x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146729731.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225381034.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206252595.jpg?ts=1
INOOK INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue - Odyssey - Lumikengät 35-47, blue Inook Odyssey Lumikengät: Väri: Blue; Koko: 35-47; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 03760009641129
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Muovi
  • 124.66 189.95 EUR 2
    2
    • Snowinn.com/fi Snowinn.com/fi
      124.66, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Inook Odyssey Lumikengät: Väri: Blue; Koko: 35-47; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - o...
      132.97, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Mackenzie Lumikengät 21″
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121077936.jpg?ts=1
      Mackenzie Mackenzie Lumikengät 21″ Lumikengät 21″ Lumikengät 21″ Kevyet ja tukevat lumikengät, joiden pohjassa on jääpiikit. Helpposäätöiset siteet on nopea kiinnittää ja avata. Lumikengät sopivat lyhyisiin vaelluksiin. Lumikengät soveltuvat parhaiten lyhyisiin vaelluksiin mutta ovat vankat. Lumikengät on valmistettu pakkasenkestävästä muovista, ja kehys on alumiinia. Sopii kaikenkokoisille kengille. Tuotetiedot: - Materiaali: Pakkasenkestävää muovia ja alumiinia - Pohja: Jääpiikit - Koko: Sopii kaikenkokoisille kengille - Painosuositus: noin 54 kg asti (8)
      Mackenzie Lumikengät 21″
      • 01000000137972
      1
    • INOOK - E-Flex - Lumikengät 35-47, grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252232954.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204918896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206251468.jpg?ts=1
      INOOK INOOK - E-Flex - Lumikengät 35-47, grey - E-Flex - Lumikengät 35-47, grey - E-Flex - Lumikengät 35-47, grey Inook EFlex Lumikengät: Väri: Grey; Koko: 35-47; Käyttötarkoitus: Lumikenkävaellus; Lisää INOOK-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      INOOK - E-Flex - Lumikengät 35-47, grey
      • 03760009630536
      2
      deal
    • Tubbs Journey 30, lumikengät
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147900790.jpg?ts=1
      Tubbs Tubbs Journey 30, lumikengät Journey 30, lumikengät Journey 30, lumikengät Lumikengät pitkiin vaelluksiin. Kevyet mutta vahvat hampaat pitävät lumella hyvin. Kantanousu tekee vaelluksesta mukavampaa jyrkässä ja epätasaisessa maastossa. Paino: 1,9 kg. Tubbs Journey 30 -lumikengät sopivat pitkille vaelluksille. Ne ovat kevyet ja niissä on vahvat hampaat, jotka pitävät lumella hyvin. Journey-lumikengissä on vahvat Cobra-hampaat edessä ja Tubbs Heel Crampon takana. Hampaat toimivat jäärautojen tavoin ja takaavat hyvän pidon lumella. Ne pitävät myös jyrkässä ja epätasaisessa maastossa. Journey 30 -lumikengissä on myös kantanousu, joka voidaan nostaa ylös tarvittaessa. Kantanousu, joka estää jalkaa painumasta täysin lumikenkään, mikä vähentää jalkaan kohdistuvaa kuormitusta sekä parantaa tasapainoa ja hallintaa jyrkässä maastossa liikuttaessa. 180 EZ -siteissä on helppokäyttöinen mekanismi. Se helpottaa lumikenkien pukemista ja riisumista myös kylmettyneillä sormilla. Tubbsin tarina ulottuu aina vu (2)
      Tubbs Journey 30, lumikengät
      • 00886745848486
      1
    • INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, harmaa/valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225801157.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99034632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206248895.jpg?ts=1
      INOOK INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, harmaa/valkoinen - Odyssey - Lumikengät 35-47, harmaa/valkoinen - Odyssey - Lumikengät 35-47, harmaa/valkoinen (1)
      INOOK - Odyssey - Lumikengät 35-47, harmaa/valkoinen
      • 03760009630499
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 179.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 126.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 126.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 126.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 127.39
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 885.89
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 904.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 904.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 904.89
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 904.39
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 903.89
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 179.95
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 179.95
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 888.89
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 857.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 857.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 857.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 857.89
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 925.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 881.39
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 881.39
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 857.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 857.89
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 857.39
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 856.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 856.89
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 857.39
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 856.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 856.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 856.89
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 124.70
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 124.69
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 124.63
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 124.63
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 124.63
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 124.63
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 124.63
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 124.64
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 124.64
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 124.65
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 124.66
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 124.66
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 124.66
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 124.66
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 124.66
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 124.66
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 124.66
    • info@vertaa.fi