x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Small Foot Nukkekodit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Small Foot - Puinen nukketalo huonekaluilla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223683591.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245096.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203835570.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245098.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237245095.jpg?ts=1
      Small Foot Small Foot - Puinen nukketalo huonekaluilla - Puinen nukketalo huonekaluilla - Puinen nukketalo huonekaluilla Perinteinen nukketalo ja huonekalut, yhteensä 22 osaa.Talo on koottava itse, mutta fiksun suunnittelun ansiosta lapsi pystyy kokoamaan talon myös itsenäisesti.Suuret, punaiset ruuvit tekevät kokoamisesta helppoa.Mitat 40 x 27 x 38 cmKaunis retromalli. Valmistettu puusta.Soveltuu myös instituutioiden käyttöön.Nukkeleikit kehittävät lapsesi mielikuvitusta ja sosiaalisia taitoja.Yli 3-vuotiaille. (5)
      Small Foot - Puinen nukketalo huonekaluilla
      • 04020972072535
      1
      102.00 EUR
    • Small Foot - Nukkekoti tarvikkeita - Keittiö, 5 osaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203836300.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237385024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237385025.jpg?ts=1
      Small Foot Small Foot - Nukkekoti tarvikkeita - Keittiö, 5 osaa - Nukkekoti tarvikkeita - Keittiö, 5 osaa - Nukkekoti tarvikkeita - Keittiö, 5 osaa Kuten monien muidenkin perheiden kotona, nukkeperheen kokoontumispaikka on luultavasti myös keittiö. Täällä tehdään ruokaa, taikataikinaa, läksyjä ja paljon muuta kivaa. Nukkekodilla leikkiminen kehittää sosiaalisia taitoja, mielikuvitusta ja lapsen itseymmärrystä.Tämä nukkekodin setti keittiön tarvikkeineen koostuu 5 osasta: 2 tuolia, ruokapöytä, jääkaappi/pakastin ja keittiökalusteet pesuallas, liesi, liesituuletin ja uuni. Kaikki raikkaan limenvihreän värisenä.Tässä saksalaisen Leglerin py... (2)
      Small Foot - Nukkekoti tarvikkeita - Keittiö, 5 osaa
      • 04020972108739
      1
      21.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lundby DEFAULT
        • lundby
      • Kidkraft DEFAULT
        • kidkraft
      • Hape DEFAULT
        • hape
      • Le Toy Van DEFAULT
        • le_toy_van
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lundby (lundby)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Hape (hape)
      • AquaBeads (aquabeads)
      • Baby Born (baby_born)
      • Barbie (barbie)
      • By ASTRUP (by_astrup)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Djeco (djeco)
      • Elite Toys (elite_toys)
      • Epoch (epoch)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fun (fun)
      • Glow2b (glow2b)
      • Goki (goki)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Hasbro (hasbro)
      • Howa (howa)
      • Janod (janod)
      • Jazwares (jazwares)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Le Toy Van (le_toy_van)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Martinex (martinex)
      • Mattel (mattel)
      • Melissa & Doug (melissa_doug)
      • Mga (mga)
      • Mumin (mumin)
      • Muumi (muumi)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nofred (nofred)
      • Pinolino (pinolino)
      • Pippi Långstrump (pippi_la_ngstrump)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • PlanToys (plantoys)
      • Polly Pocket (polly_pocket)
      • Sebra (sebra)
      • Sekalaiset (sekalaiset)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sylvanian families (sylvanian_families)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 50 € (price_2)
      • 50 € - 135 € (price_3)
      • ≥ 135 € (price_4)
    • Malli (group):
      • Kidkraft Amelia (kidkraft_amelia)
      • Kidkraft Annabelle (kidkraft_annabelle)
      • Kidkraft Chelsea (kidkraft_chelsea)
      • Kidkraft Kayla (kidkraft_kayla)
      • Kidkraft Savannah (kidkraft_savannah)
      • Lundby Creative (lundby_creative)
      • Lundby Life (lundby_life)
    • Teema (teema):
      • Star Wars (star_wars)
    • Ikäsuositus (ika_suositus):
      • 1½+ (1_)
      • 2+ (2_)
      • 3+ (3_)
      • 4+ (4_)
      • 5+ (5_)
      • Kaikille sallittu (kaikille_sallittu)
    • Materiaali (materiaali):
      • Muovi (muovi)
      • Puu (puu)
      • Kangas (kangas)
      • mdf (mdf)
      • Polystyreeni (polystyreeni)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Vaneri (vaneri)
    • Leveys (leveys):
      • 30 cm (leveys_30.0)
      • 66 cm (leveys_66.0)
    • Korkeus (korkeus):
      • 55 cm (korkeus_55.0)
      • 97 cm (korkeus_97.0)
      • 112 cm (korkeus_112.0)
    • Syvyys (syvyys_cm):
      • 20 cm (syvyys_cm_20.0)
      • 36 cm (syvyys_cm_36.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi