x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Wrange 35 x 100 cm harjoitussäkki

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Wrange 35 x 100 cm harjoitussäkki
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Wrange 35 x 100 cm harjoitussäkki
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Wrange 35 x 100 cm harjoitussäkki
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233398073.jpg?ts=1
Wrange Wrange 35 x 100 cm harjoitussäkki 35 x 100 cm harjoitussäkki 35 x 100 cm harjoitussäkki Kestävää, päällystettyä PVC-kangasta 35 x 100 cm ( 27-30 kg) ketjuripustus Kimmoisan napakka puuvilla- /lycratäyteHuom! Säkki ei ole uudelleentäytettävä. Koukut, jouset ja telineet myydään erikseen. (1)
  • 06418029904072
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Nyrkkeilytarvike: Roikkuva nyrkkeilysäkki
  • 128.90 128.90 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kestävää, päällystettyä PVC-kangasta 35 x 100 cm ( 27-30 kg) ketjuripustus Kimmoisan napakka puuvilla- /lycratäyteHuom! Säkki ei ole uude...128.90, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208602047.jpg?ts=1
      Everlast Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki Nahka pintainen. Suunniteltu erityyppiseen koulutukseen. Vahvistetut hihnat ja d-rengaskiinnikkeet. (1)
      Everlast 1910 Bodyshot Bag 70Lbs nyrkkeilysäkki
      1
    • Wrange harjoitussäkin seinäteline
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233398115.jpg?ts=1
      Wrange Wrange harjoitussäkin seinäteline harjoitussäkin seinäteline harjoitussäkin seinäteline Tukeva, kolmihaarainen teline kiinnitetään seinään viidellä pultilla (eivät sisälly toimitukseen) Telineen koukun etäisyys seinästä on 80 cm Seinätelineessä on vaihdettava koukku (1)
      Wrange harjoitussäkin seinäteline
      • 06418029904089
      1
    • Gymstick Nyrkkeilysäkki 20-45kg/30kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225537499.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215260622.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Nyrkkeilysäkki 20-45kg/30kg Nyrkkeilysäkki 20-45kg/30kg Nyrkkeilysäkki 20-45kg/30kg Gymstick nyrkkeilysäkit on kehitetty erityisesti aktiiviseen treenikäyttöön kuntosalilla tai kotona. Gymstick säkit on valmistettu repeämättömästä synteettisestä materiaalista, joka mahdollistaa pitkän käyttöiän päivittäisessä käytössä. Säkkien pinta on kulutusta kestävä, joten se soveltuu hyvin päivittäiseen ja kovatempoiseen harjoitteluun. Gymstick nyrkkeilysäkit on täytetty puuvilla/kumi hiukkasilla tehden säkistä responsiivisen ja samalla pitäen säkin tasapainoisena. Jykevät ketjut karbiinihaoilla (30kg & 45kg) varmistavat säkin pysymisen tukevasti kattokoukussa. Kun etsit laadukasta säkkiä aktiiviseen käyttöön on Gymstick nyrkkeilysäkki erinomainen valinta. Tuotetiedot: Repeämätön pintamateriaali. Valmistettu vahvistetusta PU -materiaalista. Erittäin kestävä. Tyylikäs ulkonäkö soveltuu kaikkiin tiloihin. 30kg & 45kg säkeissä jykevä ketju karbiini haoilla. 20kg säkki nylon hihnalla. Paino & mitat: 20kg - 90 x 30 x 30cm 30kg - 110 x 35 x 35cm 45kg - 150 x 36 x 36cm (1)
      Gymstick Nyrkkeilysäkki 20-45kg/30kg
      • 06430062513271
      1
    • Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174903574.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg Nyrkkeilysäkki 28kg Nyrkkeilysäkki 28kg Adidaksen laadukas ja tyylikäs nyrkkeilysäkki. Paino: 28kg Mitat: 120cm x 30cm Materiaali kestävää laskuvarjokangasta Kiinnitys vahvalla metallikoukulla (ei tule mukana, mutta löydät jokaisesta rautakaupasta) ja nailonremmeillä. (1)
      Adidas Nyrkkeilysäkki 28kg
      1
    • min
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 128.90
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 128.90
    • info@vertaa.fi