x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Hape Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Hape Mansion Puinen kalustettu nukkekoti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109844604.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237138556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157497234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237138552.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221868960.jpg?ts=1
      Hape Hape Mansion Puinen kalustettu nukkekoti Mansion Puinen kalustettu nukkekoti Mansion Puinen kalustettu nukkekoti Tämä upea nukkekoti on oikeastaan huvila, jossa on lisäksi uima-allas, terassi ja autotalli. Lapsi viihtyy leikin parissa varmasti tuntikausia ja samalla se kehittää mielikuvitusta sekä sosiaalisia taitoja roolileikin kautta.Talon sisustuksen saat alkuun pakkaukseen sisältyvillä viehättävillä puukalusteilla. Lisähuonekaluja voi myös rakentaa itse.Jopa lamppuja voidaan siirtää ja ovikelloa on hauska painaa.Talon mukana tulee neljä nukkea, mutta auto ei sisälly pakkaukseen.Mitat: 82 x 29 x 72 c... (6)
      Hape Mansion Puinen kalustettu nukkekoti
      • 06943478018402
      • 69434780184026
      3
      good_buy
      deal
      189.00 EUR
    • Hape - Happy Family Figure Set - 3+ years - Cream
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216761844.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186421345.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237008579.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213061760.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221961651.jpg?ts=1
      Hape Hape - Happy Family Figure Set - 3+ years - Cream - Happy Family Figure Set - 3+ years - Cream - Happy Family Figure Set - 3+ years - Cream Soma nukkeperhe, johon kuuluu 4 aikuista ja 2 lasta. Nuket ovat 10-12 cm korkeita ja ne on valmistettu kankaasta ja puusta.Täydellinen kaikkiin nukkeleikkeihin, sekä nukkekotiin että vapaampaan leikkiin lattialla, autossa tai leikkimökissä. Nukkeleikki on loistava tapa antaa lapsesi tutkailla identiteettiään ja erilaisia sosiaalisia käsitteitä, kuten sukupuolta, auktoriteetteja sekä vanhempien ja lasten välistä suhdetta. (5)
      Hape - Happy Family Figure Set - 3+ years - Cream
      • 06943478004580
      2
      26.00 EUR
    • Hape Season puinen kalustettu nukkekoti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213162453.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157033680.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009557.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237009558.jpg?ts=1
      Hape Hape Season puinen kalustettu nukkekoti Season puinen kalustettu nukkekoti Season puinen kalustettu nukkekoti Nukketalo Neljä vuodenaikaa, kalustettu Tuotenumero: E3401 Niin monta erilaista perhettä kuin maailmassa onkin, niin niin monta erilaista roolikeikkiä on tässä nukketalossakin. Tässä upeassa, täysin kalustetussa nukketalossa on kuusi huonetta, siirrettävät portaat ja käännettävissä oleva, aurinkopaneelikuvioinen katto (kesä/talvi). Lisätietoja: Ikä: alk. 3 v. Materiaali: puu, vesipohjaiset värit Osia: 35 Huom.! Ei sovellu alle 3-vuotiaille. Sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
      Hape Season puinen kalustettu nukkekoti
      • 06943478005679
      2
      deal
      129.00 EUR
    • Hape Eläinlääkäriasema tarvikkeilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237516395.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237516397.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237516399.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237516391.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237516394.jpg?ts=1
      Hape Hape Eläinlääkäriasema tarvikkeilla Eläinlääkäriasema tarvikkeilla Eläinlääkäriasema tarvikkeilla Hauska, kompakti ja kevyt sellainen on uusi HAPE Furry Friends -eläinsairaala! Setissä on myös kissan ja koiran talot sekä muita tarvikkeita, joista on apua eläinten hoidossa. Pidä lemmikkisi terveinä ja onnellisina. Setissä on 30 osaa. (1)
      Hape Eläinlääkäriasema tarvikkeilla
      • 06943478029743
      1
      deal
      50.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AquaBeads (aquabeads)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Epoch (epoch)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fun (fun)
      • Glow2b (glow2b)
      • Goki (goki)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • Janod (janod)
      • Jazwares (jazwares)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Martinex (martinex)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Sebra (sebra)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sylvanian families (sylvanian_families)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 125 € (price_3)
      • ≥ 125 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Annabelle (kidkraft_annabelle)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
    • Teema (teema):
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Kangas (kangas)
      • mdf (mdf)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Leveys (leveys):
      • 30 cm (leveys_30.0)
      • 66 cm (leveys_66.0)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 97 cm (korkeus_97.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi