x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Small Foot Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Small Foot nukke talo Sophia
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176448385.jpg
      Small Foot Small Foot nukke talo Sophia nukke talo Sophia nukke talo Sophia Nukeilla on unelmamainen kaunis koti tässä tyylikkäässä talossa, jossa on yksityiskohtaiset painetut seinät ja lattiat! Kolmessa kerroksessa 15 lakatusta puusta tehdyt kalusteet löytävät paikkansa ja sängyssä (n. 30 x 11 x 12 cm) nuket nukahtaa tuntien leikkiesien jälkeen. Pakollinen jokaiselle nukkeystävälle. Tiedot: Mitat: n. 74 x 34 x 121 cm Materiaali: puu, muovi Lisävarusteet Ikä: 3 vuotta esteem Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Tukahtumisriski pienten nieltävien osien vuoksi! (1)
      Small Foot nukke talo Sophia
      • 04020972031099
      1
      129.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • Babblarna (babblarna)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Dickie Toys (dickie_toys)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Enchantimals (enchantimals)
      • Epoch (epoch)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Goki (goki)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • IMC Toys (imc_toys)
      • Janod (janod)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kindi Kids (kindi_kids)
      • Kolmio Media (kolmio_media)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Legler (legler)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Marionette (marionette)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • MGA Entertainment (mga_entertainment)
      • Micki (micki)
      • Mochtoys (mochtoys)
      • Muumi (muumi)
      • Nofred (nofred)
      • Onbekend (onbekend)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pippi (pippi)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Playmobil (playmobil)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Sebra (sebra)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smoby (smoby)
      • Sylvanian Families (sylvanian_families)
      • Vilac (vilac)
      • Zoobles (zoobles)
      • Zuru (zuru)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 150 € (price_3)
      • ≥ 150 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
      • Playmobil City Life (playmobil_city_life)
    • Teema (teema):
      • Barbie (barbie)
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 4-10 (4_10)
      • 4-6 (4_6)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • 8-12 (8_12)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Kangas (kangas)
      • Kumi (kumi)
      • mdf (mdf)
      • Metalli (metalli)
      • Paperi (paperi)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Leveys (leveys):
      • 66 cm (leveys_66.0)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi