • 08719497598939
      1
    • Pure 2 Improve Leuanvetotanko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127968895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207950829.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164917279.jpg
      Pure 2 Improve Pure 2 Improve Leuanvetotanko Leuanvetotanko Leuanvetotanko Monipuolinen harjoittelulaite, joka asetetaan ovenkarmin päälle. Mainio tapa harjoitella hartioita, selkää, käsivarsia, core-lihaksia, kun oma painosi on sen vastuksena. Ruuviton kiinnitys. Koko: 94 x 35 x 24 cm Pure 2 Improves Door Gym -laitteessa on useita tarttumakohtia, mikä mahdollistaa useita ylävartalon ja core-lihasten liikkeitä. Tuotetiedot: - Tuotteelle sopiva oviaukon koko: 71-81,5 cm - Tuotteen koko: 94 x 35 x 24 cm (1)
      Pure 2 Improve Leuanvetotanko
      • 08719407035417
      1
    • FitNord Leuanvetotanko seinälle, Leuanvetotangot & Telineet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161660026.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183225938.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132365198.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157246102.jpg
      FitNord FitNord Leuanvetotanko seinälle, Leuanvetotangot & Telineet Leuanvetotanko seinälle, Leuanvetotangot & Telineet Leuanvetotanko seinälle, Leuanvetotangot & Telineet Leuanvetotanko, pultattava, FitNord on monipuolinen ja tukeva seinään kiinnitettävä leuanveto- ja voimistelutanko. Tämä tyylikäs ja jämäkkä leuanvetotanko mahdollistaa kolme erilaista leuanveto-otetta. Käyttäjän enimmäispaino on 135 kg, joten tanko sopii kookkaammallekin leuanvetäjälle. (2)
      FitNord Leuanvetotanko seinälle, Leuanvetotangot & Telineet
      • 06430070950372
      2
      deal
    • FitNord Monitoimilaite Warrior Leuanvetotanko, Leuanvetotangot & Telineet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181831591.jpg
      FitNord FitNord Monitoimilaite Warrior Leuanvetotanko, Leuanvetotangot & Telineet Monitoimilaite Warrior Leuanvetotanko, Leuanvetotangot & Telineet Monitoimilaite Warrior Leuanvetotanko, Leuanvetotangot & Telineet Warrior leaunvetotanko moniotteella, seinään kiinnitettävä. FitNord on täydellinen ratkaisu sinulle joka vaadit kestävyyttä sekä monipuolisuutta leuanvetotangoltasi. Tilaa heti! (2)
      FitNord Monitoimilaite Warrior Leuanvetotanko, Leuanvetotangot & Telineet
      • 06430070950396
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.96
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 22.96
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 22.96
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.96
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.96
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 22.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 22.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 21.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 21.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 21.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 21.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 21.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.46
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.46
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 22.47
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 22.46
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 22.46
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.46
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.47
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 22.47
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.46
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 18.00
    • info@vertaa.fi